Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na brak kompetencji


dareczek21

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Jan sebastian 4

Nick oskarżonego: -__-

Dowody (Demko/ssy): przed sekundka, HLTV JESZCZE NIE MA. ONLY MIRAGE 1

Opis sytuacji: jakis admin cala mape prowokowal wszystkich. jego nick to "-__-". Cala mape nic nie robil - wiele razy zglaszalem wiele rzeczy na u@ - niestety nic tutaj nie poradzil.... A juz hitem byl ban dla jakiegos Nesquika na tydzien - obraza admina. Napisal on "Karex cwel". Nie przypominam sobie zeby -__- brzmialo podobnie do Karex. 

 

http://banicje.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:74523963&advType=steamid&Submit

 

chce zeby admin ten dostal jakies konsekwencje, a tego chlopa chyba wypada odbanowac po takim cyrku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Gra zaczela się od twoich słów "nie umiesz kur*a grać to nie graj" napisałeś wiele innych rzeczy i dalem sie wciągnąć w twoja gierkę. Wiedziałem że wina leży również po mojej stronie że ci nie dalem prowokacji tylko pisałem za co powinienem dostać +1 na konto @ M1STRZU...  dostałem zgłoszenie na u@ zebym sprawdził gracza sprawdziłem był czysty. Prowokowaliscie mnie w 4 osoby przez co zacząłem rozdawać muty. Wszedłem na specta i z twoich ust wypłynęły słowa "Karex cwel" dostales 120min muta. Zaakceptowałem cie zaczęliśmy pisac pv wytłumaczyłem ci ale chyba nie dotarło to do ciebie i napisałeś że bronisz kolegów (śmiech na sali) Jako iż byłem sam na serwerze musialem jakoś sobie poradzić z wami dlatego padło dużo gagów i mutow. Nie chcę tu rozpisywać się dlatego przechodzę do twojego bana na tydzień... Napisałeś na chacie ponownie karex cwel nie wziąłeś tego w " " dlatego @ GoodBoykazał dac ci za obraze admina... +1 na moje konto się należy oczywiście. Ban powinien zostać ponieważ kolega niczego sie nie nauczył. Pozdrawiam

Edit: Widzisz jaki mam nick na forum? A nick w grze zmieniłem 4 fun nic to nie zmienia bo na forum każdy wie ze xKarex5 to administrator serwera mirage #1

Edit: oznaczenie chodzi tylko o to żebym dostał +1 za to co z nim pisalem^^

Warto również dodać że dobrze wiedziałeś kim jestem i nie udawaj już.. Gadacie na discordzie. Po wczorajszym banie akumulatora robicie wszystko żebym stracił administratora. Nie pozdrawiam

 

Krótkie wyjaśnienie wszystko zaczęło się od tego że akumulator grający na mmach na cheatach i pietrula boostuja ludzi. Przez co zacząłem głupia dyskusje z nesquikiem to tyle z mojej strony +1 na moje konto a ban może zostać skrócony skrócony 24h to już wasza decyzją 

 

Rozmowa się zaczela od tego co napisałem u góry. Nic nie ignorowałem dostawali ostrzeżenia a później muty tak jak wy.. Dobrze wiedziałeś kim jestem bo jak zapytalem się @ himurawczoraj jak zbanowac zioma co zmienia nicki to mi na pv napisałeś że się prosiłem o komendy xos takiego xd. Tak wszedłeś pograć 4fun że jak zobaczyłeś mnie to odrazu napisałeś "nie umiesz kur*a grać to nie graj" stajesz w obronie kolezkow co żeby wygrać mma muszą się odje***. Kiedy przestałem do ciebie pisać na chacie zacząłeś spamic że prowokuje ludzi i chciałeś mnie zmusić do dalszego pisania dlatego dostales gaga z powodem prowokacja 😆 Dalej n chce mi się pisać nie ma to sensu chcecie dajcie mu ub..

Jeśli @ GoodBoyprzejrzał demko i to wylapal No to gracz do UB, ja tylko widziałem to co mi Łukasz na u@ napisał bo na chacie był zwierzyniec Pozdrawiam^^ @ M1STRZU

Edytowane przez xKarex5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, xKarex5 napisał:

1 Gra zaczela się od twoich słów "nie umiesz kur*a grać to nie graj" napisałeś wiele innych rzeczy i dalem sie wciągnąć w twoja gierkę. Wiedziałem że wina leży również po mojej stronie że ci nie dalem prowokacji tylko pisałem za co powinienem dostać +1 na konto @ M1STRZU...  dostałem zgłoszenie na u@ zebym sprawdził gracza sprawdziłem był czysty. Prowokowaliscie mnie w 4 osoby przez co zacząłem rozdawać muty. Wszedłem na specta i z twoich ust wypłynęły słowa "Karex cwel" dostales 120min muta. Zaakceptowałem cie zaczęliśmy pisac pv wytłumaczyłem ci ale chyba nie dotarło to do ciebie i napisałeś że bronisz kolegów (śmiech na sali) Jako iż byłem sam na serwerze musialem jakoś sobie poradzić z wami dlatego padło dużo gagów i mutow. Nie chcę tu rozpisywać się dlatego przechodzę do twojego bana na tydzień... Napisałeś na chacie ponownie karex cwel nie wziąłeś tego w " " dlatego @ GoodBoykazał dac ci za prowokację... +1 na moje konto się należy oczywiście. Ban powinien zostać ponieważ kolega niczego sie nie nauczył. Pozdrawiam

czemu uwazasz ze "karex cwel" to obraza admina jak taki admin i gracz na serwerze nie istnial? a juz hitem byla zmiana nicku na karex chwile po tym jak dales bana nesquikowi. Nie nesquik to nie ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Nie rozumiem dlaczego mnie oznaczasz jak mnie nie było na serwie w czasie w którym nadawałeś muty czy tam gagi

 

@ xKarex5 ale ja nie mam właściciela żebym mógł ci dać +1 xdd

Edytowane przez M1STRZU

 

 

500x200.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do edita, 

 

to kazdy przed wejsciem na serwer i przed napisaniem losowej "ku**y" ma wejsc na forum bo nie daj boze poda nick admina ktory jest z du*y losowy i nie daj boze napisze admin "kur*a">? Ty masz 14 lat czy z jajami na glowe sie pozamieniales...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, xKarex5 napisał:

1 Gra zaczela się od twoich słów "nie umiesz kur*a grać to nie graj" napisałeś wiele innych rzeczy i dalem sie wciągnąć w twoja gierkę. Wiedziałem że wina leży również po mojej stronie że ci nie dalem prowokacji tylko pisałem za co powinienem dostać +1 na konto @ M1STRZU...  dostałem zgłoszenie na u@ zebym sprawdził gracza sprawdziłem był czysty. Prowokowaliscie mnie w 4 osoby przez co zacząłem rozdawać muty. Wszedłem na specta i z twoich ust wypłynęły słowa "Karex cwel" dostales 120min muta. Zaakceptowałem cie zaczęliśmy pisac pv wytłumaczyłem ci ale chyba nie dotarło to do ciebie i napisałeś że bronisz kolegów (śmiech na sali) Jako iż byłem sam na serwerze musialem jakoś sobie poradzić z wami dlatego padło dużo gagów i mutow. Nie chcę tu rozpisywać się dlatego przechodzę do twojego bana na tydzień... Napisałeś na chacie ponownie karex cwel nie wziąłeś tego w " " dlatego @ GoodBoykazał dac ci za obraze admina... +1 na moje konto się należy oczywiście. Ban powinien zostać ponieważ kolega niczego sie nie nauczył. Pozdrawiam

Edit: Widzisz jaki mam nick na forum? A nick w grze zmieniłem 4 fun nic to nie zmienia bo na forum każdy wie ze xKarex5 to administrator serwera mirage #1

Edit: oznaczenie chodzi tylko o to żebym dostał +1 za to co z nim pisalem^^

Warto również dodać że dobrze wiedziałeś kim jestem i nie udawaj już.. Gadacie na discordzie. Po wczorajszym banie akumulatora robicie wszystko żebym stracił administratora. Nie pozdrawiam

 

po 1 zacząłem temat do Ciebie żebyś nie prowokował graczy na serwerze, pisałeś spamileś na chatcie bez sensownie.
po 2 Jeśli wina leży po twojej stronie to dlaczego ja dostaje Bana na tydzień..
po 3 Nikt cie nie prokował było więcej osób które sie wyzywało i na chatcie i na głosowym, Ignorowałeś to.
po 4 co do twojego Nicku, ja wchodzę na serwer pograć 4fun pogadać z spoko ludźmi po to aby miło spędzić dzień, a wracając wlazles wczoraj na serwer discord ja bylem zmutowany wlazlem i przeczytałem twój nick Karex Cwel, zapytałem sie czemu masz taki nick to sie zaśmiałeś kilka osób siedziało na dc i może potwierdzić to.
po 5 twierdzisz ze ban powinien zostać bo cie niczego nie nauczyłem? Dostałem bana wsumie niesłusznie bo twój nick to -___- na Steamie i na Serwerze nie znam cie więc mialem prawo napisać karex cwel i to wypowiedzieć taki nick miałeś i tak go wypowiedziałem.

po 6 cytuje Warto również dodać że dobrze wiedziałeś kim jestem i nie udawaj już.. Gadacie na discordzie--- NIE wiedzialem kim jesteś dlatego zapytałem a odpowiedz była (śmiech) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko powiem ze ban jest nie słuszny bo i ja to zle przeczytałem i @ xKarex5 bo tak na prawde on pytał się tylko czemu ma taki nick na discordzie wiec to odbanowania kolega jest , zwykła pomyłka nic takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie