Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Zablokowane Trzy darmówki od niezależnego studia


drenn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Użytkownik Miesiąca

Sloppy Joe Studios pozwala odebrać za darmo trzy swoje gry.

 

ciEvaB.png

 

Grasz jako Amnon, Miejscowy kowal z wyspy Avaron Motharius. Pewnego dnia twoja siostra, z którą jesteś bardzo blisko, przekazuje okropne wieści. Od ciebie zależy ochrona twojej siostry, (która jest również twoją najlepszą przyjaciółką) przed potworami podróżującymi po Krainie Mothariusa.. Czy może potrafi ona sama się ochronić?

Starożytne zło znalazło drogę do Krainy! Kim jest ta zła istota, którą ludzie nazywają „Zarok”?

 

 

GlHZqs.png

 

Królestwo Cieni otworzyło połączenie z Krainą Krynto i teraz wylewa potwory, cienie i inne dziwne stworzenia na całą krainę. Starożytne plemię Troggów również zaczęło próbować przejąć Krynto pod swoje panowanie.

Królewscy Rycerze zostali opętani przez mroczne cienie. Królowa była znana jako miłosierna i miła, ale teraz wydaje się kontrolowana niczym marionetka!

Czy cienie będą wędrować po ziemi, czy może znajdziesz sposób na zatrzymanie UPADKU KRYNTONU?

 

 

tSx08O.png

 

Opowieść o nocnym wieprzu i jego wymuszonej przyjaźni z muchami, która próbuje znaleźć drogę do Lotharusa z Krynto i po prostu osiedlić się w odległym miejscu w lesie.

Ale nic nie jest takie proste! Minotaury rządzą lasami i zostały dotknięte przez przypadłość, która sprawia, że wpadają w szał i mają ochotę oddawać dużo moczu.. WSZĘDZIE! Zamknęli Króla Lotharusa i jest tylko jeden sposób na uratowanie piwa... Mam na myśli Króla...!

Przedzieraj się przez lasy, lochy, pustynie, bagna, oblodzone krajobrazy, sekretne przejścia, zalane wodą i nie tylko. Największą przeszkodą byłoby znalezienie sobie kobiety, domu i rozpoczęcie urządzania tego domu meblami.

 

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • drenn zablokował ten temat

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

Powiadomienie o plikach cookie