Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Problem z cheaterami mirage #1


Privot

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz są święta i niekoniecznie admini muszą mieć dużą aktywność. Jeśli jest jakiś cheater zawsze możesz napisać na chatboxie. Wystarczy, że napiszesz, że jest cheater na mirage #1 i podasz jego nick. Jest możliwość wtedy, że jakiś admin wejdzie na serwer, bo np. przegląda akurat forum. Niestety w święta na pstryknięcie palcem nie będzie większej aktywności. 

 

@ Matixjest mało administracji, zobacz ich aktywność na gt, jak chcesz pisz skargę ;> ja dziś admina widziałam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja się wypowiem co do tego tematu.

A zacznę od tego ,że to co napisałeś jest nie prawdą bo ja na serwerze jestem codziennie a jak mnie nie ma to do mnie piszą wchodzę i banuje i chciałbym tylko przypomnieć też ze mamy życie prywatne ;D

 

Na serwerze jest też często @ SOO BIG SIUSIOR i nie raz widzę kogoś innego.

 

Wystarczy ruszyć głową i w razie czego dodać jakiegoś admina do znajomych na steam i pisać jeżeli coś się dzieje na serwerze gdy nie ma żadnego admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z @ GoodBoy i @ KOMODA

Ja również jestem codziennie na serwerze. Czasem dłużej, czasem krócej. Często widuję też innych adminów jak gram np. @ SuperDziadek, @ KOMODA.

Jeżeli jest coś nie tak z cheaterami to macie odpowiedni dział w którym możecie zgłaszać cziterów lub po porostu dodać admina do znajomych i pisać mu na pv. Sam również dostaje wiele zgłoszeń na pv i jak nie mogę wejść na serwer to piszę na grupce do adminów lub zazwyczaj na kolejny dzień sprawdzam z demka.

Edytowane przez M1STRZU

 

 

500x200.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Privot zwiększyć aktywności się nie da, bo każdy gra tyle ile ma wolnego czasu czy chęci. Sam mniej grałem bo święta to trza co wypić ^^ Można zwiększyć ilość adminów ale czy to np w okresie świątecznym będzie miało jakieś większe odbicie to wątpie. Co do odpałów to tego nie wyplenisz w sekundę, bo to będzie wracać jak zimowe przeziębienie.  Przerzucać się winą przez to nie ma sensu jak nas nie ma to możecie na forum albo rozpiskę zrobić (to jak ktoś umie) a jak nie umie to status w konsoli skopiować sida i nick  wkleić do zgłoszenia podać rundy jak na perfidnego latał, na chat boxie poprosić kogoś o wejście na serwer. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie