Skocz do zawartości

Zablokowane [UBTeam] LopeZ


LopeZ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: LopeZ
Imię: Bartek
Wiek: 17 (za miesiąc 18)
Steam ID: STEAM_0:1:161463644
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Zależy czy jestem na wyjeździe, jeżeli nie, to tak z 4h przynajmniej.
Opisz siebie: Cześć. Jestem Bartek i pochodzę z małego miasta z okolic Warszawy. Chodzę do technikum o profilu informatyka. Lubię grać w gry, najbardziej przypadł mi do gustu CS, ale lubię grać w gry typu coop. Lubię także bardzo oglądać seriale i przeróżne filmy, a najlepszy gatunek to akcja lub thriller. Mam kilka hobby: lubię jeździć na rowerze, czy też grać w piłkę nożną.
Dlaczego akurat Ty?: Przydała by się nowa osoba, by dopełnić to miejsce.
Czy miałeś styczność z sourcebansem?: Nie, lecz szybko się uczę.
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Jeżeli jest to skala od 0 do 10, to tak z 8.
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Osiris i jakieś pasty.
Kontakt: Steam, Discord - LopeZ#8294, Forum

 

 

Znajomość ortografii

Konto na forum, które zostało zarejestrowane co najmniej miesiąc temu

Posiadane 60 postów

Umiejętność czytania ze zrozumieniem

Znajomość regulaminu

Minimum 16 lat

Brak ostrzeżeń na forum

Platforma Steam bez bana na na AC/BL itp.

Doświadczenie w ocenie i rozpisywaniu demek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2022 o 23:20, LopeZ napisał:

Opisz siebie: Cześć. Jestem Bartek i pochodzę z małego miasta z okolic Warszawy. Chodzę do technikum o profilu informatyka. Lubię grać w gry, najbardziej przypadł mi do gustu CS, ale lubię grać w gry typu coop. Lubię także bardzo oglądać seriale i przeróżne filmy, a najlepszy gatunek to akcja lub thriller. Mam kilka hobby: lubię jeździć na rowerze, czy też grać w piłkę nożną.

Skopiowane z podania na adm. ts'a, było okazać jakiekolwiek większe zainteresowanie i wymyślić coś nowego.

W dniu 1.07.2022 o 23:20, LopeZ napisał:

Dlaczego akurat Ty?: Przydała by się nowa osoba, by dopełnić to miejsce.

Co to za odpowiedź? Masz tutaj przekonać, że się nadajesz, a tego nie widzę.

 

Ogólnie do podania w ogóle się nie przyłożyłeś, nie ma w nim kluczowych kwestii.

 

Kolejnym problemem jest aktywność w dziale, nie chodzi tutaj o Twoją, a o odwołania itp, roboty jest mało.

Nie masz też admina na żadnym serwerze, więc ciężko jest ocenić te Twoje umiejętności oraz nie masz doświadczenia, a jest ono wymagane.

 

Jesteś konfliktowy (tego akurat administracja w ogóle nie bierze pod uwagę, ale i tak warto dodać)

 

Oczywiście, jestem na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście Cię lubię ale co do tego podania jestem przeciwny. Generalnie według mnie podstawowym wymaganiem UBT powinno być adminowanie na przynajmniej jednym serwerze i nie rozumiem dlaczego to nie jest wymagane. Podanie napisane od niechcenia, a umiejętności nie jesteśmy w stanie zweryfikować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nic do ciebie nie mam, lecz twoje podanie w dniu dzisiejszym mnie nie przekonuje. A dlaczego? Już pisze ;). Za bardzo nie wysiliłeś się w podaniu w argumentacji podpunktów to raz, drugim powodem skreślającym twoją kandydaturę jest mała aktywność w dziale odwołań. Kolejnym przykładem jest brak administratora na jakimkolwiek serwerze, ponieważ nie jesteśmy w stanie określić twoich umiejętności w sprawdzaniu demek i określaniu cheater'ów ;). Spróbuj za jakiś czas i nadrób to co napisałem a na pewno zmienię zdanie.

Projekt bez tytułu (22).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem spinania się o niesamowicie rozwinięte wypowiedzi w podaniu..
Krótko, zwięźle i na temat, wszystko co potrzebuje to wiem.
To jest podanie na UBT a nie na redaktora.

Staż jest, doświadczenie (niby jest), zdaje test na pozostałych rangach skoro je nadal posiada.
Widać chęci pomocy, spełnia wymagania, wątpliwość mam co do doświadczenia ale okres próbny byłby idealny by się przekonać.
Tak.

 

Spoiler

Doświadczenie
źródło: no Ci ku&wa mówię! :haha2:

 

Edytowane przez promyx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_przyjete_csowicze2021.png


Podanie przyjęte na okres 14 dni w celu weryfikacji Twoich umiejętności oceniania i rozpoznawania cheaterów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie