Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Ciekawostki o śnie


Luvvka

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Luvvka napisał:

5. 17-19 godzin bez snu ma taki sam efekt dla mózgu jak spożycie dawki alkoholu uniemożliwiającej bezpieczną jazdę samochodem.

 

Hmmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki sens dodawania czegoś, co śmiało możemy odszukać już w internecie. Trochę więcej zaangażowania w treści redakcyjnie, bo nie fajnie to wygląda jeśli ktoś, kto opiekuje się działem czy ma osoby pod sobą daje przykład przekopiowanej pracy "od deski do deski". Czasem fajnie jest przeczytać artykuł dokładnie i na jego podstawie stworzyć coś własnego. 

 

Edit: @ Luvvka skoro moje sugestię sprawiają ci problem to przepraszam, ale to jest moja opinia. Nikt Ci nigdzie nie kazał wymyślać własnych ciekawostek, ale zredagować je po swojemu a mając na myśli "od deski do deski" - chodziło mi dokładnie o to:

Screenshot_41.png.a7c48188b0bcbc3330b08e29ba7c47ce.png

Treść ciekawostek: "Mężczyźni, którzy śpią 5-6 godzin w ciągu nocy mają poziom testosteronu na poziomie osoby o 10 lat starszej od siebie." 

 

Screenshot_43.png.5f79eacdb721451e3d9a84962f268949.png

Treść ciekawostek:  Przesypiamy 1/3 naszego życia, czyli ok 20 – 25 lat. Najgorsze jest to, że prawie nic z tego nie pamiętamy, ponieważ zapominamy większość naszych snów.

 

Edit: @ ZwartWapentaka jest rola redakcji zmieniać treść pracy, ale zachowując jej sens. 

Można powołać się na bardziej rozbudowane strony, które oferują szerszy zakres wiedzy i śmiało redagować udostępnianie treści. Jest wiele stron, które podają te same informacje, ale piszą je samodzielnie,  nie kopiując. Poświęcenie 20minut więcej na pracę redakcyjną to naprawdę nie wiele. 

 

@C est la vieWidziałam to od dawna, ale wolałam milczeć, żeby pewne osoby nie miały do mnie problemu, bo przecież opinie czy sugestie nie są odbierane tutaj zbyt happy. Jakiś czas temu chciałam złożyć tutaj podanie, ale raczej za brutalną prawdę nie będzie dla mnie miejsca w tej "ekipie". Jestem dumna, że również to widzisz i nie piszesz pod tematem "cudowna praca" etc.

bo pracy w tym jest tyle co znalezienie kliku losowych ciekawostek i wklejenie ich, pozdrawiam ciepło

 





 

 

Edytowane przez Dziobek
Przez Luvvka,

Ciekawostki wiadomo, że są z internetu i w tym przypadku nie są z jednej strony. Jak w ogóle można samemu wymyśleć ciekawostki? Rozumiem, gdyby to był artykuł. Jak zawsze trzeba szukać problemu na siłę. Linki do stron są podane, więc myślę, że przyczepka bezsensowna. Chyba nie rozumiesz co to przekopiować od deski do deski.

 

Edytowane

pandzia.gif.350922013b8700d11f0341c11910407f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostki to ciekawostki - grzebiemy, kopiujemy, wstawiamy najfajniejsze - podając źródła! :D 

Co do snu to tak średnio bym powiedziała, bo to zależy od organizmu człowieka :D
Ale superr



@ Dziobek @C est la vie Misie drogie moje. Zgodzę się z wami, co do ilości ciekawostek, ale nie do ich zmiany. 
Ciekawostki są jak cytat, je się w głownej mierze kopiuje i ich się nie zmienia, bo przez to można zmienić sens zdania. 
Świetnie, że zwracacie na to uwagę, ale to się tyczy w przypadku artykułów, bądź ciekawostek typu "CZY WIESZ, ŻE". 
Prosiłabym na to zwrócić uwagę, ale dziękujemy! 

@ Dziobek @C est la viezapraszamy do redakcji, chętnie zobaczymy to w Twoich dziełach, a nie w Twoich wypowiedziach :3 

Edytowane przez ZwartWapen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LopeZ zablokował i usunął z polecanych ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie