Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie na admina - niemczyk


niemczyk69

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze: sadj aka niemczyk KILLIMANJARO

Imię:  Filipek
Wiek: 15
Dlaczego Ty masz zostać strażnikiem: Bo z tego co widze co sie dzieje w tym ct kur*a za przeproszeniem 5  osob w ct nagle jest na 2 osoby wiec beka + odpierdalaja  i robia fk w 5 nie umia sobie poradzic na 2 bo ich zabijaja byle co dawaja zabijaja o byle co wiec dlateg chce zastapic miejsce straznika i ogarnac ich bo mam spora aktywnosc i kontakty tam wiec.

Doświadczenie: Pisze boty  na discorda programista maly developer 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6/10

Ile czasu spędzasz na serwerze: ciagle od 10 o 20 21 bo nie ma co robic a fajnie sie gra mozna dogadac sie itp git git ok ok.
Jak długo jesteś z nami:  No gralem tez kiedys na serwerze pod pseudominem xDaddy albo niemczyk i wiem jak sie gralo ale to ze teraz sa nowe wlasciciele i serwer sie rozpadl na inne forum nie bede reklamowal to no ale ogolnie ciagle tu gram git sie gra mozna znalesc znajomych jakies laski. 

Link do GameTracker'a:  https://www.gametracker.com/player/sadj aka niemczyk KILLIMANJARO/51.83.147.22:27015/

Posiadasz Steam? [tak/nie]: nie posiadam bo mialem przerwe ale planuje kupic na next wyplate z praktyk

Posiadasz mikrofon? [tak/nie]:  tak 
Kontakt: dc: niemczyk#0001 gg: pozniej podam bo musze pobrac fb kontakt dla adm jedynie 
Dofinansowanie serwera [tak/nie]: jasne moge wplacac skladki do miesiac a i do tego co tam pisze ze wymagane 12 zl skladka mam takie pytanie cyz jak sie dostane to da rade za 20 dni dac skladke bez tego svipa czy co tam dajecie z gory dzk <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Cię powaliło z tym podaniem w mojej opinii. Nie dość, że wspomagasz Sobie SGS'y na serwerze za co zostaniesz rozpisany za chwile, to jeszcze piszesz podanie w bezczelny sposób.

 

Podrzucam link do rozpiski demka - Rozpiska

 

Definitywne nie, a także kolega jest do zbanowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie