Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Potrzebna Zmiana


Sa4ki.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Nie jestem osobą, która wbija po to żeby niszczyć wszystko, ale współpracować z każdym i tworzyć społeczność Jailbreak.
Pomimo, że gram chwile poznałem kilka osób z którymi na pewno łapie fajny kontakt. Do czego zmierzam:

Od momentu kiedy wchodzę do CT towarzyszą mi dziwne akcje nazywane "SgS" Wiadomo, jest to legany lecz psujący gre bind lub też skrypt.
Jeżeli ma być to serwer "Klasyczny" moim zdaniem potrzeba zmiany w regulaminie zakazującej robienie "SgS
Psuje to bardzo gre, wygląda to jak speedhack... I nie da się nic z tym zrobić. Gdybym chciał sam mógłbym to robić, ale nie jestem taki żeby niszczyć co rundę komuś grę.

Oczekuje na odpowiedź od Opiekunów co do tego i osób które dopiszą się pod moim postem w sprawie tego typu zachowań na serwerze.

Pozdrawiam! Widzimy się na serwerze.
 

Edytowane przez Sa4ki.
Błąd ortograficzny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się owym argumentem jako osoba która siedzi jak najwięcej jak może na ct to również spotyka się z tak zwanym "Sgs" jest to irytujące że skoro jest to jb classick coś takiego występuje imo powinno to zostać uznawane jako cheat.

Edytowane przez Farma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Jeśli to nie zostanie zmienione, to pora umierać i zmienić serwer. Latają po mapie jak małpy. Ostatnio Admin napisał że max 3 sekundy, a ja mam demka conajmniej 4 osób które to robią ponad pół minuty. Z wieży na facebooku potrafią skoczyć prosto do GR. Dotyczy to np Szymona czy kogoś, kto ma model kobiety. Psują całą zabawę w JB i się nie da prowadzić. A domyślam się, że 13 latek na pewno nie robi tego skilem. 

Edytowane przez Tadeusz Drozda
gdybym był Bogiem to bym wam zrobił sodome pajace ze skryptami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za

Na serwerze nie ma autobh jak i double jumpa dla vipa/svipa bo to classic to nie wiem jakim cudem został dodany podpunkt w regulaminie że można robić sgs/gs przez 3 sek. 

Niektórzy powiedzą lata praktyki :wesmart: takich to już mało zostało w tych czasach. 

21 godzin temu, Tadeusz Drozda napisał:

Z wieży na facebooku potrafią skoczyć prosto do GR

To już trzeba się stref nauczyć to nie podchodzi pod żadne sgs/gs. 

Edit 1///

@ ventus "a ty co ziutek, napisalem komentarz odnosnie propozycji, moja indywidualna opinie przedstawiam, a ty mnie oznaczasz ze jestem najwieksza maruda forum xD pomysl 3 razy zanim cos zrobisz, tak jak na "wzor" uzytkownikow przystalo.

Chodziło mi o to jak grałeś dzisiaj w ct co marudziłeś jak stara baba że już do ct nigdy nie wbijesz :kekw::kekw:

Oznaczyłem i tyle koniec kropka, a co do całego tematu to już nie mowa czy się gracze zgadzają tylko kto ma wiekszą wiedzę na temat sgs/gs itd. xDD 

 

cry2.png.feb365024a384e477dc8167bd7e9441e.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że wam to przeszkadza czy coś ale można zakazać kucania czy coś i być bardziej uważnym żeby tt nie uciekało. 

Dla CT to też jest ułatwienie bo np u mnie linka zanim zadziała to minie rok dlatego jak chce złapać uciekiniera to robię sgsy :D

ja w sumie jestem na nie 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy skrypt jest znaczącym ułatwieniem więc jest nielegalny. W 2k22 ilość osób które potrafią zrobić czysto sgsy myślę, że możemy policzyć na palcach obu rąk.  Według mnie powinno być zakazane. To psuje tą grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W taryfikatorze banów jest napisane, że za nadużywanie GS/SGS są kary. Obecnie jest kilka osób, które tego nadużywają na serwerze. Jest to irytujące. Prawdopodobnie punkt odnośnie robienia GS/SGS zostanie zmieniony na całkowity zakaz ich wykonywania. :babelki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pati napisał:

Rozumiem że wam to przeszkadza czy coś ale można zakazać kucania czy coś i być bardziej uważnym żeby tt nie uciekało. 

Dla CT to też jest ułatwienie bo np u mnie linka zanim zadziała to minie rok dlatego jak chce złapać uciekiniera to robię sgsy :D

ja w sumie jestem na nie 😅

Nawet gdy zakażesz kucania to nie zmieni faktu, że buntujący ucieknie w 1 sekunde przez całą mape. Dlatego jest ta różnica 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co moze ja sie wypowiem, z racji ze nie jestem kompletnym ziutkiem co bunnyhopa okresla sgsami, to potrafie stwierdzic czy gracz robi sgsy czy gsy, aktualnie na serwerze widzialem dwie osoby poza mna, ktore robia SGSY. Na sgsy nie ma az tak dobrego skryptu, jak na po prostu robienie ducka i sie rozpedzanie. przytocze tutaj filmik pokazujacy skrypty na to i na to: 

 nie popieram oczywsicie cheatowania. niemniej jednak, jest pare osob ktore wedlug mnie lata na takim skrypcie jak w filmiku. Wierzcie mi na slowo lub nie, jest roznica miedzy legitnym robieniem sgs, a lataniem na programikach umozliwiajace robienie sgs/gs przytrzymujac sobie klawisz. 

 

21 godzin temu, Sa4ki. napisał:

Wiadomo, jest to legany lecz psujący gre bind lub też skrypt.

ciezko stwierdzic czy to jest bind, bind jest jedynie na ducka na scrollu, to wszystko co potrzebne do robienia sgsow. Jedynie w gre wchodzi chec nauczenia sie robic takowych czynnosci za ktore ludzie maja bol du*y bo ktos cos potrafi czego oni nie umieja. 

podsumowujac, jestem na nie. zaloze sie ze polowa z tych osob co napisala tutaj komentarz, zle nazywa dane techniki rozpedzania sie.

 

@ premiereaktualnie najlepszy wedlug mnie jak i wielu osob anti kzh jest na treningowym hns, choc tez sie da go obejsc, i to calkiem latwo. zeby robic ducki i osiagac powyzej 400 velo, nie potrzeba znajomosci skrotow zwiazanych stricte z hnsami, bo przeciez po co to komu jak ktos sie skupia tylko na jednym czyli nauce zalozmy duckow, a nie na robieniu lj czy innych wykwintnych skokow. 
@ Cry a ty co ziutek, napisalem komentarz odnosnie propozycji, moja indywidualna opinie przedstawiam, a ty mnie oznaczasz ze jestem najwieksza maruda forum xD pomysl 3 razy zanim cos zrobisz, tak jak na "wzor" uzytkownikow przystalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że zaliczam się do grona osób co pamięta jeszcze serwery HNS 10aa to uważam że instalowanie tego typu skryptów jest zwyczajnie niesprawdliwe. Chyba nikt kto choć trochę o HNS ma pojęcie, tak jak ja nie może patrzeć na to jak dzieci z łatwością osiągają pre >400 duckując a nie wiedzą nawet co to LJ, pre, sync itd. Powinien zostać wgrany Anti KZH a wszelkiego rodzaju autostrefy, skrypty itp ułatwienia zakazane. Może speedhack niech też będzie legalny ale max 3 sekundy :D

Chodzi przecież o to żeby każdy miał równe szanse, a na razie wygląda to jak zachęta do oszukiwania :( 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od strony technicznej jesteśmy w stanie zablokować sgs i gs. Natomiast zmniejszanie aa to raczej średnio mi się widzi. 

Odnośnie zablokowania sgs/gs powinna zostać zrobiona ankieta i wtedy niech każdy zdecyduje, jeżeli więcej osób będzie za, to zablokujemy to.

 

Pozdrawiam, MaTi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ventus napisał:

no to co moze ja sie wypowiem, z racji ze nie jestem kompletnym ziutkiem co bunnyhopa okresla sgsami, to potrafie stwierdzic czy gracz robi sgsy czy gsy, aktualnie na serwerze widzialem dwie osoby poza mna, ktore robia SGSY. Na sgsy nie ma az tak dobrego skryptu, jak na po prostu robienie ducka i sie rozpedzanie. przytocze tutaj filmik pokazujacy skrypty na to i na to: 

 nie popieram oczywsicie cheatowania. niemniej jednak, jest pare osob ktore wedlug mnie lata na takim skrypcie jak w filmiku. Wierzcie mi na slowo lub nie, jest roznica miedzy legitnym robieniem sgs, a lataniem na programikach umozliwiajace robienie sgs/gs przytrzymujac sobie klawisz. 

 

ciezko stwierdzic czy to jest bind, bind jest jedynie na ducka na scrollu, to wszystko co potrzebne do robienia sgsow. Jedynie w gre wchodzi chec nauczenia sie robic takowych czynnosci za ktore ludzie maja bol du*y bo ktos cos potrafi czego oni nie umieja. 

podsumowujac, jestem na nie. zaloze sie ze polowa z tych osob co napisala tutaj komentarz, zle nazywa dane techniki rozpedzania sie.

Paradoksalnie masz rację, ale jest to niszczenie zabawy na trybie Jailbreak. Cokolwiek możliwe dopiero się zaczyna, a nigdy nie kończy. Bardziej chodzi mi o zakaz robienia "SGS" jeśli widzisz że co rundę osoba w 1 sekunde jest na drugiej stronie mapy to widocznie jest to skrypt, a nie skill. Możesz grać 5-7-10lat umiejąć takie coś, nigdy zawsze tak samo tobie nie wyjdzie. Co rundę widzisz że osoba rozpędza się z prędkością światła nawet jak ją kilka razy strzelasz z broni, to najwidoczniej coś tu jest nie tak. Bo czy nie jest tak, że broń po strzale spowalnia przeciwnika?

Z chęcią ponagrywam akcje jeśli to nie zadziała i wstawie na potwierdzenie jak to wygląda. Lepiej jak każdy dobrze się bawi, a nie jedna osoba kosztem innych. 
Robiąc coś umiejętnie rób to leganie, a nie na wspomagaczach nie widzę w tym sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z racji ze nie moge edytowac posta i zacytowac slow danej osoby, to dodaje nowy komentarz,
 

29 minut temu, Sa4ki. napisał:

Co rundę widzisz że osoba rozpędza się z prędkością światła nawet jak ją kilka razy strzelasz z broni, to najwidoczniej coś tu jest nie tak. Bo czy nie jest tak, że broń po strzale spowalnia przeciwnika?

bez znaczenia czy osoba lata na skryptach, czy na czysto, zatrzymuje w obu przypadkach ;) 
 

 

29 minut temu, Sa4ki. napisał:

chęcią ponagrywam akcje jeśli to nie zadziała i wstawie na potwierdzenie jak to wygląda. 

jesli chcesz, dodaj mnie na steamie, o ile takowa aplikacje masz, wysylaj mi akcje, to bede mogl ocenic czy osoba lata na odpale czy na czysto, i bede banowac.
 

 

29 minut temu, Sa4ki. napisał:

Robiąc coś umiejętnie rób to leganie, a nie na wspomagaczach nie widzę w tym sensu.

to bylo do mnie czy ogolnie? xd

@ Cry no to tutaj juz bipolar wchodzi ostry, nie bylem dzisiaj w ct, https://www.gametracker.com/player/`Ventus. ム/51.83.147.22:27015/ gt dla wiarygodnosci, jedynie co dzisia jrobilem to ogladalem co robia gracze na serwerze :D

 

16 godzin temu, Cry napisał:

Oznaczyłem i tyle koniec kropka, a co do całego tematu to już nie mowa czy się gracze zgadzają tylko kto ma wiekszą wiedzę na temat sgs/gs itd. xDD 

nie no gosciu, pierwszy raz ciebei widze na oczy, a ty z tekstem oznaczylem i koniec kropka wyjezdzasz:haha: szczerze to nie wiem co ci mam powiedziec, bo az mnie zaskoczyles naprawde, myslalem ze moderatorzy powinni trzymac poziom.. :buzi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Sa4ki. napisał:

Paradoksalnie masz rację, ale jest to niszczenie zabawy na trybie Jailbreak. Cokolwiek możliwe dopiero się zaczyna, a nigdy nie kończy. Bardziej chodzi mi o zakaz robienia "SGS" jeśli widzisz że co rundę osoba w 1 sekunde jest na drugiej stronie mapy to widocznie jest to skrypt, a nie skill. Możesz grać 5-7-10lat umiejąć takie coś, nigdy zawsze tak samo tobie nie wyjdzie. Co rundę widzisz że osoba rozpędza się z prędkością światła nawet jak ją kilka razy strzelasz z broni, to najwidoczniej coś tu jest nie tak. Bo czy nie jest tak, że broń po strzale spowalnia przeciwnika?

Z chęcią ponagrywam akcje jeśli to nie zadziała i wstawie na potwierdzenie jak to wygląda. Lepiej jak każdy dobrze się bawi, a nie jedna osoba kosztem innych. 
Robiąc coś umiejętnie rób to leganie, a nie na wspomagaczach nie widzę w tym sensu.

Co ty możesz wiedzieć o sgsach jak nazywasz to bh xd 

To się nie dziwię że nie umiesz odróżnić czystych sgsow lub w twoim przypadku bh od skryptów ;d 

 

Bez urazy żeby nie było

Edytowane przez Pati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam temat, aby uniknąć zbędnego spamu.

 

Odsyłam was wszystkich do głosowania w ankiecie:

 

https://csowicze.pl/topic/78695-ankieta-dotycząca-blokady-skryptów-sgsgs/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie