Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Hey ^^


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od jakiegoś czasu pykam na tutejszym serwerze CS 1.6 ODD2 i wypadałoby napisać parę słów.

Na serwerze gram od czasu do czasu, a trafiłem na niego wraz z@ Angel Eyes Na forum co prawda mam konto o wiele dłużej, lecz dopiero od kiedy zacząłem grać na ODD2 zacząłem częściej tutaj zaglądać. Nie pamiętam niestety już jak tutaj trafiłem w 2019..

Krótko o sobie:

-Pochodzę z woj. świętokrzyskiego, a obecnie mieszkam i pracuję w lubelskim.

-wiek, wciąż młody, choć przez większość czasu czuję się jak stary pryk, choć to może wina mojej flegmatycznej osobowości

-Interesuje się sportem, choć nie chodzi tu o to, aby siedzieć przed tv czy innym ekranem, a raczej o fun z samej rozgrywki i tutaj najczęściej gram w piłkę nożną, siatkówkę czy tenisa stołowego. W czasie wolnym pykam w CSa lub oglądam filmy (najczęściej pokroju horror, thriller, akcja..), a także tonę w anime, które uwielbiam i jeśli ktoś jest zainteresowany tym co oglądam to zapraszam na mój MAL. Słucham również muzyczki głównie electro, dubstep, wave, ale w sumie to trawie wszystko prócz disco polo (to ostatnie to tylko po kilku głębszych pod nóżkę :taniec2:).

Pozatym dużo czasu spędzam z swoją połówką i bliskimi oraz zajmuję się codziennymi domowymi sprawami.

 

Zwykłe życie szaraczka.

Z grubsza to tyle, a w razie czego jestem otwarty na pytania albo chociaż na cześć z nich.

 

Pozdrawiam ciepło ;)

 

PS. wyłączcie lagi na ODD2 :x

 

Edytowane przez wontekk

 ∞  Mój MAL https://myanimelist.net/profile/wontekk ∞  ∞ Mój FB https://www.facebook.com/wrzontek/ ∞  "Go with the flow"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D 

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie