Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Małe propozycje


nieOgarniam

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, wychodzę do Was z propozycjami pewnymi i chciałbym, abyście napisali co o tym sadzicie.. 

1. Wiadomo, że staty zdobyte nie pokazują tego w rzeczywistości, więc może włączyć/statsme  ?

2. Dla vipow +5 hp za głowę 

3. Podnoszenie granatów z ziemi, gdy ktoś zostanie zabity

4. Wylaczenie tej zmiany mapy co 5x

5. Może jakieś nowe skiny wrzucić? Mam parę moim zdaniem fajnych, więc będąc na kompie mogę podrzucić 

6. Jak cos jeszcze wpadnie do głowy to będę pisać na bieżąco;) 

 

 

 

dodać mozliwosc podsadzania jeszcze;) 

Pozdrawiaaam

Edytowane przez nieOgarniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Git
2. Nie git, za glowe 10hp to i tak malo
3. Wiesz jaki bedzie spam granatami na mapie? Az sie boje pomyśleć te sg i fleshe lecace co sekunde
4. Git, ludzie uciekaja z nich zawsze 
5. Też ok

@ snuffyOsobiście największy spadek zauważyłem przy duście połączonym z inferno, reszta była git, ale na tej mapie z 32 osób robiło sie ok 18 nawet 12, to chyba o czymś świadczy a tak to jest git reszta, mi to nie przeszkadza bo można się pobawić, ale mówie co widzę 

Edytowane przez dwa
Przez snuffy,

de_dusferno2, czyli połączoną z inferno wyłączyłem :beargif:

Edytowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szycha.*

1. Tak

2. 10hp

3. Oczywiscie, że to.już dawno powinno być zrobione.

4. Od samego początku byłem przeciwny tej głupocie, jedyne osoby, które uparcie wstrzymują decyzje anulowania tego to h@ serwera, standardowo wymyślą coś komicznego i to zostanie jak zwykle.

5. Zmiany skinów powinny być na bieżąco z zmianami rsów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie mam zdania na ten temat czy to będzie czy nie mi to jest bez różnicy szczerze mówiąc nie wiem nawet dlaczego zostało to wyłączone 

 

2. Jak dla mnie można całkowicie wyłączyć dodawanie hp dla VIP-ów ale zmienianie tego bez sensu bo za zwykłego fraga jest 5hp z tego co mi się kojarzy, niech zostanie jak jest albo całkowicie usunąć hp dla VIPA

 

3. Szczerze mówiąc ciężko mi określić czy jest sens to dodawać chodziasz i tak 3/4 graczy nie potrafi z tych granatów korzystać więc jestem na nie jak ktoś ogarnia to granaty które ma wystarczą mu, jestem na nie ze względu na to że poprostu wiele osób i tak z nich korzystać nie potrafi a najbardziej z sg :D

 

4. I ten temat jest dosyć kontrowersyjny pomysł sam w sobie jest fajny ale pula map która jest dodana wielu osoba nie odpowiada nie zgodzę się z tym co napisał dwudziestka bo nie na każdej mapie ludzie uciekają owszem są takie mapy ale po zgłoszeniu one są wymieniane na inne bądź usuwane więc ja bym plugin jak najbardziej zostawił nie ma szans na dogodzenie wszystkim i trzeba patrzeć jak reaguje społeczność a zdania sa podzielone i dużo tutaj robi pula map tak jak wspomniałem wyżej bo rzadko się spotykam żeby komuś nie podobał się pomysł 

 

5. Temat skinów był ostatnio poruszany i możliwe że niedługo zostaną zmienione więc jak najbardziej na tak 

 

6. Doczytałem jeszcze na dole o możliwości podsadzania się, pomysł fajny tylko ciężko o dobry plugin zazwyczaj kończy się to bugowanymi modelami i wpisywaniem komend żeby się uwolnić, raczej jestem na nie 

 

Edytowane przez anY^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIP otrzymuje 5 HP za zwykłe zabicie i 10 HP za zabicie w głowę i tak zostanie. Nie można mieć więcej niż 100 HP oczywiście.

Plugin na podnoszenie granatów z ziemi był i został wyłączony, gdyż przy pełnym serwerze latało tyle granatów, że gra stawała się uciążliwa. Nie zostanie to przywrócone.

Inna mapa jest raz na 3 godziny i obecnie do wyboru są tylko inne wersje mapy de_dust2. Są to: css_dust2, de_dust2_snow, de_dust2_go_60 oraz de_dusferno2. W tej kwestii poczekam jeszcze na wypowiedzi innych. Ponadto tak jak wspomniał @ anY^^ przy większym niezadowoleniu admin zmienia mapę na klasycznego dusta. Nie wszystkim dogodzisz. @Szycha.*zachowaj swoje głupie komentarze dla siebie.

Edytowane przez snuffy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie z tymi statami to obojętnie, można włączyć funkcję, nie trzeba, nie zwracam uwagi na to ale pewnie są osoby, które mają odwrotnie.  Z HP jest git jak jest. Z granatami podzielam zdanie @ anY^^ . Co do zmiany wersji dusta to podtrzymuje zdanie z tematu gdzie zostało to wdrożone czyli nie przeszkadza mi to. Skinów nie używam, nawet nie wiem ile jest ich do wyboru ale jest sporo graczy, którzy zwracają na to uwagę (jednak tak jest, byłem zaskoczony :) ) więc można wrzucić.

 

Od siebie mam propozycje, a w zasadzie zapytanie. Mamy na serwie tą statystykę z medalami. Czy nie dałoby się tego uporządkować w taki sposób jak jest to w rzeczywistości na każdych zawodach sportowych? Najważniejszą liczbą zdobytych medali są medale złote.  Poniżej tabela z wytłumaczeniem o co mi chodzi. Myślę, że będzie to bardziej czytelne od tego co jest obecnie. 

 

xxx.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wredny. ツ

1. Dla mnie obojętnie, jeżeli nie będzie żadnych problemów z wydajnością serwera to może i być dodane/włączone. 
2. To musi być jak jest, i tak duży boost to jest. 
3. Młyn i syf by się zrobił, było to i było tragicznie, więc stanowcze nie.
4. Mapy spoko, dobrze ze juz dustferno poszło. Przydało by sie jeszcze tego zimowego wywalić, bo kalendarzowo zimy już nie ma :P
5. Skiny to powinny być zmieniane/dodawane, w tym samym czasie co roundsound'y.
6. Podsadzanie niby okej spoko, bo więcej się można pobawić, ale zgaduje; że pojawiły by się jakieś bugi z tym 
związane.

Ja to bym się bardziej przyjrzał tym fleszom, jedni mówią że coś pomogło, a dla mnie dalej bez zmian. Ile razy człowiek jest plecami i full mleko dostaje, a bywa i tak, że dostaje się centralnie na twarz i jest pół-mleko. Ewidentnie coś tu nie gra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szycha.*

Snuffy napisał: "Od czasu do czasu zimowa wersja nikomu nie zaszkodzi, w gorące lato można się trochę oziębić xD a co do skinów to są opcjonalne na serwerze. RoundSound'y są łatwiejsze do zrobienia, niż znalezienie ciekawych skinów. :P "

 

 

Śmiech na sali, właściciel nie powinien tylko na łatwizne chodzić, Wszystko się da tylko trzeba chcieć, a  w internecie dużo skinów, ludzie chcą zmian ale h@ swoje jak zresztą wcześniej napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Włączone. 

2. Zostaje bez zmian. 

3. Odpada, chlopaki wyżej wyjaśnili.  

4. Temat do przegadania, jestem podobnego zdania co @ anY^^ Wystarczy dostosować pule map i myślę, że bedzie git, no ale to zalezy od ludzi. Chociaż jak czytam wypowiedzi @Szycha.* to mam ochotę zostawić wszystko tak jak jest, po prostu zeby zrobić na złość xD Takie komentarze zachowaj dla siebie, a jak Ci sie nie podoba to masz jeszcze conajmniej 5 dastów na tym samym poziomie.

5. Tutaj tak jak napisał @ snuffy skiny to tylko dotatek, dla mnie rownie dobrze moze ich wcale nie być. Idąc na kompromis możecie podesłać jakieś ciekawe tutaj czy na pw, Zobaczymy. 

 

@Szycha.* a jak byśmy chcieli tylko na latwizne chodzić jak to napisałeś, to zamiast różnych pomysłów i ogolnie checi rozwoju bys mial jak gdzie incziej, czyli nic zadnych nowosci, konkursow, skinow. Wkladamy w to naprawde sporo, kazdy z nas i takie komentarze sa po prostu przykre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W puli map zostały: dd2 snow i css dd2.

Skinów nikt nie podesłal wiec nie ma, jak ktos ma chec to załóżmy, że około 5ciu skinów możemy dodać. 

temat_zamkniety2_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie