Skocz do zawartości

Zablokowane skaraga na jakiegoś admina


ANDROID1

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: ANDROID

Nick oskarżonego: nie wiem - jakiś admin 

IP/SID oskarżonego:

Data i godzina zdarzenia: 19.08.2022 00:03

Dowody: Admin mnie wyrzuca z gry za respa chociaż na nim nie stoję (stoję przed górnym) - chyba tylko dlatego że ma małe ego - 
dowody??? sprawdzcie sobie demko lub logi.

Opis sytuacji: w dniu dzisijeszym to jest już drugi raz... ile razy można tak robić... ludzie na tym serwerze potrafia stac na respie do 00:30 
do konca rundy i nic im się nie robi a ja przed górnym i taka sytuacja która powtrza się z mapy na mapę...
 Proszę o upomnienie admina sokro podjął się takiej funkcji niech ją sprawuje z należytą starannością a nie jak mu się podoba.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dziwnie, bo jak w południe gram i jest full serwer, a TT stoi po ponad 1min admini nic z tym nie robią, tak samo pisałem na u@, czy to przez mikrofon, że jest "odpal", a czy admin zareagował- nie. 

Wiem, ze skarga nie związana ze mną, ale prosiłbym @ Opiekun Serwera CS 1.6 [ONLY DD2]aby przekazali administracji żeby reagowali, dzięki @ Opiekun Serwera CS 1.6 [DEATHMATCH]

Przez Cry,

Upomnienie: Zabrania się wypowiadania w skargach osobom, których dana skarga nie dotyczy.

giffirst.gif.60eb4a7d3668d4418e1b656354800f55.gif.ac75ad75724fa441f58774f6d5317d7d.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem opisaną sytuację na demie z trwającej wtedy mapy (https://e91.hltv.org.pl/srv66292/HLTV-2208182340-de_dust2.dem.zip). Zostałeś wyrzucony, tak jak mówisz, będąc na dworze przed górnym trupem, a wcześniej opuściłeś obszar respa przed 1:20. Już upomniałem adminów odnośnie kickowania graczy za siedzenie na respie.

Tak dla przypomnienia - za respa TT uznajemy obszar zaznaczony na czerwono. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

@ Admin CS 1.6 [DD2]

resp_dd2.png

skarga_przyjeta_csowicze2021.png

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie