Skocz do zawartości

Zablokowane [#8] Ona&On


Sonka

Rekomendowane odpowiedzi

onaion.png

Hej! Przygotwałam dla Was kolejną  odsłonę serii Ona & On. 

linia-ruchomy-obrazek-0151.gif

 

Bohaterami dzisiejszej części są:

@ TeRRoRYsTka oraz @ NewMeta

Pytania:
1.  Jakie znasz zagadki?
2.  Co jest wyjątkowego w miejscu, w którym dorastałeś?
3.  Kto zrobił na Tobie największe wrażenie tym, co osiągnął?

 

linia-ruchomy-obrazek-0151.gif

 

 

 

linia-ruchomy-obrazek-0290.gif

 

Odpowiedzi:  @ TeRRoRYsTka

1.  1. Nie znam nic ciekawego, więc wybrałaś coś w necie :D W niedzielę rano dokonano przestępstwa. Podejrzani są mieszkańcy sąsiednich domów. Każdy z nich ma alibi, ale policja wie kogo aresztować na podstawie tych informacji: - sąsiad nr 1 gotował obiad - sąsiad nr 2 robił pranie - sąsiad nr 3 był na poczcie - sąsiad nr 4 pielił warzywa w ogrodzie Kto popełnił przestępstwo i skąd policja wiedziała kogo ma aresztować?

 

linia-ruchomy-obrazek-0290.gif

 

2.  W sumie to wszystko jest tam wyjątkowe począwszy od małego bąbla który nie wiedział co to życie po życie dorosłe. Mogę wspominać to miejsce w każdej chwili, które uczyło mnie życia, poznania ludzi, uśmiechania się i nie tylko. Nie da się opisać tego słowami, myślę że dla nas wszystkich miejscowość w której robiliśmy pierwsze kroki jaki upadki jest dla nas wyjątkowa. 😍

 

linia-ruchomy-obrazek-0290.gif

 

3.  Jeżeli tutaj chodzi o osobę to jest tylko jedna, mój BFF! ! Łukasz znany jako I m Criminal, chłopak jest dla mnie przykładem bo osiągnął tyle w życiu, że jestem w szoku. Ciężko mi tez powiedzieć cokolwiek ale po prostu jedyna osoba która pokazała mi, że nie ważne ile ma się lat można osiągnąć dużo w życiu jeżeli się chce!! 😍 I jak on to mówi, że nie można patrzeć tylko na innych i starać się w jakiś sposób bo czasem warto spojrzeć na siebie 😍 Jest dużą motywacja dla mnie, wierzy i wie doskonałe że powinnam czasem dostać takiego kopa w dupe i iść dalej a nie stać w miejscu, rozmowa 5- cio minutowa na fajce a Łukasz " Chcesz dostać wpie***, za to co robisz " 🤣 także życzę wam takiej znajomości!! 😍 która jest szczera i co macie sobie powiedzieć zawsze się powie :D Leć tam dalej, po marzenia! Jestem z Ciebie dumna! 😍 Dzięki Łukasz, że jesteś ❤

 

 pngegg (3).png

Odpowiedzi: @ NewMeta

  

1. Nie znam zagadek. Bardziej suchary ewentualnie kawały haha

 

 

  linia-ruchomy-obrazek-0290.gif

 

2. Przede wszystkim spokój, cisza, natura i widoki

 

linia-ruchomy-obrazek-0290.gif

 

3. Mój tata. Zyjac w biedzie za młodu, zbierał każdy grosz by otworzyć swój zakład Stolarski, który teraz jest moim jego i moich braci chlebem, osiągnął to wszystko ciezka praca, jak i oszczędnością 

 

 

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Jeśli macie propozycje pytań do następnej części to proszę o propozycje na priv. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angelika fajne wypowiedzi :pepelove: @ NewMeta mogłeś się bardziej rozpisac :P plusik za pracę :3

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Sonka zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie