Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane podanie


Exit

Rekomendowane odpowiedzi

<<<WZÓR >>>>

 

 

Nick:  Exit
Imię:  Patryk
Wiek:  20

Doświadczenie:  Jeżeli chodzi o doświadczenie w byciu adminem albo strażnikiem to posiadałem ową rangę na innym serwerze i dawałem sobie radę więc nie widzę problemu żebym czegoś nie ogarniał.

Coś o sobie: Mam na imię Patryk mam 20 lat pochodzę z woj Łódzkiego, moim zainteresowaniem jest motoryzacja i sport. W wolnych chwilach lubię sobie oglądać seriale albo pograć w gierki komputerowe.

Dlaczego Ty chcesz zostać strażnikiem:? ponieważ chce pomóc w rozwijaniu serwera i pilnować porządku w ct i żeby innym się lepiej grało jak ktoś jest bez mikrofonu 

Posiadasz steam? (Jesli tak dodaj stema id) :  https://steamcommunity.com/id/Blancik2115/ / podam od razu stima swojego, lecz cs 1.6 nie mam na platformie 

Składka (TAK/NIE): Tak

Ile czasu możesz przegrać na serwerze tygodniowo?:  to zależy jestem osobą pełnoletnią mam też swoja prace i będą takie dni gdzie będę grać więcej  a czasami mniej ale kilka h dziennie myślę.

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Exit/51.83.215.2:27015/
Znajomość AMXX [0/10]:  5/10

Znajomość regulaminu [0/10]: 7/10

Znajomość moda JB [0/10]: 8/10
Posiadasz mikrofon?:  jasne 

Kontakt:  discord/ts3/steam/fb.   

Edit: zakupiłem cs 1.6 na platformę steam  


 

 

 

<<<WYMAGANIA >>>>

 

- Wiek min. 15 lat [możliwe wyjątki]

- Minimum 350 minut przegrane na serwerze

- Minimum 10 dni aktywności na serwerze

- Sprawny mikrofon

- Posiadanie TeamSpeak3

- Mutacja [możliwe wyjątki]
- Minimalna znajomość AMXX [4/10]

- Znajomość regulaminu

- Podanie w przypadku odrzucenia można składać raz na dwa tygodnie!

 

!!! Oświadczam !!! Zapoznałem się z tematem [Skala] AMXX od 1 do 10 i Regulamin Jailbreak

!!! Oświadczam !!! Treść tematu [PORADNIK] Prowadzącego (CT) jest mi dobrze znana

 

<<<< PROSZĘ SKOPIOWAC CAŁĄ ZAWARTOŚĆ DO PODANIA >>>>

 

Prosze o nie marnowanie czasu administracji. Jeśli nie potrafisz dostosować się do polecenia w/w nie nadajesz się, oraz twoje podanie zostanie ODRZUCONE.

 

Administracja zastrzega sobie prawo do rozpatrzenia podania w ciągu tygodnia. 

 

Edytowane przez Exit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym 

+Składka

+amx 

+Wchodzisz do CT 

+wiek 

- Ogólnie rzecz biorąc, widzę cię często na serwerze, nawet w CT, nigdy nie widziałem byś zachowywał się nagannie.  Powodzonka :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK

Wiek +

doświadczenie +

składka+

Amxx+/-

Regulamin+

Mod +

Ct+ 

Ogólnie nie mam spostrzeżeń prowadzisz dobrze jak i umiesz upilnować. Dostrzegasz błędy tt jak i innych ct. Co najważniejsze pamiętasz jakie polecenia podajesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie