Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [#6] Ona&On


Luvvka

Rekomendowane odpowiedzi

onaion.png

Hej! Po dłuższej przerwie wracamy do Was z kolejną odsłoną serii Ona & On. 

linia-ruchomy-obrazek-0151.gif

 

Bohaterami dzisiejszej części są:

@ Melkaa oraz @ drenn

 

linia-ruchomy-obrazek-0151.gif

 

1. Jakie jest twoje zdanie na temat związków na odległość? Czy byłeś/aś kiedyś w takim? 
2. Czy jesteś osobą tolerancyjną? Spotkałeś/aś się kiedyś z tym, że ktoś obrażał inne osoby, ze względu na to, że ma inne pochodzenie, orientację? 
3. Jaki charakter według ciebie powinien mieć przyjaciel? 

 

 

linia-ruchomy-obrazek-0290.gif

 

Odpowiedzi @ Melkaa:

 

 

1. Hmm to pytanie jest ogólnie ciekawe, ponieważ każdy będzie miał inne zdanie na temat związku na odległość. Sama w takim byłam przez rok. Związek na odległość jak i normalny związek jest podobny tylko w tym jest ta odległość, np. ktoś pracuje za granicą lub mieszka w innym województwie. Ale jak i w normalnym związku się tęskni to logiczne, jednak tu trzeba mieć większe zaufanie do swojego partnera/ swojej partnerki. Pamiętajmy, że większość z nas jest już w takim wieku, że te kilometry się nie liczą, mamy prawa jazdy jak i różne transporty np. pociągi. 

linia-ruchomy-obrazek-0290.gif

 

2. Czy jestem osobą tolerancyjną, jak najbardziej tak. Nie obchodzi mnie to jakie ktoś ma pochodzenie czy orientacje. Każdy z nas ma uczucia i każdy może decydować o tym z kim będzie, czy czuje się dziewczyną czy jednak chłopakiem, a na narodowość nie mamy wpływu. Sama jestem z pochodzenia pół Niemką pół Polką i miałam dużo przykrości związanych z tym ze pochodzę z Niemiec. Ale pomimo przykrości które mnie napotkały, wstałam i poszłam na przód. Byłam świadkiem jak kiedyś ktoś obrażał osobę z powodu pochodzenia mimo, że po mojej stronie nikt nie stawał to stanęłam w obranie innej osoby. Wiem jaki jest to ból cierpieć z powodu prześladowań związanych z nietolerancją. 

 

linia-ruchomy-obrazek-0290.gif

 

3. Jaki charakter powinien mieć przyjaciel? Hmm ciekawe pytanie. Według mnie przyjaciel to osoba, która pomimo wszystko zawsze będzie stawała w naszej obronie. Będzie z nami w tych cudownych jak i gorszych chwilach. Cudownie jest mieć przyjaciela, na którego można zawsze liczyć. A jeśli chodzi o charakter to nie można na to tak patrzeć, ponieważ musi po prostu między przyjaciółmi być ta nić zrozumienia, ta jedna wspólna pasja. Bo na przykład dla innych twój przyjaciel może być wredny a akurat dla ciebie będzie wyjątkową osobą, która nie pozwoli Ciebie skrzywdzić. 

 

pngegg (3).png

Odpowiedzi @ drenn:

 

 

1. Większość moich związków była na odległość. Jest to ciekawe doświadczenie, jednak polecam je tylko dla osób, które chcą poważnego związku. 

Zawsze się śmieję z osób, które twierdzą iż takowy nie przetrwa. Jak najbardziej przetrwa, trzeba tylko cierpliwości i planów, które w przyszłości pozwolą na wspólne życie. 

Moja ostatnia dziewczyna mieszkała 100 km ode mnie, dwa razy w miesiącu lub częściej wpadaliśmy do siebie na weekendy.  Dziś jesteśmy kilka lat po ślubie i mamy dwójkę dzieci 

 

  linia-ruchomy-obrazek-0290.gif

 

2. Czy jesteś osobą tolerancyjną? Spotkałeś się kiedyś z tym, że ktoś obrażał inne osoby, ze względu na to, że ma inne pochodzenie, orientację? 

Z obrażaniem ze względu na pochodzenie spotykam się codziennie, co więcej sam tak czasem obrażam. Mimo wszystko nie uważam się za osobę nietolerancyjną, ponieważ zawsze czepiam się przywar narodowych, które są faktem np. tego, że Polacy lubią narzekać, Rosjanie to nadal w większości komuniści, a Japończycy są pracoholikami.

Natomiast nigdy nie stosuję wypowiedzi krzywdzących w stylu "głupi Polak", "brudny Ukrainiec".

Jestem osobą o liberalnym usposobieniu i szanuję każdego kto na to zasługuje, przez co często jestem wyszydzany nawet w rodzinie, mam nawet ksywkę "filozof". Wynika to z tego, że cisnę ich argumentami, a oni z braku swoich zawsze mówią  "o filozof się odpalił" xD

 

linia-ruchomy-obrazek-0290.gif

 

3. Najlepiej taki, który pasuje do charakteru drugiej osoby, chociaż nie jest to reguła. 

Najważniejszą cechą przyjaciela powinna być szczerość i gotowość do pomocy.

Jak to mawiają: gdy chcesz zrobić coś dziwnego, znajomy będzie chciał cię od tego odwieść, przyjaciel zaś powie, że jesteś poj*bany i pójdzie z tobą".

 

pngegg (3).png

Jeśli macie propozycje pytań do następnej części to proszę o propozycje na priv. 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Luvvka napisał:

Jak to mawiają: gdy chcesz zrobić coś dziwnego, znajomy będzie chciał cię od tego odwieść, przyjaciel zaś powie, że jesteś poj*bany i pójdzie z tobą".

W takim razie ja mam dużo przyjaciół, bo każdy mi mówi że jestem po*****y :kekw: 

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Luvvka poleca ten temat
  • Klusia usunał z polecanych temat
  • Sonka zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie