Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [SG Moderator] Nikt1


Nikt1

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Nikt1


Imię: Jakub


Wiek: 19


Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Nie mogę napisać "A, z 3 godzinki na dzień dam radę", bo sam nie wiem ile dziennie spędzam tu czasu :D Jeśli mam wolny czas (a ostatnio mi go nie brakuje) to wchodzę nawet i co pół godziny, żeby sprawdzić czy nie ma czegoś nowego.


Czy pracowałeś już na takiej posadzie?: Nie zajmowałem nigdy posady SG Moderatora, a nawet mogę powiedzieć, że pierwszy raz się z taką spotykam. Byłem już jednak zwykłym moderatorem na forum związanym z serią gier Grand Theft Auto, a przez dość długi czas moderowałem także dział redakcji na pewnej sieci serwerów CS 1.6/GO, jako że byłem jej członkiem.


Jakim działem chcesz się zajmować? [CS, LOL, FIFA, GTA, VALORANT]: Chciałbym zajmować się działem League of Legends.


Opisz siebie: Jakiś czas temu skończyłem technikum i aktualnie zastanawiam się nad swoją najbliższą przyszłością. Na razie jednak mam sporo wolnego czasu i staram się go wykorzystywać w miarę pożytecznie (chociaż jeszcze nie do końca mi to wychodzi). Jestem też nieco uzależnionym fanem wszelkiego typu gier komputerowych, konsolowych i karcianych. Jednym z moich największych marzeń, jest stworzenie własnej gry fabularnej, która zainspiruje innych i zapadnie im w pamięć (w mojej głowie to zdanie brzmiało lepiej). Pierwsze kroki w tym celu zostały już poczynione!


Dlaczego akurat Ty?: Początkowo nie planowałem pisać tego podania, ale siedząc trochę w działach, zauważyłem że niektóre tematy wymagają moderacji/zamknięcia i chciałbym się tym zająć.

Nie obwiniam w żadnym stopniu obecnej SG Moderacji (co najwyżej zasługują na pochwałę), bo wiem że @ Luvvka dobrze zajmuje się swoim działem, a @ drenn odwala świetną robotę ogarniając resztę, ale przy takiej skali, mogą zdarzyć się niedopatrzenia.
Poza tym, siedzenie na forum i opisywanie nowości z growego świata jest dla mnie przyjemną odskocznią od codzienności.
Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że moje umiejętności "pisarskie" są dalekie od ideału i często przed wrzuceniem jakiegokolwiek tematu, potrafię przeczytać go 10 razy (nie wyolbrzymiam), żeby tylko nie walnąć jakiegoś głupiego błędu. Mimo to, właśnie dlatego chcę się rozwijać.


Kontakt: PW, Discord, Steam, TS.

Edytowane przez Nikt1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ wiek 

+ chęci, potrzeba ludzi na tej randze

+ udzielasz się na forum

 

Wszystko wyjdzie w praniu jak będziesz pracował. Jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę duże zainteresowanie tematyką oraz wysokie zaangażowanie w całym dziale temu poświęconym.

Pisownia jest na bardzo dobrym poziomie, a teksty tworzone są z pasją oraz w zachęcający do czytania sposób. 

 

Byłbym idiotą, gdybym nie przyjął. 

 

podanie_przyjete_csowicze2021.png

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie