Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie na Admina Sa4ki.


Sa4ki.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Sa4ki.

Imię: Ernest
Wiek: 18

 

================================================================================================================================================
Dlaczego Ty masz zostać strażnikiem/adminemJestem na serwerze Prawie codziennie. Brak Jakiegokolwiek ruchu ze strony administracji na serwerze jest jednym z głównych powodów. Jestem spokojny, wyrozumiały. Wiem jak się zachowywać w razie w. Nie postepuję pochopnie, nie działam pod wpływem impulsu, każdego jak zawsze traktuje subiektywnie (równo). Pare osób z serwera mnie kojarzy i chyba mają o mnie dobre zdanie. Myslę że polubili mnie i uważany jestem za osobę która umie się dogadać oraz daje dużo śmiechu na serwerze jak i pomocy - którą chciałbym dać pomagając serwerowi w utrzymaniu na nogach.
Często zdarzało się że powiedziałem coś co jest "sprzeczne z regulaminem" ale to tylko i wyłącznie dla żartu :haha: Biorąc to pod uwagę że znam nowy Regulamin.

Na serwerze brakuje ludzi krystalicznych i dobrych. Właśnie dlatego, jestem w 100 procentach przekonany, że chociaż raz w grze pomyślałeś o zrobieniu czegoś niezgodnego z regulaminem serwera, a ja chce temu zapobiec i robić wszystko, aby każdy na serwerze Jailbreak się Szanował i przede wszystkim dobrze się bawił, bo to najważniejsze.
================================================================================================================================================

 

Doświadczenie: Były Administrator 2 serwerów JB w CS 1.6 i CS:GO około 2 lata temu.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 4/10 Podstawy na pewno znane.
 

Ile czasu spędzasz na serwerze: W zależności od godziny i sytuacji gram rano i pod wieczór dziennie około 4h.

Jak długo jesteś z nami: Około 2 tygodni.
 

Link do GameTracker'ahttps://www.gametracker.com/player/Sa4ki./51.83.147.22:27015/
 

Posiadasz Steam? [tak/nie]: TAK

Posiadasz mikrofon? [tak/nie]: TAK
Kontakt: Steam, Facebook, Messenger, Discord, TS3, E-mail;
Dofinansowanie serwera [tak/nie]: Na razie NIE, ale niedługo coś skubne z portfela :nunu:

Edytowane przez Sa4ki.
Błąd ortograficzny x2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOO Sraki na adminka bardzo miły chłopak zawsze dzień dobry w celi mówi i mydełko podaje

 

tutaj doświadczenie w byciu adminem na innym jb na +

steam na +

amx takie sobie +|-

czas gry dzienny na serwerze +

Dofinansowanie jak będzie to na +

staż na serwerze 2 tygodnie to takie +|- 

Podanie ładnie wykonane starannie na +

 

Ogólnie o sakim osobiście go nie znam ale po tym jak grałem na serwerze w tym samym czasie kiedy był i on to moge stwierdzić że ten gracz to miły gość uważam że sprawdził by sie w administracji

 

 

 

 

Edytowane przez Matreusinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lecimy

- Piszesz w podaniu, że cytuję "Ile czasu spędzasz na serwerze: W zależności od godziny i sytuacji gram rano i pod wieczór dziennie około 4h.", ale gt temu przeczy.

- Ogólnie nie podoba mi się ta cała otoczka profesjonalizmu, jaką próbujesz pokazać Panie dobry (+ jak chcesz się bawić kredkami to idź do przedszkola, a nie sobie w temacie słowa kolorujesz)

- A, i skończ z tym pierdoleniem o byciu "człowiekiem krystalicznym" tacy ludzie nie istnieją, a jakby istnieli, to na pewno nie są potrzebni na jb gdzie nikt nie zna takiego pojęcia jak wzajemny szacunek. Wszyscy tam jesteśmy zwierzętami wypuszczonymi z klatek i skaczemy sobie do gardeł. Nie potrzebujemy jakiegoś rycerza na białym koniu, aby nas uspokajał co 2 minuty.

 

no to teraz jeszcze

+ steam

+ mikro

+ nie kłamie że potrafi w amxx 10/10

 

i róbcie z nim co chcecie ja już swoje napisałem

poteszny.png.acf6c37526f529084c6e3d06df5c359d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, F3n0men napisał:

No to lecimy

- Piszesz w podaniu, że cytuję "Ile czasu spędzasz na serwerze: W zależności od godziny i sytuacji gram rano i pod wieczór dziennie około 4h.", ale gt temu przeczy.

- Ogólnie nie podoba mi się ta cała otoczka profesjonalizmu, jaką próbujesz pokazać Panie dobry (+ jak chcesz się bawić kredkami to idź do przedszkola, a nie sobie w temacie słowa kolorujesz)

- A, i skończ z tym pierdoleniem o byciu "człowiekiem krystalicznym" tacy ludzie nie istnieją, a jakby istnieli, to na pewno nie są potrzebni na jb gdzie nikt nie zna takiego pojęcia jak wzajemny szacunek. Wszyscy tam jesteśmy zwierzętami wypuszczonymi z klatek i skaczemy sobie do gardeł. Nie potrzebujemy jakiegoś rycerza na białym koniu, aby nas uspokajał co 2 minuty.

 

no to teraz jeszcze

+ steam

+ mikro

+ nie kłamie że potrafi w amxx 10/10

 

i róbcie z nim co chcecie ja już swoje napisałem

Nie chce być profesjonalny, ale lepiej pokazać się z tej dobrej strony zawsze, a nie z gorszej ;) Wszystko robię staranie żeby ktoś mógł powiedzieć o mnie dobrze, to samo w pracy. 
Nie, nie będę się podlizywał tylko chce wyrobić sobie dobre zdanie o sobie, zdarza się że nie zawsze jestem taki jaki jestem "w sosie" Nigdy nie miałem EGO TOP i nie będę. Chce po prostu sprostować i wytłumaczyć, a nie tworzyć Fabułe i Rozpiskę Fantazy jak co niektórzy. Wolę być szczery, ale nie zapominając o błędach które się zdarzają każdemu z nas. Z tą krystalicznością wiem trochę przesada poczułem trochę że to żałosne, ale Chodzi mi bardziej o zachowanie nikt nie jest przecież idealny i nawet ja czasem rzucę "Ku*wą" :taniec1:  Umiem się dostosować do grupy i nie chce odstawać od reszty w innym przypadku, ale chce utrzymać dobry Poziom gry i przyjemności z niej czerpiącej. Subiektywnie podchodząc do graczy jak i samego siebie. 

Co prawda zgadzam się z tobą w kwesti co do aktywności na gt. Na pewno nadrobię :) 

Może jak więcej będziemy wbijać w tym samym czasie to wyrobimy o sobie inne zdanie Pozdro wariat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie