Skocz do zawartości

Zablokowane [UBTeam] Cry


Cry

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Cry
Imię: Kamil
Wiek: 22
Steam ID: STEAM_0:1:631287271
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Z 3/4 godzinki  dziennie jestem nową osobą na forum i mam wiele działów do zwiedzenia.
Opisz siebie: Nazywam się Kamil mam 22 lata. Uczęszczam do technikum o profilu mechatronicznym. W wolnym czasie lubię spotykać się ze znajomymi i oczywiście grać w cs'a.
Dlaczego akurat Ty?:  Doskonale wiem na czym polega rola UBT i jak ważna jest rozwaga w tym co robi. W swojej karierze byłem już administratorem na wielu serwerach oraz wcześniej pełniłem rolę UBT na innej sieci przez co mam już wysokie doświadczenie na tym stanowisku. Nigdy nie dokonuje pochopnych decyzji. Myślę, że zawsze się przyda dodatkowa opinia do demek. Chłopaki dają sobie radę, ale skoro ludzie dalej są poszukiwani to czemu by nie spróbować.
Czy miałeś styczność z Amxbans?: Oczywiście. Posiadałem takie rangi jak: właściciel serwera, opiekun serwera i UBT. 
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Poprzez moje doświadczenie jako UBT wydaje mi się, że z łatwością jestem w stanie rozpoznać cheatera. 
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Tak - hpp v4, leis 07, alternative, multihacki i inne..
Kontakt: Steam, GG, Forum, TeamSpeak

 

Znajomość ortografii +/-
Konto na forum, które zostało zarejestrowane co najmniej miesiąc temu -
Posiadane 60 postów -
Umiejętność czytania ze zrozumieniem +
Znajomość regulaminu +
Minimum 16 lat +
Brak ostrzeżeń na forum +
Platforma Steam bez bana na na AC/BL itp. +
Doświadczenie w ocenie screenshotów i rozpisywaniu demek. +

 

6096-pepeangel.png.1f5a81ca45f8456ef6a0a03af36ff22c.png

 

cry2.png.feb365024a384e477dc8167bd7e9441e.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie naprawdę ładne, przejrzyste i bardzo mi się podoba, ale jestem na nie.

Moim zdaniem ranga ubteam, jest jedna z ważniejszych rang na sieci, od Ciebie zależy, czy cheaterzy będą grali na serwie, czy też nie.

Dla mnie jesteś troszkę, za krótko, daj się poznać, pobądź z nami trochę dłużej i wtedy złóż podanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

Jesteś z nami zbyt krótko, nikt Cię nie zna ani nie spełniasz wszystkich wymagań.
Nadrób zaległości, daj się poznać i spróbuj ponownie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie