Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Admin z paczki laysów


El Mafioso

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu dużo pisać, admin @ Farma czy inna karma dla zwierząt bo chyba to ma zamiast mózgu, odpierdala na serwerku jak to 16letni admin ma w zwyczaju. Robi FK, dając karniaki w głowy mówiąc sory ale to noscope ( z autoszmaty). Ma mikro jakby mieszkał na terenach zagrożonych tajfunami i nic z tym kompletnie nie robi, zwracasz mu uwagę, raz, drugi, trzeci i nic. Został porównany do żula spod żabki a nawet postawiony niżej bo żula słychać i wlepia bana za obrazę admina :P, w sumie ch**a na niego kładę ale po co ma się męczyć na adminie skoro lepiej mu pójdzie jak jedyne co będzie mógł robić to prosić o łaskę i mikro dla TT. yś. Demko jak się mapa skończy jak będzie mi się chiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ buzieeki bardzo dobrze zrobił, regulamin to regulamin
@ El MafiosoTwój post to objaw chamstwa i niewychowania. "Demko jak się mapa skończy jak będzie mi się chiało." To po co piszesz jak Ci się nie chce? I prędzej pomogę tzw "żulowi" niż Tobie jak Cię spotkam, bo taki żul przynajmniej potrafi złożyć poprawnie zdanie i nikogo nie obraża.

Jak dla mnie skarga bezzasadna, wielokrotnie Farma reagował w kryzysowych sytuacjach podczas gdy niektórzy admini, kiedy widzieli burdel w CT albo wyzwiska względem innych graczy olewali to, albo wychodzili. 

Edit: Z tego co widzę to się szajka jakaś antyFarmowa wywiązała

Edytowane przez Tadeusz Drozda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Tadeusz Drozda napisał:

@ buzieeki bardzo dobrze zrobił, regulamin to regulamin

tylko rzecz w tym, że sam go nie przestrzega i jakoś go to nie specjalnie obchodzi

17 minut temu, Tadeusz Drozda napisał:

Jak dla mnie skarga bezzasadna, wielokrotnie Farma reagował w kryzysowych sytuacjach podczas gdy niektórzy admini, kiedy widzieli burdel w CT albo wyzwiska względem innych graczy olewali to, albo wychodzili.

ta xD

właśnie dzisiaj było dwóch adminów jak gościu latał na SH i z tego co widziałem to żaden nie zareagował między innymi admin wyżej wymieniony i dopiero voofy jak bodajże był na AFKu wrócił i go zbanował

 

17 minut temu, Tadeusz Drozda napisał:

Edit: Z tego co widzę to się szajka jakaś antyFarmowa wywiązała

tak, bo ta ranga ewidentnie nie jest dla niego

nic się nie dzieje bez powodu

Edytowane przez buzieek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Tadeusz Drozda jestem za tym że regulamin to regulamin, tyle że wymagając tego sam musisz go przestrzegać a już obowiązkowo będąc adminem. Farma nie zna go nawet w 50% co dopiero samego trybu JB czy ogólnych zasad moda co widać po jego grze/prowadzeniu/wymówkach.

Co mogę jeszcze powiedzieć, farma nie zasługuje na prawdziwą skargę bo już przy takiej jego zwoje spierdoliły na orbitę i nie wiadomo kiedy wrócą.

Mogą tę "skargę" odrzucić, ale sam voofy świadkiem wczoraj, dodatkowo opinia ludzi jest totalnie po mojej ( naszej stronie), więc jeśli voofy zamknie temat ale jako właściciel nie zajmie się sprawą we własnym zakresie będzie to znaczyło że liczy się ilość a nie jakość; w przypadku graczy jak najbardziej, w przypadku adminów nie ma prawa być takiej sytuacji. 

 

 ... korzystając z atencji, proszę o dodanie do ruletki "Pozwolenie na gs/sgs więcej niż 3 sekundy xD" - razem z "XD" bo to świetnie podsumowuje sytuację :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak dowodów, temat zrobił się zwykłą dyskusją. 

 

skarga_odrzucona_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie