Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na adminka który się nie nadaje-Farma


buzieek

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na admina: @ Farma

Powód: admin farma daje bana za brak kultury po słowach "kurwo" po tym jak robi fk

Opis sytuacji: biegliśmy po markerze tak jak prowadzący kazał a następnie spotkaliśmy przycisk który mieliśmy nie klikać 

ja oczywiście go nie kliknąłem ale głupiutki admin mnie i tak zabił

pod wpływem frustracji którą wywołuje u mnie ten niekompetentny admin z powodu jego braku kompetencji którą pokazuję wielokrotnie na serwerze napisałem:

[SVIP] *DEAD* buzieek :  ZA CO kur*a

[SVIP] *DEAD* buzieek :  NIE KLIKNALEM

[SVIP] *DEAD* buzieek :  KURWO

po tych słowach otrzymałem bana za ciągły brak kultury

słabą kwestią jest to że gdy admin nie przestrzega regulaminu i robi fk ma to w du**e a gdy gracz złamie regulamin jest nagła reakcja to jest chyba hipokryzja

po tym banie admin @ youknowswhoktóry wszystko widział wytłumaczył to głupiutkiemu adminowi niestety ten miał to gdzieś bo z tego co się domyślam w jego głowie admin może łamać regulamin

poprzedniejsza akcja gdy według Farmy nie posiadałem kultury była taka sama że napisalem "kurwo" do Farmy ponieważ ten w tamtym momencie też wykonał fk a tak jak pisałem to nie pierwsze wybryki tego admina więc byłem podirytowany że nie reagował na moje zapytania "za co mnie zabiłeś?"

liczę że admin zostanie zdjęty z tej rangi bo po prostu się nie nadaje co często widać niestety ludziom się nie chce pisać skarg bo to jest jak zgaduje bezsensowne co ta skarga udowodni

Godzina : dzisiaj koło 12:40

mapa : jb_fx_texas_v2

hltv : http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2208141231-jb_fx_texas_v2-1660473060-1660474560.zip       akcja opisana dzieje się od 11:40

 

edit:

@ Farmawielokrotnie cię urazilem? czyli masz na myśli poprzednią akcję gdzie zrobiłeś na mnie fk i napisałem "kurwo" ?

ewidentnie się nie nadajesz na tą rangę dzisiaj już poleciało od ciebie kilka śmiesznych banów przez co odechciewa się grać

Gra na serwerze to ma być zabawa ale jak widać ty traktujesz to jako prawdziwe więzienie i za jedno przewinienie wlepiasz bany

najlepiej jakbyś sam zrezygnował z tej rangi od razu wielu osobom wróciłyby chęci do gry

Edytowane przez buzieek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, odpowiadając twoją skargę w moja osobę zostałeś zabity przez pomyłke widać wyraźnie na demku że obok ciebie stoi osoba która to klika lecz ty jestes bliżej mnie a więc pomyślałem że to ty kliknąłeś po tym jak cię zabiłem zostałem zwyzywany lecz wyzywałeś mnie tego samego dnia wielokrotnie, po mimo próśb abyś się uspokoił nie wykonałeś tego co bardzo uraziło to moją osobę to samo zachowanie z dzisiaj ciągle mnie wyzywasz masz do mnie problem o nie wiem co pierwszy raz cię wtedy widziałem na oczy i już byłem twoim targetem na wyzywanie dawałem ci wielokrotnie ostrzeżenia lecz wracając co do FK okej przyznaje się popełniłem błąd lecz chciałem cię ożywić lecz wpisując komendę /ożyw wyskoczyła mi twoja wiadomość która mnie obraziła kolejny raz i zmusiło mnie to do nadania ci kary w postaci zbanowania cię na serwerze na okres 1 dnia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim @ Farma bardzo rzadko reagujesz odpowiednio do danej sytuacji, nie reagujesz na u@, kiedy zgłaszane są przewinienia innych graczy, a także Twoje. Ponadto ostatnio na serwerze grałeś i był SpeedHack, który sobie swobodnie latał i zabijał na zabawie, a Ty nic z tym nie robiłeś. Musieli mnie specjalnie wołać, żeby tego gracza zbanować.

 

Byłeś na okresie próbnym i niestety mam mieszane odczucia. Po prostu nie sprostałeś wyzwaniu. Co do Ciebie @ buzieek nie możesz obrażać graczy i @ Farma, akurat w tej sytuacji zareagował prawidłowo banując Ciebie. Jednak Twoje słowa padły pod wpływem frustracji, że admin nie reaguje na sytuacje, jakie dzieją się na serwerze, tylko pilnuje własnego nosa.

 

 

 

skarga_przyjeta_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie