Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane podanie na admina v2 - tezziak


tezziak

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Mikołaj
Wiek: 16
Nick z gry: tezziak
Link do profilu GT na serwerze: https://www.gametracker.com/player/Tezziak/137.74.5.146:27015/
Steam ID: STEAM_0:0:591605345
Czy posiadasz status PRIME?: Tak
Dlaczego Ty?: Aktualnie na owym serwerze spędzam duzo czasu wiec chciałbym spróbować sił jako administrator. Na serwerze gram zazwyczaj rano i na pewno po 16:00 czasami nawet do 21:00. Zawsze pomagam nowym osobom, które dopiero rozpoczęły rozgrywkę na serwerze. Mówię im o komendach na serwerze i o tym, ze mozna odebrać sobie darmowego vipa na stronie serwera ( zazwyczaj podsylam im link). Zauwazylem ze czasami sa cheaterzy a administratorow brak wiec czuwalbym nad serwerem tylko jakbym mógł. Jezeli ktos zglosil by owego gracza jak najszybciej bym zweryfikowal to czy osobnik ma wspomagacze do gry typu aimbot, wh. Raczej duzo osob mnie zna z serwera bo na prawde bardzo czesto przesiaduje na serwerze. Wspomagalem serwer kupujac vipy jak najszybciej gdy mi sie skonczyl ( wspieram serwer grajac i kupujac ). Czasami aktywność administracji jest słaba przede wszystkim rano więc chciałbym to zmienić. Bede wykazywac szacunek do graczy, aktywność i pomoc. Aktualnie będę miał duzo dni wolnych od szkoły to będę siedzieć na serwerze dłuzej niz napisalem. 
Ile grasz dziennie?: 5-7h
Składka członkowska 10zł/msc (TAK/NIE): TAK
Znajomość sourcemoda (0/5): 3,5/5 douczę się na pewno ;))
Kontakt: ღ tezziak#2115
Czy zapoznałeś się z taryfikatorem kar i regulaminem serwera? (TAK/NIE): TAK

Edytowane przez tezziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+wiek +składka +-GT w ciągu 30 dni troszkę mało grałeś chociaż w ciągu 7 dni całkiem nieźle^^ Zawsze jak nie ma admina na serwerze a jest cheater pisze po mnie.

Jestem za okresem próbnym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+gt

+wiek

+SM (Ale chciałbym, żeby to ktoś dla pewnosci sprawdził)

+składka

-Podanie bo pewnie chodzisz do szkoły i nie bedziesz miał tyle czasu co napisałeś i rano też nie wejdziesz (Chyba że bedziesz miał wolne)

 

Ale jestem za okresem próbnym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie