Skocz do zawartości

Zablokowane [SG Moderator] Luvvka


Luvvka

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Luvvka
 

Imię: Paulina
 

Wiek: za 3 miesiące 18
 

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Dużo, czyli jak zawsze. Określić ile dokładnie nie jest łatwo. Myślę, że 3h styknie.
 

Czy pracowałeś już na takiej posadzie? Na takiej posadzie nie. Jestem redaktorem, więc jest to podobna sprawa.
 

Jakim działem chcesz się zajmować? [CS, LOL, FIFA, GTA, VALORANT]: Oczywiście, że CS.
 

Opisz siebie: Mam na imię Paulina. Pochodzę z województwa mazowieckiego. Uczęszczam do technikum o kierunku technik grafiki i poligrafii cyfrowej. Jestem osobą pracowitą, komunikatywną oraz pomocną. Gram w gry takie jak LOL, CS:GO, czasami CS 1.6 oraz VALORANT. Na forum mam już kilka rang, ale na każdej nie zaniedbuję obowiązków. Nie mam większych problemów z interpunkcją, ortografią oraz składnią zdań.
 

Dlaczego akurat Ty?: Jestem osobą pracowitą, co można zauważyć po mojej aktywności w działach. W temacie csa jestem na bieżąco. Lubię grać w csa i czytać o tym co się w nim dzieje. Myślę, że większość ludzi już wie jak pracuję na forum.  
 

Kontakt: forum, fb, steam

 

edit: @ Boski Z PolskiPrzy tylu odwołaniach co są w dziale CS:GO to na pewno się nie wypale. Zauważ, że tych odwołań jest tyle co napłakał. Jeśli chodzi o redakcje to jest mocno powiązana z moderatorem SG, gdyż tu też publikuje się posty tylko, że związane z csem. Odwołując się również do admina ts: siedzę na tsie po kilka godzin na tsie i pomagam komu trzeba. Jak mam się w takiej sytuacji wypalić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+wiek

+aktywność

+zaangażowanie

Jestem zdecydowanie na TAK! :zauroczony:

 

@ Boski Z Polski Ja bym chętnie dołączył, lecz nie wiem co miałbym robić :pepesmutny:

Edytowane przez LopeZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ wiek

+ czas 

+ zaangażowanie 

+ doświadczenie na podobnym stanowisku 

 

Masz moje TAK 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na Tak

 

+ wiek

+ doświadczenie

+ zaangażowanie w swoje obowiązki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, 

Admin TS3, redaktor, UBT. Trochę tych rang jest i jeszcze dokladasz sobie kolejnych obowiązków? Cieszy mnie fakt, że próbujesz się rozwijać, jednak z autopsji wiem, że napływ obowiązków powoduje wypalenie. Jesteś aktywną osobą, dojrzałości i pracy odmówić Ci nie można. 

 

Ja będę przeciwny temu podaniu ponieważ wypalisz się prędzej czy później na obecnych stanowiskach, a pojawianie się nowej funkcji, tylko przyspieszy ten proces wypalania. Jesteś dosyć krótko na redaktorze, jeszcze nie zdążyłaś pokazać wszystkiego. Wszystko przed Tobą.

 

@ LopeZ może to właśnie stanowisko dla Ciebie? Ty rangi nie masz :P

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie