Skocz do zawartości

Zablokowane Przyzwolenie na grę z aktywnym banem?


misiek223

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Piszę ten temat ponieważ zaintrygowała mnie jedna rzecz, a mianowicie 'przyzwolenie' przez administracje jednego z serwerów (w tym też jednego h@ sieci) na grę gracza na serwerach na aktywnym banie.

 

Dowód:

image.png

tlumaczyc chyba nie musze, bo wszyscy widza co sie dzieje xD 

 

Jest to po prostu nie sprawiedliwe względem innych zbanowanych.

 

to, ze Jedynka gra na aktywnym wiedza chyba wszyscy, ale bardziej niepokoi mnie te "ciche przyzwolenie" 

 

@ polkes  @ Opiekun Serwera CS 1.6 [JAILBREAK] @ Właściciel CS 1.6 [JAILBREAK] @ Terrorist

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynka jest zbanowany na zawsze, nie ma żadnego przyzwolenia na granie od adminów czy wyższej administracji serwera. To, że wchodzi na serwer, nie jest żadnym przyzwoleniem, a admini od razu go banują, gdy go widzą. Owe trzy bany zostały nadane w pośpiechu. @ UB Team CS 1.6 @ Opiekun UBTeam CS 1.6  proszę o zmianę długości tych trzech banów na perma. 

 

Myślę, że temat mogę zamknąć, admini dostali informację. 

temat_zamkniety2_csowicze2021.png

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • polkes odblokował ten temat

Jako, że to bardziej skarga na moją osobę niż pytanie, Otwieram temat, wypowiem się i zostawię to @ Terrorist /@ ferstel.

 

1,  Nikt nigdy jedynce nie pozwolił grać na serwerze. Pokazałeś 3 bany z d**y. Które nic tak naprawdę nie znaczą.  Admin w monotonni nadaję różne bany.
"Wszyscy wiemy ze jedynka gra na aktywnym" a tylko na JB go banujemy, chociaż nie jesteśmy jedynym serwerem na którym gra, 
Gra tez na DD2 pod innymi nickami :) 
Wstawiam wszystkie bany nadane na jedynce. PErmy za AB na czerwono.  
Te czasowe na niebiesko. 

Zacznijmy od tego, Assasin widocznie zapomniał o AB i nadał bana czasowego, gdzie po wejściu się poprawił. 
Mike, moze z monotonni, nie wiem jeszcze z nim nie rozmawiałem,
Piesy to strażnik, strażnik na serwerze ma ograniczone banowanie. W skrócie nie może dawać permów. 


 

3 godziny temu, misiek223 napisał:

o, ze Jedynka gra na aktywnym wiedza chyba wszyscy, ale bardziej niepokoi mnie te "ciche przyzwolenie" 

Misiek myslalem ze jesteś mądrzejszy, a ty masz po prostu ochotę znowu podymić, Znowu kogoś oczernić :P 
Tylko troszkę źle trafiłeś xD Bo jakoś nie mam nic do ukrycia :P 


@ Terrorist/ @ ferstel z taką prośbą. W ciągu ostatnich 6-8 miesięcy jest to kolejne oszczerstwo ze strony pana Miska w moją stronę.  
Prosiłbym o wyciągnięcie tym razem konsekwencji. Takie insynuacje nie wpływają dobrze na wizerunek sieci. 


 

Screenshot_154.png

Screenshot_155.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, polkes napisał:

Jako, że to bardziej skarga na moją osobę niż pytanie,

skad te insynuacje? xd Zadalem pytanie do calej administracji jb

 

9 minut temu, polkes napisał:

Misiek myslalem ze jesteś mądrzejszy, a ty masz po prostu ochotę znowu podymić, Znowu kogoś oczernić

em? Czyli jak widze nieprawidłowości to mam siedzieć cicho, bo według Ciebie to jest oczernianie? -.- nie zalamuj mnie, zobaczylem nieprawidłowość to ją zgłaszam i tyle, bylo by to na innym serwerze to oznaczal bym kogos innego no chyba logiczne \

 

@ polkes 

"Zacznijmy od tego, Assasin widocznie zapomniał o AB i nadał bana czasowego, gdzie po wejściu się poprawił. " XD no i inni admini tez zapomnieli jak rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia @ Olgierd napisał wyczerpującą odpowiedź w tym temacie, a poza tym @ misiek223 odnoszę wrażenie, że ostatnio za dużo naoglądałeś się czegoś o teoriach spiskowych bo Ci się udziela :D

 Ten gracz został zbanowany permanetnie i nie posiada żadnych przyzwoleń od administracji tamtego serwera na granie.

 

temat_zamkniety2_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie