Skocz do zawartości

Zablokowane Ech ;c


Hrabia M

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick: Zielona Limonka

Nick admina: HuMple

Serwer: cod mod 2001 lvl

Data i Godzina:

Mapa: 30.12.2014 - 17:40:07

Opis sytuacji: admin robił mi ssy  , bo ma do tego prawo , lecz mi sie ssy nie zapisały , ponieważ mam cs 1.6 , który nie zapisuje ssów , ściągnąłem go , ponieważ , myślałem , że nie dostane ssów i ściągnąłem go też , bo był pierwszy jaki był a ja nie będę ściągał setki counter strike`ów , bo nie dawno laptop wrócił z naprawy a nie które cs 1.6 mają ogromnie wirusy , a ten nie miał i ściągłem go i chociaż mam mam UBTeam to sobie nie dam ub , bo nie chce mieć problemów i proszę was o pomoc , co z tym zrobić ?

Screeny spakowane w .rar:  -----

Link do bana w AmxBans:  http://www.csowicze.pl/banycod/ban_list.php?bid=2716

Wycinek z consoli:

 

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina HuMple.

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.

[AMXBans] Zbanowany Nick : Zielona Limonka

[AMXBans] Powod : ' Screeny na CSowicze.pl '

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CSowicze.pl

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1034868477 '

[AMXBans] Twoje IP : ' 91.146.216.96 '

[AMXBans] ===============================================

R_LoadSkys: Couldn't load gfx/env/dusty_morningrt.tga

Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swo

 

 

 

proszę o wyrozumiałość , ja mam takiego counter strike`a , bo tylko 3 razy miałem tutaj na serwerowni robione ssy i to jakieś czuby robiły mi , a HuMple nie jest czubem  ,tylko ogarniętym adminem i miał prawo zrobić ssy, nie robiono mi ssy , bo gram uczcciwie i normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

aby uniknąć kolejnego takie zdarzenie znalazłem poradnik żeby zapobiec utracie screenów:

 
Odnajdywanie:
Znajdź swoją ikonę lub skrót, którego używasz gdy uruchamiasz Counter-Strike 1.6.
 
Krok 2 - Właściwości
Jeżeli odnalazłeś swój skrót lub ikonę to kliknij na nią prawym przyciskiem myszy i wybierz właściwości.
 
Krok 3 - Uprawnienia
Wejdź w zakładkę zgodność, następnie zaznacz opcję "Uruchom ten program w trybie zgodności z: Windows XP". Lecz to nie koniec, musimy jeszcze zaznaczyć opcje "Uruchom ten program jako administrator", teraz wchodzimy do zakładki Ogólne, a tam zaznaczamy opcje "Tylko do odczytu". Gotowe.
 
Czekamy za wypowiedzią Rumcajsa, ale powinniśmy traktować wszystkich równo tak jak napisał botek
Czy dałbyś UNBana osobie, która by napisała podobną wersję jak Ty?
 
 
 
Pozdrawiam
marVW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarV napisz osobny poradnik do tego . 

Co do bana to nie wiem co z Tobą zrobić. Owszem są wersje cs'a które nie zapisują screenów ale taką wymówkę każdy może napisać. 

Admin banujący nie musi dać żadnych dowodów zrobienia SS bo gracz napisał ,że zostały zrobione. 

Musimy czekać na Rumcajsa aż się wypowie co do tego,a na razie proponuję zamknąć ten temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarV napisz osobny poradnik do tego . 

Co do bana to nie wiem co z Tobą zrobić. Owszem są wersje cs'a które nie zapisują screenów ale taką wymówkę każdy może napisać. 

Admin banujący nie musi dać żadnych dowodów zrobienia SS bo gracz napisał ,że zostały zrobione. 

Musimy czekać na Rumcajsa aż się wypowie co do tego,a na razie proponuję zamknąć ten temat. 

 

 

Witaj,

aby uniknąć kolejnego takie zdarzenie znalazłem poradnik żeby zapobiec utracie screenów:

 
Odnajdywanie:
Znajdź swoją ikonę lub skrót, którego używasz gdy uruchamiasz Counter-Strike 1.6.
 
Krok 2 - Właściwości
Jeżeli odnalazłeś swój skrót lub ikonę to kliknij na nią prawym przyciskiem myszy i wybierz właściwości.
 
Krok 3 - Uprawnienia
Wejdź w zakładkę zgodność, następnie zaznacz opcję "Uruchom ten program w trybie zgodności z: Windows XP". Lecz to nie koniec, musimy jeszcze zaznaczyć opcje "Uruchom ten program jako administrator", teraz wchodzimy do zakładki Ogólne, a tam zaznaczamy opcje "Tylko do odczytu". Gotowe.
 
Czekamy za wypowiedzią Rumcajsa, ale powinniśmy traktować wszystkich równo tak jak napisał botek
Czy dałbyś UNBana osobie, która by napisała podobną wersję jak Ty?
 
 
 
Pozdrawiam
marVW

 

ściągnij counter strike`a 1.6 pro i zrób na botach screena i zobaczysz , że się nie zapisują , gdybym miał coś do ukrycia dałbym sobie ub a nie dałem , już ściągłem innego counter strike`a 1.6 i na tym sie zapisują .

 

Gadałem z RumcajsJumperem przez telefon , jak wróci z dworu to skomentuje on i proszę o nie komentowanie i poczekanie na H@

Edytowane przez marVW
Chodzi mi o to, że niektórzy też nie mają ss'ów, a UBMasterzy piszą "Brak ss= brak unbana", więc proszę o zrozumienie graczy w podobnych sytuacjach, może nie tylko Ciebie to się tyczy, ale proszę ogólnie cały team. Przepraszam j
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwowałem Cie przez 2 mapy i w końcu  zrobiłem Ci te ss'y bo zawsze wiedziałeś gdzie kto kampi fart hmm możliwe ale mało prawdopodobne. Co do cs'a wiedziałeś ze nie zapisuje a ściągnąłeś ( nie powinieneś ) Rumcajs rozstrzygnie to i nie ma co więcej pisać. jak nawet masz te wh to prędzej czy później ktoś Cie złapie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwowałem Cie przez 2 mapy i w końcu  zrobiłem Ci te ss'y bo zawsze wiedziałeś gdzie kto kampi fart hmm możliwe ale mało prawdopodobne. Co do cs'a wiedziałeś ze nie zapisuje a ściągnąłeś ( nie powinieneś ) Rumcajs rozstrzygnie to i nie ma co więcej pisać. jak nawet masz te wh to prędzej czy później ktoś Cie złapie 

 

ściągnąłem pro , bo myślałem  , że nei dostane ssów , ale cóż , ale nie złapie nikt , bo czysto gram , jak nie wierzycie , zabierzcie ubteam i bana na forum dajcie i sie pozbędziecie sie mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limonka napisz do mnie na gg i podasz mi wersję tego csa co ty masz. Wejdę na jakiś obojętny serwer i sam sprawdzę czy ssy się zapisują.

 

Dlaczego chce to sprawdzić?

 

Na przyszłość jak ktoś będzie do mnie pisał o wersję csa to będę podawał tą co sam aktualnie posiadam do celów testowych.

Więcej informacji na ten temat dowiecie się na pw. Jeżeli ktoś jeszcze ma problemy z ssami proszę kierować się do mnie na gg czy też wiadomość prywatną.

 

 

Edit v1: Tak nawiasem mówiąc raz na jeden nick można kupić ub :) Także o tym to chyba każdy wie.

 

/cl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Strefa banówOdwołaj się od bana!"

do

"ŚmietnikArchiwum".

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie