Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane <span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zamknięte</span> Skarga Na 1337


Nikeees

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:11:30

Na kogo chcesz złożyć skargę: 1337

Opis sytuacji: Razem z Bravo. prowadzilimy w CT .Bravo. wydał polecenie i odliczył jednak 1337 go nie wykonał więc postanowiłem go zabić , po czym zostałem zbanowany za FK na 30 min , a przypominam , żę ban za FK jest dopiero od 2 FK 

Dowody:Bana może potwierdzić Bravo. oraz eAsy sKill 

ID/ STEAM ID : 1337

Kontakt:

 

Gadu-Gadu : 51955742

 

Steam:✪ NIKEY

 

TS3: cspyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He wyrzucilem przed poleceniem po czym mnie zabiles. Chcialem to wyjasnic i tego bana zalatwic np. duszkiem. Pisalem do ciebie na czacie, na czacie admina oraz mowilem przez mikrofon. Po 2 nie masz mutacji a co robiles w CT? Skarga bezpodstawna a ban i tak już chyba minal.

Cześć, zapraszam na serwer JailBreak!

 

Kontakt ze mną:

STEAM: oskar5674

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko by załatwiło sprawę lecz z HLTV nie slychac wydawanych polecen przez straznikow. Zarzekam sie, ze bez przyczyny nie dostalby bana. Straznik prowadzacy (Bravo) wydal polecenie a w srodku wydawania polecenia ja rzucilem HE (smoke). Po czym zostalem zabity przez gracza nikes. Przy wyrzucaniu przezemnie granatu nawet nie zdazyl dokonczyc polecenia (!!!!), a tym bardziej odliczyc! Jestem pewien, ze byli chetni na serwerze majacy mutacje tylko ze ty sie wepchales. Nie majac mutacji czekasz, az ktos nie wejdzie do CT z mutacja, a nie pchasz sie zaraz po zmianie mapy 'na chama'. Tyle odemnie.

Cześć, zapraszam na serwer JailBreak!

 

Kontakt ze mną:

STEAM: oskar5674

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dokończyć to co zaczoł pisać 1337, po zmianie mapy jeśli nie masz mutacji pierw pytasz admina lub adminów którzy są online o pozwolenie na wejscie do ct bez mutacji, jakbym był ja na serwerze to dostał byś bana przed tym Fk i to nie na 30 min tylko godzine za pchanie sie do ct bez mutacji. Chciałbym przypomnieć ze za Fk od 1 do 2 jest slay, od 3 w gore ban. Oraz ban juz wygasł więc nie widze sensu pisać skargi.

TQMnWK.jpg

Kontakt ? Zapraszam na email, gg oraz Skype

Email : patryk12214@gmail.com

Skype : Silvus1245

GG : 52309199

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Skarga bezpodstawna. Nie masz mutacji to wybacz ale do CT dołączyć nie możesz. Chyba że... Admin na to pozwoli albo nie ma nikogo chętnego pójścia do CT. A co do FK tak jak powiedział chciał dać ci duszka ja najwyżej dałbym ci FreDay,Chodź można też by było ożywić i dołączyć do grupy.  

          ​​4000848.png


KLICK ---> "Lubie To!" <----  jeśli Moja''Mój odpowiedź/Post  wydał'a ci się Pomocna'y | lub  po prostu DAJ "Lubie To!jezyk_oko.gif


 


Kontakt ze mną :


GG: 46568703


Email: axeroz@interia.pl


PW: PrEsTiGiO


Skype: Omotany2 lub PrEsTiGiO $


Masz sprawę ? skontaktuj się ze mną,pamiętaj aby stosować polskie litery.Nie odpisuje na "Siema" , "jesteś" , "co tam u cb" (Nie spamuj!) jeżeli zastosujesz się do tego,na pewno odpisze! Na GG spotkasz mnie codziennie,lecz nie zawsze odpisuje.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nawet nie reagowal na czat glosowy i czat admina oraz zwykly. Właśnie on sobie olal to czy ma fk czy nie i nie zaproponowal duszka ani fd tak jak ty to napisales.

Cześć, zapraszam na serwer JailBreak!

 

Kontakt ze mną:

STEAM: oskar5674

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Temat został zamknięty.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6JailBreak - 31.186.82.162:27046Skargi na admina / gracza"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie