Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Wywiad z BAZYLIUSZ - Piłka nożna, Czechy, krótko i na temat


Mrs.Fuksiarav19

Rekomendowane odpowiedzi


Bazyliusz.png
Nadszedł czas, aby poznać bliżej @ Bazyliusz
A Ty co o nim sądzisz?

GQ6CQs9.png
Redaktor: @ ZwartWapen
Globalek: @ Bazyliusz

GQ6CQs9.png
Cześć, czy chciałbyś wziąć udział w wywiadzie i dać się poznać bliżej użytkownikom?

Jasne nie ma problemu.

 

Jako, iż zgodziłeś się na wywiad, na samym początku chciałabym Cię zapytać, jak masz na imię, ile masz lat, skąd pochodzisz?

 

Mam na imię Kacper mam 22 lata i pochodzę z małego miasta Wołów okolice Wrocławia :) 

 

Czy w Twoim miejscu zamieszkania znajduję się coś wartego uwagi albo czy masz swoje ulubione miejsce o którym chciałbyś nam opowiedzieć? :) 

 

U mnie jest niestety stypa można wyjść jedynie ze znajomymi do baru pograć w kręgle i na tym kończy się rozrywka nie wiem czy jest się czym chwalić ale moje miasto słynie z jednego z najostrzejszych zakładów karnych w Polsce :) 

 

Nie wiem czy ktoś z czytelników chciałby tam zostać na stałe haha :D 
Czym się interesujesz?

 

Interesuje się piłką nożną i sztukami walk grałem kiedyś w piłkę w mocarnej B klasie i trenowałem 4 lata zapasy oraz 2 lata BJJ.
Polecam każdej młodej osobie taką formę wyżycia się na macie :) 

 

Aktualnie grasz w jakimś klubie? Czy masz jakieś osiągnięcia związane z wymienionymi sportami?

 

Nie teraz nigdzie nie gram ponieważ przez pracę nie mam na to czasu a co do osiągnięć to posiadam 2 złote medale na turnieju w Czechach oraz kilka srebrnych medali z amatorskich turniejów w Polsce między innymi Wrocław i Kłodzko.
A w Czechach byłem na turniejach w Pradze oraz Hradec Kralove i zakochałem się w tym państwie :)

 

Co takiego spodobało Ci się w Czechach? Czy myślałeś aby sie tam przeprowadzić?

W Czechach jest całkiem inna mentalność ludzi niż u nas w sumie wszędzie jest inaczej niż u nas bo niestety ale Polska jest starsznie zacofana jest dużo ciekawych miejsc do zwiedzania ale nie chciałbym się tam przeprowadzać bo są tam słabe zarobki.

Słabsze niż w Polsce prawdopodobnie. Dobrze, wspomniałeś o "zacofanej" Polsce. Czy chciałbyś na ten temat się rozwinąć? Co byś tutaj w Polsce zmienił, co usunął/dodał? :D

Można się tutaj rozwinąć bo jest to ciekawy temat do rozmów ale niestety musimy czekać aż przeminie aktualny rząd i pokolenie tak zwanych moherków Rydzyka bo inaczej nic nie zrobimy.

Otóż to. Prócz Czech, który kraj chętnie byś odwiedził i dlaczego?

Jest sporo miejsc które chce odwiedzić Głównie Holandia myślę że większość wie dlaczego :) a poza tym Malediwy Hiszpania oraz Francja. 

Holandia prócz zioła to piękny kraj  ;) Polecam.
Wróćmy zatem do piłki nożnej. Czy masz ulubioną drużynę?


Jest to Manchester City a z polskiej ligi Śląsk Wrocław często jeżdżę ze znajomymi na mecze.
I chciałbym też zwiedzić kilka stadionów piłkarskich.


Jakie stadiony chciałbyś zwiedzić? I czy jest jakiś szczególny? 

Głównie Alianz Arena oraz Wembley. 
allianzarena.thumb.jpg.deebda6ec353098173c8ebfdb20c6450.jpg
A jak kiedyś będę w Hiszpanii to chciałbym zobaczyć również Camp Nou jest to w końcu największy stadionn w Europie.


Oby Ci się udało! Twój ulubiony zawodnik i dlaczego akurat ten?  ;)

Aktualnie obserwuje zawodnika Ansu Fati jest to młody zawodnik który ma sporą szansę żeby zajść daleko :) 
Wiem że jest to wywiad ze mną ale zadam ci jedno pytanie jaka jest twoja ulubiona piosenka.


Aktualnie Smolasty - sezon. I wybacz robiłam ja i ty już powracamy.
Nie znam zawodnika, ale chętnie o nim poczytam!.
Opowiedz nam cos więcej o sztukach walki, jak się to zaczęło wszystko?

 

Jak byłem w podstawówce to zobaczyłem pokaz starszych kolegów i bardzo mi się spodobało.

Wtedy zaczęła się moja przygoda z zapasami.


O kurczę! Dobrze wspomniałeś o szkole.
Czy aktualnie oprócz pracy uczysz się, albo myślisz o studiach?

 

Nie, nie myślałem nigdy o studiach.

 

Każdy człowiek ma marzenia, jedne wiesze inne mniejsze, jakie są Twoje?

 

Mam sporo mniejszych marzeń między innymi skok na bungee oraz podróż na wielbłądzie.

 

Dosyć ciekawe marzenia! Oby się spełniły! Czy obecnie masz partnerkę/partnera?

Jaki ten ktoś powinien być z charakteru, a jaki z wyglądu? ;) 

 

Nie obecnie jestem sam. Co do charakteru to musi być to osoba szalona i ciekawa świata która nie patrzy na innych. A jeżeli chodzi o wygląd to nie ma to dla mnie większego znaczenia.

 

Bierzcie kobietki póki sam! Czy w przyszłości chciałbyś założyć rodzinę?

Jeżeli tak, to ile byś chciał mieć dzieci i jak dałbyś im na imię?  :D

 

Jasne że chcę mieć dzieci a konkretnie parkę czyli chłopczyka i dziewczynkę. A co do imienia to wybralibyśmy je z drugą połówką.

 

Świetne podejście! Czego nienawidzisz najbardziej w ludziach? 

 

Nienawidzę wścibskich ludzi oraz ludzi zazdrosnych typu Janusz który nic w życiu nie osiągnął i wyzywa sąsiada który jest ogarnięty i jemu w życiu się udało.

 

Ulala, a jakie cechy powinien mieć Twój przyjaciel?

 

Przede wszystkim powinien być szczery i zaradny bo nie wyobrażam sobie sytuacji gdy mój niby przyjaciel obrabia mi cztery litery z innymi osobami lub zdradza moje sekrety :) ale tego chyba nikt normalny nie lubi.

 

Owszem, zdrowe podejście. Coś o Tobie teraz!

Wymień swoje największe zalety oraz wady?

 

Zalety to przede wszystkim samozaparcie jak coś sobie postanowie to robię to w stu procentach, ale  na to nakłada się też moja wada czyli lenistwo ponieważ ciężko mi się za coś zabrać. Trochę to skomplikowane ale mam nadzieję ze mnie rozumiesz.

 

Nikt nie jest idealny. Wróćmy do czasów szkolnych!

Gdy wspominasz dzieciństwo, to co najbardziej utknęło Ci w pamięci? Masz wspomnienie, którym chciałbyś się pochwalić?

 

Jest tego sporo niektóre lepsze niektóre gorsze jak to u każdego bywa ale raczej nic specjalnego nie zapadło mi w pamięć.

 

Rozumiem, jak byłeś małym bobaskiem to miałeś swoją Przytulankę?

 

Miałem kilka ale moja ulubiona to taki miś Uszatek :) 


W jakie gry grasz?

fifa CS 1.6 lol

Skąd pomysł na nick?

 

Wcześniej miałem nick BaSsIiLlbt a tak nazywałem się kiedyś w grze Margonem i zostawiłem go sobie.

 

Świetnie! Jak trafiłeś na sieć?

 

Szukałem fajnego serwera jb i akurat zobaczyłem poprzedni na tej sieci że był grywalny zacząłem tam przesiadywać ponieważ jeżeli chodzi o cs 1.6 to wychowywałem się na jb i stwierdziłem że założę konto. I popłynęło najpierw admin jb później zajmowałem się dwoma serwerami byłem adminem tsa a teraz siedzę tylko na forum czasami tylko zajze na dusta.

 

Czyli w sumie to tak, że po cichu do celu. Czy chciałbyś tutaj na sieci być kimś wyżej?

 

Nie chodzi tu o range chce po prostu pomagać ekipie bo fajnie mi się z nimi dogaduje a jeżeli dostanę kiedyś szansę żeby robić coś więcej niż aktualnie to nie odmówię.

 

Czekamy zatem na propozycję od góry!
Na sam koniec pięć szybkich strzałów!

Ulubiony kolor?

Czarny.

Czy masz zwierzę?

Nie mam.

Ile masz wzrostu?

185 cm

Rozmiar buta?

44.

Ulubione danie?

Butter chicken.

 

Dziękuje, czy chciałbyś kogoś pozdrowić?

Dziękuję również pozdrawiam wszystkich bez żadnego wyjątku :)

Krótki wywiadzik na początek! 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad na plus, ale jeszcze sporo pracy przed tobą,

@ Bazyliusz mmm Aliazn Arena ❤️🖤 

MiaSanMia

Przez Mrs.Fuksiarav19,

Pracy? Proszę o wskazówki w takim razie, bo żadnych szczegółów nie ma.

giffirst.gif.60eb4a7d3668d4418e1b656354800f55.gif.ac75ad75724fa441f58774f6d5317d7d.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa jak z kolegą.

@ ZwartWapenWiem, to był komplement, sam zawsze tak je prowadziłem ;)

Przez Mrs.Fuksiarav19,

Tak się przeprowadza wywiady - Nowy styl ;>

A to w takim razie przepraszam i dziękuje!

Edytowane

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie