Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Pytanie odnośnie banów (za obrazę właściciela) na serwerach


The end.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, przychodzę z pytaniem odnośnie permów za "obrazę właściciela serwera", otóż zaistniały ciekawe sytuacje na serwerze zombie mod, właściciela @ MCk199

Bany:

http://banicje.pl/amxbans/ban_list.php?bid=12252 --> Ban za obrazę (powód podany)

http://banicje.pl/amxbans/ban_list.php?bid=12238 --> Ban za obrazę (powód pozwala sie tylko domyślać, ale dowiedziałem się od ludzi :kekw: , bo demka tak działają, że nic z nich nie wyciągniesz. Rzekomo za "ku***ę je****ą")

http://banicje.pl/amxbans/ban_list.php?bid=11628    --> Ban, za sam nie wiem co, możliwe, że też chodzi o obrazę, bo gościu gra u konkurencji (oba serwery mają toksyczną relację)

 

Owe blokady trafiają do bansa, bany nakładane na wszystkie serwery sieci z kuriozalnymi powodami. Jak mnie pamięć nie myli był już jakiś temat w sprawie takich banów.

Sądzę, że takie bany powinny być nakładane na serwer, a nie na wszystkie serwery, gdyż długość ich jest po prostu śmieszna, a gracze tacy może zechcieliby zagrać w przyszłości na chociażby dd2?

Prosiłbym o zainteresowanie się tematem administrację sieci,

siema.

 

Poruszając sprawę tych banów, to dzięki, że wstawiłeś wycinek z logów. Chciałbym dodać, że to są pierwsze bany za obrazę dla tych osób, więc po cholere od razu perm?

 

 

 

@ FastKilleRostatnio do każdego tak pisze XD, a to, że odbieracie to jako prowokacje, to już wasza sprawa - możesz mnie zbanować przecież?

Tak gram u lypsena, gram też na chorwackim zombie plague, dzisiaj też wpadłem na zm plague polski, tak samo wbijam czasami do was i jak będą gracze, to będę też wpadał na ten nowy polski zombie mod.

Tak samo w celu prowokacyjnym powstał pewien klan u konkurencji do którego ja dołączyłem, zbanuj wszystkich jego członków.  Też nie wiem czy zauważyłeś, ale temat jest o czym innym.

 

@ FastKilleR temat napisałem, bo inne serwery nie mają problemu z takimi banami, nie rozdają permów graczom, którzy napiszą "je*** właściciela".

Działanie na szkodę serwera i sieci?

Obraza rodziców, obraza zwykłego gracza też wtedy jest działaniem na szkodę sieci i serwera, ale permów za coś takiego nikt nie daje. Na tym etapie kończę

dyskusje z Tobą, i poczekam na opinię kogoś z administracji-sieci.

Edytowane przez The end.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że bodajże rumcek w jakimś temacie pisał, że jeśli właściciel ma swoje widzimisie co do banów, to niech tylko banuje na swoim serwerze, ale juz nie pamietam w jakim temacie to pisał :P 

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banowanie bez amxbansa jest w dużej mierze nieskuteczne, zauważyliśmy że pliki banned.cfg i listip.cfg nie dają żadnego skutku. Trzeba pisać oddzielny plugin.

 

http://banicje.pl/amxbans/ban_list.php?bid=12252

Ten ban nadałem ja, a nadałem go za to że ta osoba pierwsze co zrobiła po wejściu na serwer to:

Vaniish :  jprdl
Vaniish :  na co ja wszedlem
Vaniish :  je**c mck

Wchodzenie na serwer i pisanie takich rzeczy to ogólnie słaba postawa. Widać że ma negatywne podejście do całej tej sieci. Szczególnie że zdecydował się coś takiego zrobić wchodząc na steamie, a wiedział że bana na pewno dostanie. Po co trzymać takie osoby na sieci ? Żeby wszedł na inny serwer i tam powiedział że na innej sieci jest lepiej ? Nie zbanowałbym go, gdybym nie stwierdził że szkodzi serwerowi i być może całej sieci. Gościu pierwsza minuta po wejściu na serwer wypisuje takie rzeczy (a gra na innym zm exp) i mam specjalnie pisać pod niego plugin żeby nie mógł wejść na serwer bo wam jednej osoby w amxbans'ie szkoda ? Zaraz wszedłby na dd2 albo na chatbox i by napisał to samo.

 

Ty natomiast @ The end. grasz na konkurencyjnym zm exp i celowo prowokujesz @ MCk199. Działasz na szkodę serwera zarówno tego jak i wszystkich innych serwerów sieci. Przynajmniej ja to tak odczuwam. To że wiele osób cię zna nie znaczy że możesz sobie robić wszystko. Poza tym banem z podszywką, wbiłeś na serwer i jak siedziałem w kampie powiedziałeś "podejdź do ściany". Podszedłem i zacząłeś mnie skanować. To cię zbanowałem na 5 minut, a na innej mapie zacząłeś mi grozić że "mam pograne". I uważasz że to normalne zachowanie ?

 

@ The end. a czy przeczytałeś moją odpowiedź ze zrozumieniem ? Wyjaśniłem dlaczego zbanowałem tą osobę i dlaczego prawdopodobnie napisałeś ten temat jako przykład podając tylko bany z zm exp. Pozostałe 2 bany z tych 3 nie wiem dlaczego zostały nadane chociaż się domyślam, i nie będę ich usprawiedliwiał. Ale mój ban nie był bezpodstawny. Jako powód podałem obrazę właściciela, bo jest to określone w regulaminie. Gdyby tego nie było, i tak dałbym mu perma, bo takie zachowanie szkodzące serwerowi oraz sieci nie może być dopuszczalne. Nie rozumiem też dlaczego miałbym zbanować ludzi z jakiegoś klanu na innym serwerze. Nie zrobili jeszcze nic złego na tej sieci ani na żadnym serwerze którym się zajmuje. To właściciel tamtego serwera powinien się tym zająć jeśli jakaś grupa ludzi szerzy nienawiść na jego serwerze, my nie będziemy tego za niego robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem już z @ MCk199i poinformowałem go o zasadach dot. banów na naszym forum. Monitoruje sytuacje i więcej banów tego typu do dnia dzisiejszego nie ma. 

 

Co do tych trzech banów które wstawił@ The end. - zostaja zdjęte z bansa.  Jeżeli z jakiegoś powodu nie chcecie tych osób u siebie na serwerze to nadajcie addbana żeby w przyszłości nie cierpiały przez to inne serwery. 

temat_zamkniety2_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie