Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Ban z kapelusza proszę o UB i uważne przeczytanie postu.


ArtemWSSH

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: ArtemWSSH

Nick admina: Zielony Gibon ! I like a blunt.

Data i Godzina: ok. 21:30

Mapa: De_eldorado

Opis sytuacji: Sytuacja jest tego typu, że admin nie dał mi ss'ów. Sam ban nie wiem za co był dany ale od razu spostrzegłem w mojej consoli powód"Czitowanie". Osobiście cheatów nie posiadam, nie używałem i nie używam. Tak jak w tytule"Ban z kapelusza" bez dowodów, bez ss'ów które chętnie bym wstawił. Grając na serwerze miałem perk "Tajemnica serwera" i grałem Terrorystą. Nie będę opisywał perku jak i klasy ponieważ doskonale znacie ich parametry. Kiedy odrodziłem się na respie wroga ustrzeliłem kilka headshotów nieświadomych TT i wybiłem cały zespół. Odradzając się kolejną rundę na respie TT chciałem się schować do tzn. " stodoły " I znów zaatakować niestety ukazał mi się komunikat o banie i braku jego odwołania z czego wybuchłem z zaskoczenia.. rozumiem sprawdzić czy czasami nie cheatuje sobie uważnie ale administrator Zielony Gibon ! I like a blunt nie zrobił nic w tym kierunku określił moja pozycję na "czitowanie". Brak możliwości wstawienia SS jest dla mnie trochę nostalgiczne ponieważ serwer bardzo mi się spodobał i chciałbym kontynuować na nim grę. Proszę o szansę dla mnie, jeśli będzie taka konieczność to nie stoi nic przeciwko zrobienia mi SS a tymczasem proszę o UB i upomnienie administratora.

 

Wycinek z consoli:

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Zielony Gibon ! I like a blunt.

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CSowicze.pl

[AMXBans] Powod: 'Czitowanie'

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:1285311557'

[AMXBans] Twoje IP: '5.185.240.115'

[AMXBans] =======================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest również coś takiego jak HLTV także ono się bodajże po 2h odświeża to Gibonek będzie miał zadanie wstawić demko z tej sytuacji :) Więc nie musiał on nic nagrywać zią.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ziomek mój błąd przejrzałem demko i jest ok ;) 
Po prostu z twojej strony poszło kilka skanów i to takich totalnych z czego miałem prawo podejrzewać o wh no bo nie które były przesadzone ale trafne z twojej strony :) 
Przepraszam i proszę o UB dla pana, myślę że więcej razy nie popełnie błędu ( mam nadzieję.. ) .

Keep-Calm-Cause-I-Am-A-Pro_59740-l.jpg?v=59740

 

Wbij na serwer i pokaż co potrafisz !

Rzucam Ci wyzwanie :D

^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa się wyjaśniła, a więc gracz dostaje Ub i zapraszam do ponownej gry. :) A Ty Gibonku na przyszłość jak dajesz komuś bana bez ss'ów, to musisz się liczyć z tym że ta osoba może się odwoływać, a wtedy musisz przedstawić dowody. :) Chodzi o to żebyś częściej wpadał na forum żeby gracze nie musieli czekać pełnych 24 h gdy są niewinni. :) 

 

 

/close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie