Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Redaktor] Luvvka


Luvvka

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Paulina
Wiek: Za 3 miesiące wybije 18 lat.
Kilka słów o sobie: Mam na imię Paulina. Pochodzę z małej miejscowości w województwie mazowieckim. Uczęszczam do klasy 3 technikum na kierunek technik grafiki i poligrafii cyfrowej. Uwielbiam słuchać muzyki i grać w gry k0mputerowe. Jestem osobą komunikatywną i dobrze zaangażowaną w wykonywanie swoich obowiązków. Obecnie mam mało odwołań jako ubt CS:GO, więc jakaś dodatkowa robota przydałaby się. Ortografia i interpunkcja nie stanowią dla mnie żadnego problemu. Systematyczność u mnie to podstawa. 
Doświadczenie: Byłam redaktorką na jednym z for i kiedyś pisałam artykuły do gazetki szkolnej. 
Przykładowe prace: Myślę, że na razie nie potrzeba przykładowej pracy, umiejętności wyjdą w praniu. Jeśli będzie konieczna jakaś praca to napiszę. EDIT (praca już jest) Artykuł o fobiach
W czym czujesz się najlepiej? X - Czuje się dobrze:
*Serie - X
*Wywiady - 
*Newsy/Wiadomości - 
*Artykuły - X
*Ciekawostki - X
*Gazetki - X

*Recenzje - 
Kontakt: forum, steam, facebook

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to tylko formalność. Nie musisz poświęcać dużej ilości czasu na zajmowanie się drugim stanowiskiem. Jesteś osobą sumienną oraz masz jakieś doświadczenie.

 

Powodzenia

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TAK. Fajnie byłoby żeby redakcja się rozwinęła

 

+wiek

+chęci 

+zawsze więcej rąk do pomocy w redakcji 

Edytowane przez M1STRZU

 

 

500x200.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że ktoś w końcu się zainteresował redakcją. Jak typerka poszła w górę to i redakcja mam nadzieję, że znów zatętni życiem. To tylko formalność cię przyjąć:
+ wiek

+ zainteresowanie tym działem

+ Przydasz się na pewno 

Baśka Mostowiak życiem/./

20220320183452_1.jpg.3738f86a0af71a9872756d2db1c32d0c.jpg.ef22f7ce481f647f563e02282410d0a1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widze sensu wypowiadania sie tutaj ale zrobie to w celu 'przypomnienia' o owych podaniach :kappa: 

 

Uważam, ze to podanie to czysta formalność. Nie ma co zwlekać z przyjęciem, bo przez to redakcja w dalszym ciagu stoi. Czym dłuzej nic sie nie dzieje tym bedzie gorzej z aktywnoscia w tym dziale ale tym sie chyba nikt nie przejmuje :japierd: 

 

Spokojna, opanowana osoba która ma poukładane w głowie. Lepszego kandydata trafić nie mogliście tym bardziej, że zobowiązała się do robienia gazetki co obecnej redakcji nie zbyt chce się robić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko ocenić umiejętności, ponieważ nie było okazji zobaczyć żadnej twórczości tej pani. 

Z drugiej strony, potrafi pisać w sposób bezbłędny pod każdym aspektem i jest to osoba sumienna, co powinno przełożyć się na benefity.

Nie widać przeszkód, więc brać.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 

+ bardzo pracowita , pomocna

+ wiek, kultura osobista 

+ patrząc na wymagania to wszystkie spełnia, a z obowiązkami to na pewno sobie poradzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjęta na okres próbny. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie owocna! Super prace ostatnio zaprezentowałaś, stąd też ta decyzja! :)

podanie_przyjete_csowicze2021.png

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie