Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Typer] Cry


Cry

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kamil


Wiek: 22


Jaka dyscypliną sportu chcesz się zajmować: Ogólnie to mogę spróbować nowych dyscyplin lecz moimi głównymi dyscyplinami będą piłka nożna, koszykówka i sztuki walki.


Dlaczego Ty?: Jestem osobą aktywną na forum bez rangi więc posiadam czas i chęci by pomóc chlopaką gdyż jest ich tylko dwóch. Myślę że posiadam wiedzę na temat sportu i chciałbym rozszerzyć swoją wiedzę jak i przywrócić starego ja który był tylko w sporcie nie zajmował się głupotami jak teraz.


Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na forum?: Nie będę pisał 1/2h ponieważ znowu będzie że za mało się przykładam i tyle godzin dziennie nie wystarczy więc pisze że jestem wstanie poświęcić na forum z 2/4h zależy od dnia. Na co dzień jestem aktywnym użytkownikiem forum staram się aangażować jak tylko mogę. Mimo krótkiego stażu staram się odwiedzać forum pare razy dziennie kiedykolwiek znajde wolną chwilę.


Plany na dalszy rozwój: Chciałbym tam z chłopakami ożywić pare innych dyscyplin sportu jak i rozkręcić troszkę dział. Mam troszkę fajnych pomysłów które można by było dodać do typerki więc myślę że z chłopakami się na spokojnie dogadamy.

 

cry2.png.feb365024a384e477dc8167bd7e9441e.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś się do mnie w wiad0mośći prywatnej.

podanie_przyjete_csowicze2021.png

Edytowane przez Marc3l

xsygna.gif.66ebbf00f9e26ca055baabe2ac67c1c2.gif.0e8a58ac9c163a6380034d5317c162b2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie