Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

Zablokowane Skarga - SWAT

Strylec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: אD
Nick oskarżonego: Powraca Legenda (w grze), SWAT (na forum)
IP/SID oskarżonego: 0:1:601963925
Data i godzina zdarzenia: 2022-07-16 15:14-16:33, 21:14-21:34
Dowody:

Demko nr1 (fy_pool_day): https://www45.zippyshare.com/v/xaYOeeu7/file.html
Demko nr2 (cs_wiocha): https://www88.zippyshare.com/v/DNJ6Iewj/file.html
Opis sytuacji: Brałem udział z tą osobą w konwersacji, gdzie oboje nie zachowaliśmy kultury. Aczkolwiek on zaczął i bez powodu mnie wzywał wraz ze swoimi kolegami. Wiem, że nie zachowałem się w sposób profesjonalny, bo w ogóle nie powinienem reagować na ich zaczepki i liczę się z tym, że za ten tekst z wiochy pewnie dostanę bana, ale to, co ja napisałem, jest prawie niczym w porównaniu do jego zachowania, a potęguje to jeszcze fakt, że jest on adminem.

Komentarz: Sprawa wygląda tak, że w sumie to chyba ani razu nie zwyzywałem ich (były w miarę kulturalne odpowiedzi z mojej strony), a oni mnie wielokrotnie. Ponadto oskarżają mnie bezpodstawnie o WH. Moim zdaniem SWAT nie powinien mieć rangi admina, ponieważ nie spełnia istotnego wymagania ("- Bezkonfliktowość na serwerze oraz na forum,"), w dodatku z tego ("- Aktywność na forum (minimum 10 konkretnych postów)"), wymogu też się nie wywiązał, ale mniejsza o to. Ewidentnie wchodzi w konflikty z graczami i ich wyzywa wraz ze swoimi internetowymi kolegami ("- Znajomość i przestrzeganie regulaminu serwera, oraz forum").

Szczerze nie mam pojęcia czemu został przyjęty, skoro jest krótko na sieci (chyba że się mylę, to proszę o poprawienie mnie), a jego podanie jest "pisane na kolanie". Wydaje mi się, że osoba ubiegająca się o stanowisko powinna rozważyć używania znaków interpunkcyjnych, zaczynania zdań wielką literą oraz stosowania polskich znaków. Widać też brak konsekwencji w nie pisaniu ich (lub też pisaniu) - podanie na UB team.

("5. Nie będziemy tolerować analfabetyzmu. Nie chodzi tu o spektakularne błędy ortograficzne, lecz skrajne przypadki. Post ma być w miarę czytelny i zrozumiały. Zdania oraz nazwy własne pisane z wielkiej litery, ze znakami interpunkcyjnymi i spacjami po nich (a nie przed nimi). Jeśli ktoś chce pisać posty bez polskich znaków diaktrycznych, to nie stanowi to żadnego problemu, lecz zasady ortografii i interpunkcji nadal obowiązują. Należy również być konsekwentnym.")

("6. Korzystając z forum dbaj o logikę, estetykę i spójność Twoich wypowiedzi!")

Uważam, że nie nadaje się on na admina, również dlatego, iż jego umiejętności w dawaniu ss'ów czy ocenie zawodnika pod kątem cheatownia są nikłe. Ponadto widać w jego zachowaniu brak chęci do pełnienia powierzonej mu funkcji, a wnioskuję, że tak jest, po tym, iż dał mi ss'y nie starając się z tym kryć. Zamiast spróbować dać je na vanishu czy wejść na ns na innym nicku i patrzeć na moją grę oraz ją nagrać, a następnie dać bana za cheaty, a potem rozpisać nagranie (jeśli się odwołam), to on poszedł po najkrótszej linii oporu. Nawet jakbym cheatował, to ss'y miałbym czyste, bo idzie się bardzo prosto domyślić, iż za chwilę się je otrzyma i po prostu offnie na ten moment. (Jak grałem na ns, to mnie to zawsze śmieszyło, jak otwierałem mocno i admin pisze, bądź mówi z/w i idzie na specta, a po chwili mam bana.) Rozumiem, że trochę tutaj cudów oczekuję, iż ktoś tak się będzie starał, no ale chyba mam trochę (o ile nie dużo) racji, że jego podejście nie jest za dobre. Ponadto inny admin napisał, że gram czysto, a SWAT i tak dalej swoje.

Link do dema: https://www77.zippyshare.com/v/ZwGoiJ1k/file.html
Link do fragmentu sprzed bana: https://youtu.be/z7iXfahhBXM

Komentarz do tej części: Przedtem graliśmy fy_snow i dostałem praktycznie do 0 i można zobaczyć na hltv, że nic nie pisałem, że ma cheaty itp., ale jak graliśmy następną mapę (z nagrania, fy_aztec_fire) i nadszedł moment, gdzie dostałem perka scauter 1/1 i szanse się wyrównały (op premka z wyższym lvlem nie dawała mu tak ogromnej przewagi), to stwierdził, że oszukuję i dał mi ss'y. Według mnie admin nie powinien podejmować tak pochopnych decyzji.      <--- Tutaj widać, kto płacze. (W dalszej części wyjdzie o co chodzi.)

Wątpię, iż coś pominąłem w skryptach, ale dla pewności niech ktoś to zweryfikuje.

Legenda kolorów:
אD - ja

Powraca Legenda - oskarżony

cichy spokojny - kolega oskarżonego

NeodioWWA - kolega oskarżonego

Na biało są osoby, które nie są zamieszane w sprawę. 

Skrypt chatu z demka nr1:

[*VIP*] [Amadeusz - 68] אD :  244 w 1

[*VIP*] [Amadeusz - 68] אD :  fajnie

[*VIP*] [Amadeusz - 74] *DEAD* אD :  kur*a

[*VIP*] [(Premium) Predator - 123] NeodioWWA :  hehe

[*VIP*] [(Premium) Predator - 123] NeodioWWA :  a ja nie

[*VIP*] [(Premium) Predator - 123] *DEAD* NeodioWWA :  TXT

[*VIP*] [(Premium) Zwiadowca - 99] *DEAD* Powraca Legenda :  zejdziesz z tych txt?     <--- Raz tylko wszedłem na tej mapie w czasie trwania rundy i dosłownie na moment.

[*VIP*] [(Premium) Zwiadowca - 99] *DEAD* Powraca Legenda :  czy mam ci pomoc"

[*VIP*] [(Premium) Zwiadowca - 99] Powraca Legenda :  ?

[*VIP*] [Amadeusz - 75] אD :  to pomóż

[*VIP*] [(Premium) Zwiadowca - 99] *DEAD* Powraca Legenda :  ulomie.     <--- On zaczął niefajnie się odnosić do mnie.

[Morderca - 140] cichy spokojny :  bomba cie chcialem zabic :D

[Skrytobojca - 117]  :  no kur*a znowu moja podrobka grala

[Morderca - 140] cichy spokojny :  teraz taki snajper a na snow nie mogl trafic       ⌉

[*VIP*] [(Premium) Zwiadowca - 103] Powraca Legenda :  XD                                   ⌋    Nie było problemu, jak mu napisał, że idzie mu lepiej na tej mapie z AWP.

[*VIP*] [Amadeusz - 81] אD :  nagle banie z AWPy wali                                                               ⌉

[*VIP*] [Amadeusz - 81] אD :  XD                                                                                                   │ Tutaj jest problem, gdy ja napisał, że dobrze gra.

[*VIP*] [(Premium) Zwiadowca - 104] *DEAD* Powraca Legenda :  to sie naucz strzelac?      │ Czyli ma on problem z moją osobą.

[*VIP*] [(Premium) Zwiadowca - 104] Powraca Legenda :  w czym masz problem ?xD           ⌋

[*VIP*] [Amadeusz - 81] אD :  Problem to Ty masz.

[*VIP*] [Amadeusz - 82] אD :  W temacie uczenie się strzelać

[*VIP*] [Amadeusz - 82] *DEAD* אD :  nie ja gram zbugowaną klasą premium     <--- Ma granat 1/1, a nie powinien (nie ma w opisie klasy).

[*VIP*] [(Premium) Zwiadowca - 104] *DEAD* Powraca Legenda :  zaraz bedziesz mial pizde zbugowana jak mnie wkurwisz     <--- Kolejna agresja w moim kierunku.

[*VIP*] [Amadeusz - 83] *DEAD* אD :  uspój się

[*VIP*] [Amadeusz - 83] אD :  bo Ci zaraz się cos stanie

[*VIP*] [(Premium) Zwiadowca - 104] *DEAD* Powraca Legenda :  XDD

[*VIP*] [(Premium) Zwiadowca - 104] *DEAD* Powraca Legenda :  czy ty mi grozisz?

[*VIP*] [Amadeusz - 83] אD :  raczej Ty mi

[*VIP*] [(Premium) Zwiadowca - 104] *DEAD* Powraca Legenda :  XDDD

[*VIP*] [(Premium) Zwiadowca - 104] *DEAD* Powraca Legenda :  bo jestes zerem? XD        ⌉ Rzekomo jestem zerem spłakanym.

[*VIP*] [(Premium) Zwiadowca - 104] *DEAD* Powraca Legenda :  splakanym ?,c                 ⌋ Aczkolwiek wydaje mi się, że on płakał ciągle, a nie ja. (Wcześniej jest przykład.)

[*VIP*] [Amadeusz - 83] אD :  XD?

[*VIP*] [Amadeusz - 83] אD :  Ja z niższym lvl na zwykłej klasie mam lepsze staty niż ty.

[*VIP*] [(Premium) Zwiadowca - 104] *DEAD* Powraca Legenda :  tylko ze ja z awp gram tylko

[*VIP*] [(Premium) Zwiadowca - 104] *DEAD* Powraca Legenda :  nie smg jak ty syfie ,)

[*VIP*] [Amadeusz - 84] אD :  szefie*

[*VIP*] [Amadeusz - 84] אD :  jak już

[*VIP*] [(Premium) Zwiadowca - 104] *DEAD* Powraca Legenda :  tak do ojca mowisz? xD

[*VIP*] [(Premium) Zwiadowca - 104] Powraca Legenda :  szefie?

[*VIP*] [(Premium) Zwiadowca - 104] Powraca Legenda :  xD

[*VIP*] [Amadeusz - 84] אD :  nie

[*VIP*] [Amadeusz - 84] *DEAD* אD :  poprawiłem Ciebie, bo źle napisałeś

[*VIP*] [(Premium) Predator - 124] *DEAD* NeodioWWA :  on do ojca mowi panie listonoszu

[*VIP*] [(Premium) Zwiadowca - 104] Powraca Legenda :  XDD

[*VIP*] [(Premium) Predator - 124] *DEAD* NeodioWWA :  Listonosz przychodzi to ojcu kanapki do pracy daje

[Morderca - 141] *DEAD* cichy spokojny :  afk

[Morderca - 141] cichy spokojny :  cieakwe skad wiesz kur*a caly czas     <--- Oskarżony zostałem o posiadanie wh.

[*VIP*] [Amadeusz - 93] *DEAD* אD :  XD

[*VIP*] [Amadeusz - 93] אD :  Nie płacz

[*VIP*] [Amadeusz - 93] *DEAD* אD :  top lvl

[*VIP*] [Amadeusz - 93] *DEAD* אD :  i se rady nie daje

[*VIP*] [Amadeusz - 94] אD :  chcesz mój kanał na yt?

[Morderca - 141] cichy spokojny :  na wh kuro     <--- Prawdopodobnie nie chciał napisać do mnie kuro, tylko kurwo. Aczkolwiek mogę się mylić.

[*VIP*] [Amadeusz - 94] *DEAD* אD :  uspokój się

[*VIP*] [Amadeusz - 94] אD :  złość piękności szkodzi

[*VIP*] [Amadeusz - 94] אD :  i sprawdź se księciu hltv

[Morderca - 141] *DEAD* cichy spokojny :  perfidnie na wh

[*VIP*] [Amadeusz - 96] *DEAD* אD :  yhy

[Morderca - 141] cichy spokojny :  jestes dobry ziom

[*VIP*] [Amadeusz - 97] אD :  typie /konkurs

[*VIP*] [Amadeusz - 97] אD :  i patrz na 1miejsca

[*VIP*] [Amadeusz - 98] אD :  nice

[Skrytobojca - 78] *DEAD* (*_*) :  nosz kurw a

[Skrytobojca - 78] *DEAD* (*_*) :  zaraz bedziesz mial deda marcel

[Skrytobojca - 78] *DEAD* (*_*) :  xd

[*VIP*] [(Premium) Zwiadowca - 106] Powraca Legenda :  XD

[Skrytobojca - 78] *DEAD* (*_*) :  timeleft

[*VIP*] [(Premium) Zwiadowca - 106] *DEAD* Powraca Legenda :  leee

[*VIP*] [(Premium) Zwiadowca - 106] *DEAD* Powraca Legenda :  nie siadlo

[*VIP*] [(Premium) Zwiadowca - 106] *DEAD* Powraca Legenda :  bez zooma

[*VIP*] [(Premium) Zwiadowca - 106] *DEAD* Powraca Legenda :  xD

[*VIP*] [(Premium) Zwiadowca - 106] *DEAD* Powraca Legenda :  ale flesh na jape se rzucilem

[Skrytobojca - 78] (*_*) :  xd

[Skrytobojca - 78] *DEAD* (*_*) :  xddd

[*VIP*] [(Premium) Zwiadowca - 106] *DEAD* Powraca Legenda :  co? xD

[Skrytobojca - 78] *DEAD* (*_*) :  nic

[*VIP*] [Amadeusz - 99] אD :  jajco     <--- Było to niepotrzebne z mojej strony, ale się nie mogłem powstrzymać.

[*VIP*] [(Premium) Zwiadowca - 106] Powraca Legenda :  jak ciebie nikt nie pytal to utkaj pysk.     <--- Szło to ubrać w ładniejsze słowa. (Btw mój nick napisał, więc XD.)

[*VIP*] [Amadeusz - 99] אD :  XD?

[*VIP*] [Amadeusz - 99] אD :  Wcześniej z ch**a do mnie piszesz

[*VIP*] [Amadeusz - 99] אD :  a teraz się będzie pruł o to, że Ci na pytanie odpowiedziałem

[Skrytobojca - 79] *DEAD* (*_*) :  Models: RIGHT

[Skrytobojca - 79] *DEAD* (*_*) :  xd

[*VIP*] [Amadeusz - 100] אD :  Wam też się misje nie zresetowały?

[*VIP*] [Amadeusz - 100] אD :  z poprzedniej edycji

[Snajper - 34] *DEAD* 9.99 -, :  vipa mi zajebalo a wczoraj kupilem ,p

[*VIP*] [Amadeusz - 100] *DEAD* אD :  smutne

[*VIP*] [Amadeusz - 100] אD :  9,99 zresetowały Ci misje czy nie? Z poprzedniej edycji

[Snajper - 34] 9.99 -, :  ta

[*VIP*] [Amadeusz - 100] אD :  ok, dz

[Snajper - 34] *DEAD* 9.99 -, :  znaczy czk

[Snajper - 34] *DEAD* 9.99 -, :  nie no

[Snajper - 34] *DEAD* 9.99 -, :  nie wiem xd

[*VIP*] [Amadeusz - 100] *DEAD* אD :  XD

[*VIP*] [Amadeusz - 100] *DEAD* אD :  okej

[*VIP*] [Amadeusz - 100] *DEAD* אD :  i tak dz

[Snajper - 34] 9.99 -, :  nie zresetowalo

[*VIP*] [Skrytobojca - 49] *DEAD* Wog :  jest jakas komenda na freelvl ???

[*VIP*] [Amadeusz - 100] אD :  nie ma

[Snajper - 34] *DEAD* 9.99 -, :  automatycznie dostajesz

[*VIP*] [Amadeusz - 101] *DEAD* אD :  z automatu dostajesz

[*VIP*] [Amadeusz - 101] אD :  Jakiś tam % od najwyższego lvla

[*VIP*] [Amadeusz - 101] אD :  koło 20

[*VIP*] [Amadeusz - 101] אD :  20-25

[*VIP*] [Amadeusz - 101] אD :  %

[*VIP*] [Amadeusz - 102] *DEAD* אD :  brawo

[*VIP*] [Skrytobojca - 36] *DEAD* Powraca Legenda :  afk

[*VIP*] [Skrytobojca - 49] Powraca Legenda :  to jest gra syfem mp5

[*VIP*] [Skrytobojca - 50] Powraca Legenda :  i taki kozak byles :)

[*VIP*] [Amadeusz - 103] אD :  fdalej jestem

[Morderca - 142] cichy spokojny :  to zobacz ile tu syfu na serwiie

[*VIP*] [Skrytobojca - 51] Powraca Legenda :  bo oni tylko mp5 umia xD

[*VIP*] [Amadeusz - 103] *DEAD* אD :  XD?

[*VIP*] [Amadeusz - 103] אD :  400lvl zrobiłem na  m4

[*VIP*] [Skrytobojca - 52] *DEAD* Powraca Legenda :  a mp5 to najwieksze scierwo bo zabic 0 problemu

[*VIP*] [Skrytobojca - 52] *DEAD* Powraca Legenda :  o kurde cichyy :D

[Morderca - 142] cichy spokojny :  powinny wyjebac ta klase skytobojca

[*VIP*] [Skrytobojca - 54] *DEAD* Powraca Legenda :  no tak ,d

[*VIP*] [Skrytobojca - 64] Wog :  timeleft

[Morderca - 143] *DEAD* cichy spokojny :  wog rozwal perk xd     <--- Miał mi rozwalić perk i to zrobił.

[Morderca - 143] *DEAD* cichy spokojny :  ale to zjeablem

[*VIP*] [Skrytobojca - 57] Powraca Legenda :  xD

[*VIP*] [Skrytobojca - 57] *DEAD* Powraca Legenda :  o ty xD
 [Brak - 1] *DEAD* Kasacz Jadowity :  rtv piszcie
 [Brak - 1] *DEAD* Kasacz Jadowity :  xd dawaj rtv
 [*VIP*] [Skrytobojca - 57] *DEAD* Powraca Legenda :  xD
[*VIP*] [Skrytobojca - 65] *DEAD* Wog :  1 brakuje
[*VIP*] [Skrytobojca - 57] *DEAD* Powraca Legenda :  utklo mi sie xD
 [Morderca - 143] *DEAD* cichy spokojny :  hehe
 [*VIP*] [Skrytobojca - 59] Powraca Legenda :  ja cb cichy nie chce strzelac ,d     <--- Kolaboracja z wrogiem?
 [Morderca - 143] *DEAD* cichy spokojny :  fajnei
[*VIP*] [Skrytobojca - 59] Powraca Legenda :  tylko na 1 osobe fokus mam :D     <--- W sensie focus?
 [*VIP*] [Amadeusz - 104] אD :  fokus XD
[Morderca - 143] *DEAD* cichy spokojny :  na xd bo to pala jest :D     <--- Następne miłe słowa.
 [Morderca - 35] Kasacz Jadowity :  rtv dawac
 [*VIP*] [Skrytobojca - 60] Powraca Legenda : :)
 [Morderca - 143] cichy spokojny : :D
 [Morderca - 35] *DEAD* Kasacz Jadowity :  mala mapa
 [*VIP*] [Skrytobojca - 60] Powraca Legenda :  on czyms sie chwali ze mial lepsze staty mp5 jak ja awp xD
 [Morderca - 143] *DEAD* cichy spokojny :  bo to lep jest     <--- ...
 [*VIP*] [Skrytobojca - 61] Powraca Legenda :  i dlatego bedzie je***y\     <--- Nie wiem, czy przystało adminowi tak pisać.
[*VIP*] [Amadeusz - 105] *DEAD* אD :  no bo miałem czym się chwalić
[Morderca - 143] *DEAD* cichy spokojny :  zyciowka jego moze     <--- https://www12.zippyshare.com/v/hmPbNz2K/file.html  (Nie jest to życiówka jak coś.)
 [*VIP*] [Skrytobojca - 62] *DEAD* Powraca Legenda :  xD
[Morderca - 143] cichy spokojny : :D
 [*VIP*] [Skrytobojca - 62] Powraca Legenda :  pff
 [*VIP*] [Skrytobojca - 62] *DEAD* Powraca Legenda :  xD

[Morderca - 143] cichy spokojny :  o nie jestem z tym gownem     <--- Ze mną. Jakby ktoś się nie domyślił.
 [*VIP*] [Skrytobojca - 70] Powraca Legenda :  gowna nie ma     <--- Zabił mnie.
 [*VIP*] [Skrytobojca - 70] *DEAD* Powraca Legenda :  leeee
 [*VIP*] [Skrytobojca - 68] *DEAD* Wog :  timeleft
 [Strzelec - 42] *DEAD* HoustoN|MamyProblem :  thetime
 [Strzelec - 42] *DEAD* HoustoN|MamyProblem :  timeleft
 [*VIP*] [Skrytobojca - 71] Powraca Legenda :  ale mnie podpalil xD
 [Skrytobojca - 80] (*_*) :  timeleft
[Skrytobojca - 80] (*_*) :  ta
 [*VIP*] [Skrytobojca - 68] Wog :  timeleft
 [*VIP*] [Skrytobojca - 73] Powraca Legenda :  ide od syfa     <--- Ode mnie. (Przeszedł do przeciwnej drużyny.)
 [Morderca - 143] *DEAD* cichy spokojny :  hehe i dobrze
 [*VIP*] [Skrytobojca - 74] Powraca Legenda :  o
 [*VIP*] [Skrytobojca - 74] Powraca Legenda :  poszedl syf ,c

Skrypt chatu z demka nr2:

[*VIP*] [Amadeusz - 113] אD :  kur*a sniper protecion

[*VIP*] [Amadeusz - 113] אD :  ...

[*VIP*] [Amadeusz - 113] אD :  taki fart

[*VIP*] [Amadeusz - 113] אD :  no nic muszę to wyjebac

[Morderca - 152] cichy spokojny :  albo nie fart

[Brak - 1] *DEAD* GRENEYE :  SPAWN                                                              ⌉

[Brak - 1] *DEAD* GRENEYE :  HOW SPAWN?                                                    │

[*VIP*] [Amadeusz - 114] אD :  choose team                                                     │

[Skrytobojca - 46] infoodbooga :  m click 1                                                      │

[*VIP*] [Amadeusz - 114] אD :  ct/tt                                                                  │

[*VIP*] [Amadeusz - 114] אD :  click "m"                                                          │   Angielski na wysokim poziomie. XD

[Brak - 1] *DEAD* GRENEYE :  how                                                                    │

[*VIP*] [Amadeusz - 114] אD :  on your keybord                                               │

[*VIP*] [Amadeusz - 114] *DEAD* אD :  nad "1"                                               │

[*VIP*] [Amadeusz - 114] *DEAD* אD :  and*                                                    │

[*VIP*] [Amadeusz - 114] אD :  ors 3                                                                │

[*VIP*] [Amadeusz - 114] אD :  or 3                                                                  │

[Skrytobojca - 46] infoodbooga :  click m in your keyboard and click 1        ⌋

[Morderca - 152] *DEAD* cichy spokojny :  vipa tylko smsem?

[*VIP*] [Amadeusz - 115] אD :  nwm

[*VIP*] [Skrytobojca - 87] *DEAD* Powraca Legenda :  serio xD

[*VIP*] [Skrytobojca - 87] *DEAD* Powraca Legenda :  2x mnie zblokowal xD

[*VIP*] [Amadeusz - 115] אD :  jak Ty nie giniesz od AWP'y?

[*VIP*] [Skrytobojca - 87] *DEAD* Powraca Legenda :  resp

[Morderca - 152] cichy spokojny :  xd ty nobie     <--- Znów oni zaczynają.

[*VIP*] [Skrytobojca - 88] Powraca Legenda :  xD

[Skrytobojca - 57] Furmon :  XDXCDDD

[Morderca - 152] cichy spokojny :  jak mozna bylo wymyslic tak skurwiale hujowa klase jaks skrytobojca

[Skrytobojca - 57] Furmon :  tak jak mozna bylo tak skurwaila klase jak twardoglowy wymyslic

[Morderca - 152] *DEAD* cichy spokojny :  i kampi taki kur*a fra**r z eliminatorem

[Skrytobojca - 53] infoodbooga :  te wlecialem za ciebie..

[*VIP*] [(Premium) Zwiadowca - 124] *DEAD* Powraca Legenda :  meh

[*VIP*] [(Premium) Zwiadowca - 124] *DEAD* Powraca Legenda :  ale cham xD

[Morderca - 153] cichy spokojny :  ?

[Morderca - 153] *DEAD* cichy spokojny :  afj

[Morderca - 153] *DEAD* cichy spokojny :  afk

[Morderca - 153] *DEAD* cichy spokojny :  gdzei kurwapo txt lazisz     <--- Akurat byłem na sekundę czy dwie, ale znów chyba tylko raz na całą mapę.

[*VIP*] [Amadeusz - 117] אD :  kto?

[Morderca - 153] *DEAD* cichy spokojny :  ty

[*VIP*] [Amadeusz - 117] אD :  przywidziało Ci się

[*VIP*] [Amadeusz - 117] אD :  skakałem

[Morderca - 153] *DEAD* cichy spokojny :  chyba kur*a nie

[*VIP*] [Amadeusz - 117] אD :  i Ci się pewnie wydawało

[Morderca - 153] *DEAD* cichy spokojny :  pewnie ci sie bedzie wydawac jak ban wleci     <--- Dalej nie dostałem tego bana.

[Morderca - 153] *DEAD* cichy spokojny :  jak grac nie umiesz to

[Skrytobojca - 54] *DEAD* infoodbooga :  no kur*a celowac z domku .. :)

[Morderca - 153] *DEAD* cichy spokojny :  wypierdalak     <--- ...

[*VIP*] [Amadeusz - 117] אD :  ja nie umiem grać?

[Skrytobojca - 54] *DEAD* infoodbooga :  jednak to lecenie w kulki

[*VIP*] [Amadeusz - 117] אD :  typ top lvl i 22:27

[*VIP*] [Amadeusz - 117] אD :  XD

[Skrytobojca - 54] infoodbooga :  niektorzy sa po przerwie wieloletniej

[Morderca - 153] cichy spokojny :  ale nie jestem  zjeb jak ty jak nie na wh to txt     <--- Nie mam WH, a txt się czasem tylko zdarzy.

[*VIP*] [(Premium) Zwiadowca - 124] *DEAD* Powraca Legenda :  dobra odpalam klase :D

[*VIP*] [Amadeusz - 117] אD :  nie gram na wg

[*VIP*] [Amadeusz - 117] אD :  wg

[*VIP*] [Amadeusz - 117] אD :  wh

[*VIP*] [Amadeusz - 117] אD :  to Ty se wymyśliłeś

[Skrytobojca - 55] infoodbooga :  no w ch*j masz naboi :D

[Morderca - 153] cichy spokojny :  nie wymyslilem tylko widzialem

[*VIP*] [Amadeusz - 117] *DEAD* אD :  ch**a widziałeś

[Morderca - 153] cichy spokojny :  codziennie widze

[*VIP*] [Amadeusz - 117] *DEAD* אD :  i co mnie to?

[Morderca - 153] cichy spokojny :  gowno

[*VIP*] [Amadeusz - 117] *DEAD* אD :  Nie obchodzą mnie Twoje relacje z Twoim ojcem.     <--- Bodajże jedyne, co napisałem niefajnego.

[*VIP*] [Amadeusz - 117] *DEAD* אD :  zostaw to dla siebie

[Morderca - 153] cichy spokojny :  ty jestes jakis odklejony

[*VIP*] [Amadeusz - 117] *DEAD* אD :  Chyba Ty.

[*VIP*] [Amadeusz - 117] אD :  Oskarasz mnie o wh

[Skrytobojca - 55] infoodbooga :  kur*a, dorosnij bo po rodzinie sie nie cisnie. tak na prawde. wiec kultury kur*a.     <--- infoodbooga ~ "Kultury kur*a" (Jest w tym pewny paradoks.) 

[*VIP*] [Amadeusz - 117] אD :  bez powodu

[*VIP*] [Skrytobojca - 89] Powraca Legenda :  Xd odezwij sie przez mikro wkoncu to zobaczymy ile latek masz :)     <--- Na innej mapie się odzywałem do niego.

[Morderca - 153] cichy spokojny :  jak bym cie spotkal to nym ci zeby wybil kurwiu

[*VIP*] [Skrytobojca - 89] *DEAD* Powraca Legenda :  bo jak narazie duzo pi*******z i obrazasz a ch**a robisz     <--- Raczej on, bo obiecał mi bana i tylko się na groźbach skończyło. A ja niczym go nie straszyłem.

[*VIP*] [Amadeusz - 117] אD :  uspokój się, bo to nie było po rodzinie

[*VIP*] [Amadeusz - 117] אD :  to po 1

[*VIP*] [Amadeusz - 117] אD :  po 2 on mi przedtem wyzywał rodziców     <--- Akurat tak nie było, coś mi się pomyliło. Ale wręcz pewny byłem, więc może kiedyś coś miało miejsce, ale nie mam dowodów. Aczkolwiek NeodioWWA zapodał tekst o listonoszu (nawet trochę był śmieszny, ale to nie zmienia wartości jego przekazu).

[Morderca - 153] cichy spokojny :  kto ja?

[*VIP*] [Amadeusz - 117] אD :  Ty raczej ch**a robisz, bo dalej nie mam bana

[Skrytobojca - 55] infoodbooga :  o ojcu teskt ? kur*a podwstawowka.  na tyle co tu gram to cichy spokojny to

[*VIP*] [Amadeusz - 117] אD :  co mi go obiecałeś

[Skrytobojca - 55] infoodbooga :  wyluzowany gosc, ale ma racje..

[*VIP*] [Skrytobojca - 89] Powraca Legenda :  czekam na yoshiego ,d     <--- Straszy adminem.

Dziękuję tym, co poświęcili czas i przeczytali wszystko. Życzę miłego dnia.

Słabo to wygląda. 

kultura na strasznie marnym poziomie.

Admin powinien dawać przykład a tutaj jest kompletnie na odwrót, prowokuje graczy. 

W dniu wczorajszym awans a jak dla mnie w dniu dzisiejszym powinna być degradacja.

Pozdrawiam. 

Ogólnie jak to czytam to jakaś żenada jest. Zachowujecie się jak dzieci w przedszkolu jeden prowokuje drugiego, spinacie się, a to jest tylko zwykła gra, zamiast doceniać to co macie gdzie grać i czerpać z tego przyjemność to jeden drugiemu psuje grę jakimiś durnymi tekstami.

Nie będę się bawił w kotka i myszkę z wami, takiego zachowania tolerować nie będę.

Flagi admina zostają zawieszone na okres 2 tygodni jeśli poprawi się twoje zachowanie wobec graczy na serwerze możesz spróbować je odzyskać. 

Edytowane przez Kropka.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

Powiadomienie o plikach cookie