Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane #1337 Pytanie na dziś


Mrs.Fuksiarav19

Rekomendowane odpowiedzi

"Nie ufam nikomu, kocham tylko tych, co na to zasłużyli"

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ufam nikomu, nawet swoim rodzicom :kappa: są tylko pewne wyjątki :pepelove:

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko ufać ludziom w dzisiejszych czasach, gdzie większość szuka atencji i poklasku, dlatego uważam, że nie warto. Zawieść się można nawet na przyjacielu z którym znasz się bardzo długo. Czy komuś ufam? Są małe wyjątki, ale kwestia zaufania też stoi na bardzo minimalnym i racjonalnym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufam prawie każdej osobie, którą poznam, dopóki nie da mi powodów, żeby to zaufanie stracić. Zazwyczaj okazywało się, że warto im zaufać.

Edytowane przez Laurencja

Media_231214_202432.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nigdy nikomu nie można ufać w 100%" taka mam zasadę w swoim życiu ufać ufam ale do pewnego stopnia, w tych czasach ciężko komuś naprawdę "zaufać". Przechodząc do pytania można ufać ale trzeba trzymać rękę na pulsie zawsze, podejście do innych osób nie bardzo rozumiem ale wydaje mi się że to związne dalej z zaufaniem więc bardzo rzadko daje się do siebie zbliżyć i siebie poznać, ludzie w tych czasach są bardzo zawistni i sztuczni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LopeZ zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie