Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Masowa skarga Araaanek, kwl, SimPLE, SzYmeQ04


Luvvka

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Luvvka

Nick oskarżonego: Araaanek, kwl, SimPLE, SzYmeQ04

IP/SID oskarżonego: nie potrzebne do tej skargi

Data i godzina zdarzenia: - 

Dowody: ich profile na forum: araanek kwl simple szymeq04

Opis sytuacji: Obowiązkowe jest wchodzenie jako admin na forum chociaż raz dziennie, a ich już nie ma spory czas, zobaczcie po profilach.
edit: Aktywnością też nie powala szymeq: 

szym.png

kwl też nie powala aktywnością: 

Screenshot_1.png

 

aranek też nie powala: 

2.png

 

kwl w sumie też nie powala:

3.png

@ snuffy @ misiek223

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy jako admin itp. powinien wchodzić na forum. Może i słuszna skarga ale takich nieaktywnych jest przeczuwam że wiele wiele więcej

 

@ snuffy o kurde faktycznie xdddd. niezły właściciel

Edytowane przez M1STRZU

 

 

500x200.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Luvvka, a właściciel JB @ Kaczorekk ostatnio był na forum 21 grudnia 2021 roku i wszyscy mają wyjebane, więc ten temat będzie potraktowany też tak właśnie. ;) 

Edytowane przez snuffy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, snuffy napisał:

@ Luvvka, a właściciel JB @ Kaczorekk ostatnio był na forum 21 grudnia 2021 roku i wszyscy mają wyjebane, więc ten temat będzie potraktowany też tak właśnie. ;) 

Wyjasnione. Do zamkniecia. 

 

Traktujemy wszystkich równo :kappa: 

 

Z kazdym z adminów mam stały kontakt a owe wymaganie jest tylko i wyłącznie po to, żeby w przypadku ewentualnego odwołania od bana admin się wypowiedział. 

 

@ nieOgarniam Kazdy z wymienionych wyżej, jest 'w miare' aktywny na serwerze. ( https://csowicze.pl/admintimes/ ) U nas są ludzie dorośli i na grę poświęcają tyle czasu ile mogą. Co do wymagania to ta tak jak wspomniałem wyżej. Z każdym adminem jestem w stałym kontakcie i w razie ewentualnego odwłania nie będzie problemu z ich dostępnością. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bez sensu... Bo widac, ze maja wyjebane.. Chca to wejda, a nie to nie ... Zamiast ustalic jakies godziny, aby admin musial ugrac w miesiacu, bo inaczej bedzie rozliczany to tak olewajaco podchodzicie do tego ... Wasza sprawa, wyrazilem swoje zdanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ nieOgarniamkażdy admin jest weryfikowany i w odpowiednim momencie zostaje zdegradowany. Odsyłam do działu z degradacjami. @ misiek223 bardzo dobrze tego pilnuje. 

Przez Boski Z Polski,

Używaj opcji edytuj. Nie jest to Twój pierwszy  raz. +2

Edytowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie