Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Dilap gsy


dilap1

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:dilap
IP / Steam ID*:'STEAM_0:1:554980497'
Admin banujący:nie mam pojecia nie dostalem takiej informacji w konsoli
Data i godzina otrzymania bana*: 10.08.2022 godzina: 20:20
Runda: nie pamietam
Serwer*: classic only dd2
Powód: sgs
Link do demka*:
Wycinek z konsoli*:[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CSowicze.pl
[AMXBans] Powod: 'sgsy'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:554980497'
[AMXBans] Twoje IP: '5.173.249.35'
Krótki opis sytuacji*: dostałem bana za uzywanie scrolla tzn. kucanie mialem zbindowane pod scrolla chyba jak każdy uzywa tego każdy jeden lepiej drugi gorzej mam 10 letni staż na hnsie więc mój movement jest jeden z najlepszych na świecie jeśli trzeba udostępnie linki do handshow ktory jest dostępny na platformie YouTube.com dostałem bana za uzywanie kucania które wchodzi w fizyke gry, bana dostałem na zawsze nie wiem za co. Został podany błędny powód ponieważ powód to SGS których nie używałem robiłem groundstafe czyli pojedynczy duck. Na serwerze nie było to zablokowane żadnym pluginem i robił to każdy licze na szybkie UB :) 

 

PS: zatrudniacie jakichś janków co grają w csa jak moja babka, nie moge dostawać BANA za coś co jest z założenia domyślnie w grze chcecie żeby tego nie było wgrajcie config ESL'a polskiego na wasze serwery nie używałem żadnych nielegalnych oprogramowań to że mój movement pozwala mi dostawać sie w niektóre miejsca szybciej niż inni nie powinien być powodem linczu, Mam rekord polski w LJ CJ oraz DCJ na serwerach sv_airaccelerate 10 więc proszę o trochę powagi. nie może każdy lepszy gracz dostawać bana u was na serwerze za to że kręci staty 80:0 itp. pozdrawiam cieplutko i czekam na UB 

 

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak trafić inaczej do faceta który nie wie co to strefy? który gra w te gre jest adminem a nie ma pojęcia o maxspeedzie gainie fizyce gry smutno jest mi o tym pisać nawet że gracze którzy pewnie grają w te gre od 13 lat nic w niej nie osiągneli nie znają żadnych komend w csie odpowiadających za movement (poruszanie się) w grze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ dilap1, jeżeli nawet dostaniesz UB, to odpoczniesz sobie od razu na tydzień za brak kultury. :beargif:

@ Opiekun UBTeam CS 1.6 - jeżeli będą podstawy do zdjęcia kary, to wystarczy zmienić powód i zostawić bana na 7 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, snuffy napisał:

Szczerze za to przepraszam, ale irytuje mnie dostawanie BANA za coś co sobie wypracowałem przez lata grania w tę grę jestem top1 jeśli chodzi o movement na świecie też mnie obraża ban za movementL

 

Przez radkovsky,

Zamiast dodawać kolejne wpisy, używaj opcji "Edytuj" - spam nie będzie tolerowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś nie wiedział skrót SGS - Standup Ground Strafe najprościej tłumacząc używanie klawiszy scroll+ctrl+strefa A/D, a GS - Ground Strafe czyli po prostu zabawa scrollem 

3 godziny temu, dilap1 napisał:

robiłem groundstafe czyli pojedynczy duck.

Czyli sam się przyznałeś do GSów geniusz. 

 

3 godziny temu, dilap1 napisał:

Na serwerze nie było to zablokowane żadnym pluginem i robił to każdy licze na szybkie UB :) 

Średnio żeby zablokować na serwerze kucanie, a nie widzę na demku żeby robił to każdy co Ty.  

 

Podsumowując widzę, że średnio wiesz o czym piszesz czasem tak bywa, a  jako iż jest to pierwszy ban zostanie skrócony dodam również czas do bana za słownictwo. 

 

ban_skrocony_csowicze2021.png

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie