Skocz do zawartości

Zablokowane Tomasznikof Wita Po 2 Letniej Przerwie W Cs'a .


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

Mam 21 lat,nazywam sie Tomasz pochodze z Warszawy siec znalazlem wasza na pierwszej liscie google.

Interesowalem sie sieciami mialem jedna kiedys nie wiem czy znacie taka jak cskomandosi bez znaku.pl nie podam by nie reklamowac ;p ale juz nie ma czego siec upadla miala 4 lata bite mam doswiadczenie we wszystkim jesli macie jakies pytania walcie smialo.

postanowilem sie zalogowac na forum tu bo cos chce robic pomagac innym jak zawsze nie gram aktualnie w csa ale nie jeden kolega potwierdzi jak tu zawita ;] dlatego pozdrawiam i patrzcie jak sie rozwijam z wami ;)

bede mierzył wysoko jak NASA. \

Pijontka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Tomek :D

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cię serdecznie na Najlepszej Sieci Counter Strike - CSowicze.pl :)

Jestem Dawid, mam 14 Lat , Interesuję się Grafiką Komputerową którą zajmuję się już parę dobrych lat.

Jestem tu grafikiem , lecz nie pisz tylko do mnie odnośnie grafik bo są też inni lepsi graficy odemnie.

FGpTxHq.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj bry.gif

          ​​4000848.png


KLICK ---> "Lubie To!" <----  jeśli Moja''Mój odpowiedź/Post  wydał'a ci się Pomocna'y | lub  po prostu DAJ "Lubie To!jezyk_oko.gif


 


Kontakt ze mną :


GG: 46568703


Email: axeroz@interia.pl


PW: PrEsTiGiO


Skype: Omotany2 lub PrEsTiGiO $


Masz sprawę ? skontaktuj się ze mną,pamiętaj aby stosować polskie litery.Nie odpisuje na "Siema" , "jesteś" , "co tam u cb" (Nie spamuj!) jeżeli zastosujesz się do tego,na pewno odpisze! Na GG spotkasz mnie codziennie,lecz nie zawsze odpisuje.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie