Skocz do zawartości

Zablokowane Nowa odsłona CSowicze.pl - informacje + zgłoszenia


RumcajsJumper

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy wybieram emotke z menu, to nie pokazuje sie na czacie do wysłania :P

Przez ferstel,

Powinno działać poprawnie :) 

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ringo napisał:

Kiedy wybieram emotke z menu, to nie pokazuje sie na czacie do wysłania :P

U mnie również to samo

 

Przez ferstel,

Powinno działać poprawnie :) 

           

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png Pani Reklamce trochę ikonki odstają od avataru. :D

Przez ferstel,

Poprawione :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak dla mnie ten oto pasek wygląda brzydko (w sensie kolor nie pasuje)

Zrzut ekranu 2022-06-20 201153.png

 

2. Jak dla mnie zrobić sygnatury tak jak były. Mam na myśli żeby pokazywały się całe a nie trzeba było ich rozwijać (przykład na moim koncie)

Zrzut ekranu 2022-06-20 201322.png

 

3. Podczas kopiowania i potem wklejenia tekstu robi się takie dziwne jaśniejsze tło a np. w dziale typera jest to wymagane żeby kopiować tekst bo chyba nikt nie będzie cały czas wszystkiego przepisywał i wg mnie trochę brzydko to wygląda 

Zrzut ekranu 2022-06-20 201758.png

 

4. Co do reklam. Wyświetlają się one dosłownie gdzie chcą

 

5. To proponowałbym zrobić żeby przesuwało się inaczej a nie pod scrollem bo czasem to przeszkadza

Zrzut ekranu 2022-06-20 202120.png

 

6. Dla nowych kont można zrobić jakiś awatar albo coś bo takie zwykłe to nie za fajnie wygląda

Zrzut ekranu 2022-06-20 202447.png

 

 

To chyba na tyle. Te błędy które pamiętam to są wymienione 

 

 

Edytowane przez M1STRZU
Przez Mr. Random,

Co do tła - ma to związek ze zmianami stylu na forum - musiałeś wcześniej (Ty lub inny autor tematu z którego kopiujesz dany szablon), pisząc, kopiować go bezpośrednio z innego np. roboczego ukrytego tematu bez edycji a wtedy kopiuje się on z tłem. Do tej pory nie było problemu, bo styl był ten sam tak jak i tło ale teraz - tło z tematów sprzed zmiany stylu się dynamicznie nie dostosuje :kekwhat:

Bez inwazyjnego zabiegu na bazie danych polegającym na wyzerowaniu każdego tła o danym kolorze w każdym temacie raczej nic się nie zrobi.

To może pomóc, zaznacz zglitchowany tekst i przełącz sobie tło na Automatycznie to kolor zniknie: 

Edytowane

 

 

500x200.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, to @ Kostinio

Zła wersja: k2.png

Dobra wersja: k1.png

 

a tak, to proponowałbym wywalić topr.png

mam wrażenie, że to "laguje" czy jakkolwiek by tego nie nazwać, pewnie da się znaleźć lepsze zamienniki tego czy coś.

Przez ferstel,

Sprawdzałem na paru przeglądarkach i nie jest to tego wina. Spróbuj usunąć historię / ciasteczka lub zmienić przeglądarkę. W innym przypadku daj znać na priv czy coś się zmieniło :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja o dodaniu nowego kanału "Głosowanie na serwery" w tym miejscu(chodzi mi o sidebar): image.png

Chodzi tu o to, aby nie wyświetlały się odpowiedzi o głosach na serwery w takich kanałach jak "Tematy" i "Odpowiedzi", a właśnie na tym nowym stworzonym kanale "Głosowanie na Serwery", dlaczego? Głosy zapełniają cały kanał i trzeba sobie inaczej radzić z zobaczeniem nowych tematów na forum, bądź odpowiedzi. Mam nadzieję, że chociaż trochę napisałem to zrozumiale. :D:DDD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Terrorist polecił, usunął z polecanych i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie