Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na admina B)


prudziak

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: prudi

Nick oskarżonego: premiere

IP/SID oskarżonego: nie wiem macie w ftp bo to admin

Data i godzina zdarzenia: 30.07 13:16

Dowody: https://streamable.com/kxtifz

Opis sytuacji: No nie wiem, gość se wyzywa graczy tak o od pedałów, mówi komuś żeby się zabił irl a admin stoi jak słup pomimo napisania na u@. Na tej mapie było więcej wyzwisk od pedałów ale nie chce mi się tego docinać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam gość w CT trollował gdy tamten prowadził. Dostał za to kicka oczywiście po czym prowadzący się uspokoił. Nie obraził Ciebie, tylko trolla który i tak wyleciał i już nie wrócił dlatego nie widziałem sensu żeby go banować. Gdyby zwyzywał Ciebie to oczywiście zareagowałbym w odpowiedni sposób ale cieżko banować każdego komu na chwilę puściły emocje w uzasadnionej sytuacji  :)

Tym bardziej że oficjalnie regulamin mamy od dzisiaj. Jak mówiłem po wywaleniu prowodyra prowadzący zachowywał się normalnie więc postanowiłem zostać wyrozumiały.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ prudziak na demku widać, że @ premiere trochę słabo zareagował w zaistniałej sytuacji, dlatego admin otrzymuje ode mnie upomnienie słowne na dzień dzisiejszy.

@ premiere, jeżeli ktoś naprawdę przesadza z wulgaryzmami i obrażaniem innych graczy to na AdminVoice poinformuj taką osobę, żeby się uspokoiła. Jeżeli to nie poskutkuje to wyrzuć delikwenta z serwera, a następnie zbanuj na określoną długość wskazaną w taryfikatorze kar. :beargif:

 

skarga_przyjeta_csowicze2021.png

Edytowane przez snuffy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie