Skocz do zawartości

Zablokowane [Multi Admin] Nick TIGER


1XTIGERX8

Rekomendowane odpowiedzi

Nick :1XTIGERX8
Wiek:15 (Mam Mutację)
Steam ID:STEAM_1:0:588452579

Na jakich serwerach chciałbyś być M@? [ CS 1.6 / CS:GO ]:CS:GO
Na ilu serwerach posiadasz admina?:Na Jednym Jest To (ONLY AWP)
Znajomość komend AMXX / SOURCE MOD [ 1-10 ]:7,5/10
Znasz i zatwierdzasz regulaminy? [ TAK/NIE ]:TAK
Mikrofon:? Posiadam.
Dlaczego właśnie Ty?:Uważam Że nadaje się na to stanowisko ponieważ: Jestem osobą niekonfliktową zawsze dążę do najlepszego rozwiązania Sprawy, Sądzę, że moja kultura jest na wysokim poziomie, jestem bardzo aktywny jak chodzi o serwer na którym jestem obecnie Administratorem (mam około 40h TOP 1 czasu na serwerze), zawsze chętnie pomagam graczom oraz dam o przestrzeganie przez nich regulaminu. Oraz Myślę, że Pomimo wieku jestem dojrzałą osobą do tego Stanowiska. 
Kilka słów o sobie:Mam na Imię Bartek mam 15 Lat mieszkam w województwie Lubelskim Lubię Kopać w piłkę, Grać na Kompie, oraz Grać w Szachy.
Kontakt [ Steam / Faceebok ]: https://steamcommunity.com/profiles/76561199137170886/

 

                                                                                                        

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzucone_csowicze2021.png


Jeszcze nie zdążyłeś się wykazać na serwerze AWP kolego, poza tym nikt Cię tutaj nie zna i nie da ot tak dostępu do serwerów.

Daj się poznać, spędź z nami więcej czasu, spełnij większość wymagań i wtedy spróbuj ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie