Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na admina


Matreusinio

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na admina: Koala

Powód: bezpodstwany slay/naduzywanie admina

Opis sytuacji: Wleciałem w niego spadochronem z góry *ja byłem ct on tt* gdzie ani troche mu nie przeszkodziłem w pojedynku który miał 1v1 z jakims typem na kd bo dwójka została powiedział do mnie spierdalaj po czym mnie slayną 

Godzina : 17:25 08.08.2022

mapa : Jail_minegreen_mrr

sytuacja działa sie podczas pierwszego KD juz pod jego koniec gdzie zostały 2 osoby

hltv : http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2208081718-jail_minegreen_mrr-1659971880-1659973380.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wleciałem w niego", "ani troche mu nie przeszkodziłem" wybierz jedno

 

a i jeszcze jedno, czego dajesz skargę za jednego slaya? aż tak cię jebią w tym gimnazjum, że musisz się wyżyć na forum?

(cię z małej bo nie mam szacunku do płaczka)

Edytowane przez F3n0men
tak
Przez Cry,

Ostrzeżenie: Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu lub publikacja dwóch postów pod rząd przed upływem 24h.

poteszny.png.acf6c37526f529084c6e3d06df5c359d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ KOALA - opisz jak wygląda sytuacja z Twojej perspektywy. Moim zdaniem zareagowałeś zbyt pochopnie i niepotrzebnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lota z admina cha cha cha 

Przez Cry,

Ostrzeżenie: Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu lub publikacja dwóch postów pod rząd przed upływem 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że skarga bezsensowna 

Trzeba mieć kija w du**e lub spiętą du**ę żeby pisać skargę o slaya xd 

Śmiech na sali 

A skoro dost slaya to jednak sobie czymś zasłużył na to 

Przez Cry,

Ostrzeżenie: Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu lub publikacja dwóch postów pod rząd przed upływem 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga zostaje przyjęta, ale tylko dlatego, że @ KOALAnie odpowiedział nic w temacie. Następnym razem nie ma co pisać skargi o taką błahostkę @ Matreusinio, gdyż dobrze wiesz, że nie powinieneś przeszkadzać podczas pojedynku w jakikolwiek sposób, a jednak nawet sam się do tego przyznałeś poniekąd w skardze. 

 

Reasumując @ KOALAotrzymujesz ostrzeżenie słowne za brak reakcji w temacie, który Ciebie dotyczył i nieodpowiednie słownictwo w kierunku gracza.

 

skarga_przyjeta_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie