Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane SKARGA


Magus

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na gracza: Farma

Powód : Rozpoczal zabawe w wojsko, tlumaczac komende bacznosc, spocznij w prawo/lewo/tyl zwrot. Nie poinformował graczy przez które ramie mamy się obracać i w sytuacji, w której zostały 3 osoby to 2 z nas zabił bo "obróciliście się przez prawe ramie"... Nieporozumienie horrendalne. Nie potrafi wytlumaczyc zabawy, a w sytuacji, w której zaczynam go informować o tym, że nie było sprecyzowane przez które ramie mamy się obracać dostałem muta. Ten osobnik nie powinien być zwykłym CTkiem a co dopiero pełnić funkcję admina. 

Wiem ja za swoje slownictwo w kierunku jej osoby nalezy mi sie ban jak najbardziej , ale wnosze o bana dla tego gracza na ct za podrzucanie broni i bana dla niej za obraze mojej osoby 

Czas : 06.08.2022 mapa nie pamietam nazwy mapy ale to taka co są takie małe cele i gr jest na górze i sie guzikiem otwiera, pewnie każdy wie o jaką mapę chodzi. Pozdrawiam i proszę o sumienne rozpatrzenie skargi, gdyż osoba pełniąca funkcję Admina nie powinna popełniać takich błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz, aby twoja skarga była rozpatrzona musisz podać jakiś dowód w postaci demka, albo link z HLTV z danej mapy I rozpisać w jakim czasie się działy sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Luvvka zmienił tytuł na SKARGA
17 godzin temu, Kropka. napisał:

Jeśli chcesz, aby twoja skarga była rozpatrzona musisz podać jakiś dowód w postaci demka, albo link z HLTV z danej mapy I rozpisać w jakim czasie się działy sytuacje.

Ja to się nie wyznaję na tych linkach i innych rzeczach, rzecz działa się w ostatniej rundzie mapy, której nazwy nie pamiętam z 15/20 minut przed napisaniem skargi. Proponuję zrobić jakiś poradnik odnośnie pisania skarg i rozpisywania demek. Sytuacja rzeczywiście miała miejsce więc nawet jeśli skarga bez rozpisania demka nie zostanie rozpisana to proponuję przynajmniej poinformować CZŁONKÓW ADMINISTRACJI, że rozpoczynając zabawę należy wytłumaczyć każdą jej zasadę a nie tylko rzucić okrojone polecenia i robić sobie co się danej osobie podoba. Gdyby zrobił to normalny gracz to nie było by aż takiego oburzenia z mojej strony ale od członków administracji wymaga się chyba znajomości regulaminu oraz znajomości moda na którym decydują się obejmować stanowisko. Rozpisywać się nie będę więc skarga do odrzucenia ale proszę o zdjęcie tego muta którego dostałem od kompetentnego pana admina. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie