Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga na Pain.


adrianeekxd

Rekomendowane odpowiedzi

Apeluję o ban permamentny dla gracza Pain. 

Pierwsza rzecz która jest błahostką do tego czego za chwilę nawiążę temat to nagminne wulgarne zachowanie , odzywki niestosowne i obrażające innych graczy. 

Druga rzecz; Ciągłe skargi i zażalenia na u@ po przez graczy na Pain. że robił Freekille będąc w ct pod nie obecność administracji na serwerze, obrażanie  rodziców , obrażanie graczy w różnorakimi przezwiskami no i kolejna rzecz która jest absolutnie nie dopuszczalna na serwerze i która równa sie z banem permamentnym to skargi ze gracz ma WallHack"a tak zwane WH. 

Obserwując gracza Pain. i nawet grając z nim , także nabrałem podejrzeń na to iż, faktycznie wygląda jak by grał na wh. Sprawdziłem jedno demko które oczywiście dodam do skargi , nabrałem jeszcze większych podejrzeń gdy na demku zobaczyłem jak gracz strzela przez sciany , proszę o rozważenie skargi i zapoznanie się z demkiem. Dziękuję pozdrawiam. 

Nazwa demka: hltv-2204121838-Jail_mine_c.dem 

mapa , data, godzina :

Jail_mine_c 2022-04-12 18:38 2022-04-12 19:37

Nick gracza składającego skargę:

AdrianeekXDD

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) :

Pain.               VALVE_2:0:1602873306 185.53.145.62   z

Powód skargi: Używanie wallhack, ciężkie wyzwiska ,wulgarne zachowanie.

278443914_659449038686724_4919431198710534689_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

smiech na sali ze straznik/admin pisze takie cos 

 

Bawi mnie fakt ze 75% administracji nie umie rozpisac demka w jakikolwiek sposob tylko pisze skarge bo ktos urazil jego ego 

 

Co to za argument ze skargi na u@ ze zrobil fk wstyd ze admin albo staznik pisze to w skardze bez dowodow i zadnego demka 

 

Ciezkie wyzwiska? Masz po cos te flagi to go zbanuj za to?

Masz demko gdzie ma wh?  ZBANUJ GO ZA TO 

Po co admin ktory nie umie zbanowac i rozpisac demka? 

 

Prosisz opiekuna wlasciciela zeby zbanowal kogos za wh albo bycie toksycznym majac do tego uprawnienia

 

To jedno proste pytanie? Po co Ci admin?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie proszę o to by ktos kogos zbanował tylko o dokładne przeanalizowanie dowodów, demka ktore jest nagrane , ban to są dwa kliknięcia i zaden problem , a mi sie bardziej rozchodzi o potwierdzenie moich i nie tylko moich podejrzen po przez oko fachowców którzy mają bardzo czesto stycznosc z tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie