Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane podanie admin


Gulfi.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Gulfff
Imię: Kuba
Wiek: 18

Doświadczenie: jeżeli chodzi o JB to 6/10 [przerwa była 2 lata]

Coś o sobie: siemka jestem kuba nie mam ciekawego życia i nie mam zbytnio czym się chwalić bo straciłem 11 lat życia na granie w gre przeglądarkową margonem 

Dlaczego Ty chcesz zostać strażnikiem: chciał bym spróbować czegoś nowego oraz, pilnować kultury jak i ludzi co wchodzą do CT i robią trole

Posiadasz steam? (Jesli tak dodaj stema id) : STEAM_0:0:438139805

Składka (TAK/NIE): NIE

Ile czasu możesz przegrać na serwerze tygodniowo?: 6h-8h

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Gulfff/51.83.215.2:27015/
Znajomość AMXX [0/10]: 5

Znajomość regulaminu [0/10]: 10

Znajomość moda JB [0/10]: 6
Posiadasz mikrofon?:  tak


Kontakt: Gulfff#2389

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no szanujmy sie xDDDD 

 

Jeszcze wczoraj totalnie nie wiedziales co sie dzieje w ct nawet dawales pozycje buntu tak o bez buntownika wiec o czym my tu mowimy wgl

7h na serwerze i juz ADMIN? xDD

6-8h tygodniowo? czyli okolo 1h dziennie? To po co Ci wgl flagi na serwerze? Dla tanszego svipa 

Znajomosc regulaminu 10?!!!!!! Jakos na serwerze tego nie widac ale co ja tam wiem

 

NA NIE:

-zle wklejony wzor w podaniu

-w doswiadczeniu wpisujesz 6/10 na jb??????? chyba czegos nie zrozumiales PR-ZYPOMNE piszesz podanie o admina a nie o darmowego svipa

-CTE

-czas przegrany tygodniowo (nie potrzebny jest admin ktory gra 1h dziennie nie wiadomo o ktorej godzinie)

-SKLADKA (Jak juz piszesz te podanie o admina to fajnie by bylo jak bys w wieku 18 lat mial 10zl na oplacanie tego svipa ktory wchodzi w sklad skladki adminowskiej

-GT

-znajomosc moda jb 6? nwm jaka skala to brales ale gracz ktory ogarnia cte zna mod na 8 a co dopiero admin ktory powinien znac moda na wylot i umiec rozwiazac kazda sytuacje na serwerze 

 

Kur.... COS TU SIE NIE ZGADZA piszesz w temacie podanie o admina z tytulem "podanie admin" a w samym podanie "Dlaczego Ty chcesz zostać strażnikiem"   wiesz wgl czego chcesz o co piszesz? xDDDD

 

Pograj z 3 tygodnie chociaz na serwerze pokaz cos wiecej a nie piszesz podanie o kij wie co 

 

Dobranoc milego dnia bajo jajo

 

EDIT: Grasz na serwerze 2 dni xDDDD lepiej usun te podanie i nie marnuj czasu ludzi ktorzy musza czytac te twoje wypociny 

Edytowane przez Majonez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie