Skocz do zawartości

Zablokowane Wywiad z Lopezem


Luvvka

Rekomendowane odpowiedzi

WYWIAD.png

 

 

Dziś przygotowałam dla Was wywiad z jednym z adminów TS3 - @ LopeZTS3.

 

Redaktor - @ Luvvka

Gość - @ LopeZTS3

 

284582778_341396891279790_4818046832863536411_n.jpg

 

luvv.png - Hejka! Zgłosiłeś się do wzięcia udziału w wywiadzie, więc z chęcią go z Tobą przeprowadzę. Na początku przedstaw się krótko.

 

lopez.png - Hej! Na początku chce ci podziękować, że mogę wziąć udział w wywiadzie. Jestem Bartek, mam 17 lat (za niecałe 2 miesiące pyknie 18), mieszkam w Mińsku Mazowieckim i aktualnie kończę 3 klasę technikum o profilu informatyka.

 

luvv.png - Czy mógłbyś nam opowiedzieć coś o mieście, w którym mieszkasz? Od początku tam mieszkasz? Czy planujesz zmienić miejsce zamieszkania w najbliższym czasie?

 

lopez.png - Powiem tak, nie jest ani dobrze ani źle. Robić zawsze coś można np. wyjść na spacer do parku lub do knajpy ze znajomymi. Jeżeli chodzi o czas to mieszkam tu odkąd się urodziłem. W najbliższym czasie nie planuje przeprowadzki, ale w dalekiej przyszłości planuje się przeprowadzić.

 

luvv.png - Jeszcze nie raz pospacerujemy po Mińsku! Wspominałeś o tym, że chodzisz do klasy informatycznej. Czy informatyka to jakaś twoja większa pasja? Od kiedy się nią interesujesz?

 

lopez.png- Planuję w przyszłości pracować w tym zawodzie, jednocześnie robiąc kursy i doszkalając umiejętności. Interesuje się nią odkąd dostałem swój pierwszy komputer.

 

luvv.png - Jak trafiłeś do nas na sieć? Dlaczego tak długo nie pokusiłeś się na żadna z rang? Planujesz jeszcze składać podanie na inną rangę?

 

lopez.png - O sieciach serwerów dowiedziałem się od @ Luvvka, ponieważ wcześniej jakoś nie siedziałem zbytnio na serwerach społeczności. Na sieć trafiłem przez fuzję z pewną siecią (niestety nieudaną). Jeżeli chodzi o rangi nie kusiło mnie to tak bardzo i nie wiedziałem z czym to się je. Wcześniej byłem SA na jednym z serwerów Teamspeak, więc zdecydowałem się też złożyć podanie na administratora TS3 i zostało rozpatrzone pozytywnie. Na inne rangi jeszcze muszę troszeczkę poczekać zgodnie z regulaminem, lecz na pewno nie będzie ta moją ostatnią.

 

luvv.png - Czy oprócz siedzenia na teamspeaku, przesiadujesz również na naszych serwerach CS 1.6 i CS:GO? Który jest twoim ulubionym? Poznałeś na nich kogoś z kim utrzymujesz kontakt?

 

lopez.png - Oczywiście, że wpadam na różne serwery naszej sieci. Jeżeli chodzi o CS:GO to przesiadywałem na każdym ale najbardziej spodobał mi się OM#1. Patrząc na CS 1.6 rozpocząłem przygodę na serwerze COD MOD 401. Pograłem kilka godzin i przeniosłem się na trochę bardziej znany serwer na ten sieci czyli DD2. Na CS:GO zbytnio nie szukałem kontaktów, ale na CS 1.6 spotkałem taką ekipę zwaną "borsukami". Naprawdę świetni ludzie tworzący świetną atmosferę podczas wspólnej gry na ts'ie.

 

luvv.png - Czy sądzisz, że obecna administracja forum sprawuje się dobrze? Czy jest coś co twoim zdaniem jest do zmiany na forum? Co myślisz o właścicielach forum?

 

lopez.png - Sądzę, że obecna administracja na forum sprawuje się znakomicie, przykro mi jest tylko z powodu odejścia ferstela, ponieważ świetnie i godnie zastępował właściciela forum,

a także pomógł mi w pewnych rzeczach. Czy jest coś do zmiany na forum hm... Na pewno fajne byłoby, gdyby istniała ta rzecz jak licznik wiadomości na chatboxie (wtedy pokazywałoby kto jest największym nerdem i nolifem na chacie). Właściciele forum dają z siebie 100%, są pomocni i dają wzór do naśladowania swoim podopiecznym aby nigdy się nie poddawali i szli po swoje <3 

 

luvv.png - Był pewien czas kiedy pod każdym postem na forum dawałeś Mistrzowi reakcje "kupy", a nawet można powiedzieć, że go ją męczyłeś. Dlaczego tak się wtedy na niego uparłeś?

 

lopez.png - A to prawda, był pewien okres i za niedługo pojawi się kolejny atak. Uparłem się na niego, ponieważ była taka jedna sytuacja nieprzyjemna dla mnie, która mnie zdenerwowała.

 

luvv.png - Oj, ty nerwusku. Czy łatwo się denerwujesz? Jakie są twoje lepsze cechy charakteru, a jakie gorsze?

 

lopez.png - Czasami mam gorszy czas po prostu, który inni wykorzystują by mnie podsycić a wtedy niestety puszczają mi nerwy. Do lepszych cech charakteru na pewno mogę zaliczyć samodzielność, sumienność, wrażliwość, uczciwość, życzliwość i pracowitość. Nieciekawie sytuacja wygląda jeżeli spojrzy się na moje wady. Obecnie mogę wymienić gadulstwo

i podejrzliwość. Staram się z nimi walczyć i obecnie wszystko idzie w dobrą stronę.

 

luvv.png - Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie po twojej myśli. Czy jesteś osobą, która czyta książki? Byłeś zmuszany do czytania lektur czy jednak jakąś przeczytałeś z własnej woli? Wolisz czytać książki czy oglądać filmy?

 

lopez.png - Dziękuje! Istnieją książki, które przeczytałbym z miłą chęcią ale są też takie, które po prostu mnie nie interesują i są nudnawe. Takimi właśnie są lektury w szkole. Jest taka jedna lektura, którą z własnej woli przeczytałem w jeden wieczór a był to Pinokio. Jeżeli chodzi o wybór pomiędzy książkami a filmami to oczywiście, że wybiorę filmy. Jednym z przykładów ostatnio, który mogę podać jest Potop, który oglądałem ponad 6 godzin i podobał mi się. Ze sprawdzianu, który pisałem na kolejny dzień dostałem 3.

 

luvv.png - Cieszę się twoim szczęściem! Które gatunki filmów lubisz najbardziej? Jakie tytuły możesz nam polecić?

 

lopez.png - Z gatunków filmowych, które lubię najbardziej mogę wymienić filmy akcji, horrory czy też sci-fi. Filmy, które gorąco polecam to Tyler Rake: Ocalenie, cała seria Szybkich i Wściekłych, cała seria After, Uncharted i cała seria Planety Singli. Jestem też maniakiem kinowym. W czwartek jadę na najnowszą premierę Jurassic World: Dominion, więc moja opinia ukaże się na chatboxie.

 

luvv.png - Miłego seansu. W jakie gry lubisz grać? Na jaką poświęcasz ostatnio najwięcej czasu? Czy masz stałą ekipę do grania?

 

lopez.png - Dziękuje! Jeżeli pytasz o gatunek gier to najbardziej lubię grać w gry FPS. Ostatnio najwięcej czasu poświęcam na CS:GO i CS 1.6, ponieważ się wkręciłem i mam znowu motywację by pnąc się w gore. Jeżeli chodzi o ekipę do grania to mam tylko @ Luvvka do gry niestety. Jeżeli wbijam na DD2 w CS 1.6 to oczywiście, że siedzę z "borsuczkami".

 

luvv.png - Planujesz jakąś karierę związaną z csem? Marzysz o dołączeniu do jakiejś drużyny? Jak to jest być carrowanym w meczu przeze mnie?

 

lopez.png - Kiedyś za młodu miałem marzenia związane z graniem na scenie przynajmniej narodowej w tak zwanej Polskiej Lidze Esportowej. Marzyłem, żeby zagrać wraz ze starym virtus.pro, lecz teraz po prostu moim marzeniem jest spotkać się na lanie z PashaBicepsem czy Snaxem i zagrać wspólną gierkę. Akurat ty jesteś kierowana przeze mnie, potwierdza to tabela w ostatnim naszym meczu

 

luvv.png - Tak sobie wmawiaj. Masz jakieś zwierzęta? Jak nie to chciałbyś mieć? Czy nie akceptujesz jakiegoś zwierzęcia ze względu na jego zachowanie?

 

lopez.png - Nie mam zwierząt, choć miałem psy i chomiki morskie. Chciałbym mieć kotka, uważam, że są słodkie, przyjazne i przytulne. Nie mam jakichś nieprzyjemnych wspomnień że zwierzętami, także toleruje każde zwierzę. Jedynie nie chciałbym mieć w życiu papugi.

 

286848731_423959479583364_4313558598412512385_n.jpg287612980_2684236001711767_7166178493692619478_n.jpg

 

luvv.png - Oj, tak kotki są przesłodkie! Co lubisz jeść? Jakie są twoje gusta? Wolisz jeść potrawy słodkie, ostre, słodkie, gorzkie, a może kwaśne? Jakie jest twoje ulubione danie?

 

lopez.png - Dużo by tu wymieniać, od słodkich do słonych. Moje gusta to bardziej te słonawe rzeczy pokroju przekąski takie jak paluszki. Jeżeli chodzi o słodkie to uwielbiam produkty Kinder i Milki. Ostre to chipsy Lays Strong, z gorzkich rzeczy to kawa ale to raczej jest napój niż potrawa a kwaśne to tylko żelki. Hmm ulubiona potrawa... jak zupa to oczywiście rosołek ale nie pogardzę pomidorowa, a jeżeli chodzi o główne danie to pierś z kurczaka z ryżem gotowanym z kostka rosołową. Palce lizać. Mniaaam!

 

288081723_530718312097593_5641365829796714122_n.jpg

 

luvv.png - Wygląda pysznie! Czy zwiedziłeś już jakiś kraj? Jakie jeszcze masz w planach odwiedzić? Co cię w tych krajach urzekło, że cię tam ciągnie?

 

lopez.png - Wiem Odwiedziłem Chorwację kilka razy jak byłem mały, z dobre kilka lat temu, a jeżeli przejazdem to Czechy, Austrię, Słowację i Węgry. W planach mam odwiedzić dużo krajów. Na pewno będzie do Hiszpania i Cypr, myślałem też dużo nad Bułgarią i Turcją. W tych krajach urzekła mnie tradycja, ludzie i ogólnie widoki jakie prezentuje. Ciągnie mnie do nich ze względu na @ Luvvka, bo chciała na pewno wrócić do Hiszpanii.

 

luvv.pngCzy jest coś czego brakuje ci w Polsce? Chciałbyś, żeby coś nowego zostało wprowadzone?

 

lopez.png - Na pewno w Polsce brakuje zorganizowania i szacunku do innych ludzi. Chciałbym, żeby usunęli tą inflację, która jest kompletnie niepotrzebna, a tylko niszczy biznesy/firmy ludziom, którzy pracowali na to całe życie i w jednym momencie stają się bankrutami.

 

luvv.png - Jakie miejsce uważasz najlepsze na randkę? Uważasz, że lepiej jest zorganizować coś w domu czy jednak zabrać swoją ukochaną gdzieś na miasto? :D 

 

lopez.png - Moim zdaniem najlepsze miejsce na randkę to oczywiście dom, lecz do tego nie można się tylko ograniczać. Najlepiej zorganizować coś w domu takiego z przytupem gdzie druga połówka nie zapomni tego do końca życia. Osobiście lubię też wychodzić na miasto, najlepiej na spontanie. Chciałbym też, żeby ta druga osoba też proponowała jak chce spędzić dzień i wieczór.

 

luvv.png - Super! Co sądzisz o poziomie grania polskiej reprezentacji? Co myślisz o ich trenerze?

 

lopez.png - Jeżeli chodzi o poziom ich grania to nie jest źle, jeżeli będą grać tak jak przez ostatnie 15 minut w meczu z Belgią to myślę, że uda im się awansować do następnego etapu

w Lidze Narodów. Jeżeli chodzi o trenera, czyli Czesława Michniewicza, moim zdaniem robi co może i daje szanse innym piłkarzom żeby wykazali się na murawie. Według mnie jest on jednym z lepszych jakich dotąd mieliśmy w ostatnich latach.

 

luvv.png - Jaki jest twój ulubiony sport? Czy wychodzisz czasami z chłopakami pograć w piłkę? Z kim z forum chciałbyś zmierzyć się na boisku?

 

lopez.png - Mój ulubiony sport to oczywiście piłka nożna, w czasach podstawówki grałem w klubie; lubię także jeździć bardzo na rowerze ale raczej do kolarstwa mi daleko. Teraz już raczej prawie w ogóle, od czasu do czasu się zdarzy ale nie tak często jak wcześniej. Z forum chciałbym się zmierzyć z @ Luvvka, @ misiek223 i @ Marc3l, bo podobno gra dobrze w piłkę.

 

luvv.png - Przyjmuje wyzwanie! Czy masz jakieś motto, którym kierujesz się w życiu?

 

lopez.png - Mam, oczywiście jest nim: "Jeśli nie spróbujesz, nigdy się nie dowiesz, czy było warto..."

 

luvv.png - Świetne motto. Nie byłabym sobą, gdybym nie zapytała o muzykę... Jaki jest twój ulubiony gatunek muzyczny? Jaka piosenka obecnie jest twoją ulubioną? Jak działa na ciebie muzyka? :taniec3:

 

lopez.png - Hmm, ulubiony gatunek muzyczny... Nie mam ulubionego, słucham wszystkiego co wpadnie w ucho. Aktualnie uwielbiam słuchać piosenki autora przyszłego albumu Pretty Boy - 18. Muzyka działa na mnie różnie, zależy to od pory dnia, jak się czuje jaki mam humor i co aktualnie słucham. Zazwyczaj działa na mnie energicznie i humorystycznie.

 

 

 

 

luvv.png - Ta piosenka wpada w ucho. Tym pozytywnym akcentem zakończymy nasz wywiad. Dziękuję Ci za poświęcenie mi czasu na wywiad. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?

 

lopez.png - Również dziękuję za poświęcony mi czas. Pozdrawiam wszystkich graczy i użytkowników forum, niech Wam się w życiu dobrze wiedzie, nie poddawajcie się idąc po swoje cele. Miłego!

 

 

 

slon.png

 

Jeśli ktoś z Was jest chętny na wywiad to odsyłam do tego tematu ---> klik

Temat w kwietniu został odświeżony, więc poszukuje dużej ilości chętnych. 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę, że po wszystkich twoich pracach widać potencjał i sposób bardzo dobrego wykonania. +1 za zrobienie świetnego wywiadu. :D 

Projekt bez tytułu (22).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2022 o 00:27, Luvvka napisał:

@ Marc3l, bo podobno gra dobrze w piłkę.

Dziękuję :D I w sumie to ja zawsze chętny.

xsygna.gif.66ebbf00f9e26ca055baabe2ac67c1c2.gif.0e8a58ac9c163a6380034d5317c162b2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie