Skocz do zawartości

Zablokowane kolejny freekill z premedytacją kudłatego+ łamanie zasad zabawy


boyo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: boyovca 

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) : eziek

 

Powód skargi: Fk + Kampienie przy więźniu na zabawie Dziadek Mróz 

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen):

http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2203272248-jb_csowicze_xmas_ezk-1648414080-1648416120.zip

 

Ostatnia runda mapy pod koniec zabawy dziadek mróz

 

Czas zdarzenia: wczoraj około północy

 

Warto dodać że dosłownie kilka dni temu też zrobił bezmyślny fk + faworyzował gracza ^^

Edytowane przez boyo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za górami, za lasami... 

 

Zabawa ledwo się skończyła, byłeś przy mnie i tego nie zauważyłem, co można wywnioskować po słowach "o ku**a, to my się już nie bawimy?" 

 

Niestety była to ostatnia runda mapy, ale chciałem dać Ci FD na następnej mapie, parę razy mówiłem, że dam ci FD za tego fk. Ty powiedziałeś, że spoko, ale koniec końców wyszedłeś z serwera po freedayu. 

Jedyne co mogę teraz zrobić to przeprosić za moją nieuwagę i odruch bicia pięścią. Premedytacji żadnej nie było, a co do drugiej części już pisałeś o tym w poprzedniej skardze. 

 

Jeśli jednak chcesz się tak bawić to nie licz, że kolejny raz będę przymykać oko na jakąkolwiek prowokację w moją stronę, która ciągnie się nadal. Zostałeś poinformowany, że jeszcze raz i odpoczniesz na dłużej. Nie mam nic więcej do dodania. 

 

 

Strzeżcie się Czyngis-Chana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że warto dodać dzisiejsze twoje zachowanie

- Jak zwyzywałeś TabaQa od ku**w 

- Oraz jak zrobiłeś super zabawe w rozpalanie kominka gdzie zaczales rzucać w wiezniow ktorzy stali w celi GRANATAMI 

 

Moim zdaniem nie jesteś osobą kompetentną do ct ;p

 

25 minut temu, Eziekk napisał:

Zabawa ledwo się skończyła, byłeś przy mnie i tego nie zauważyłem

Czyli to cię zwalnia z przestrzegania regulaminu. Spoko ok.

 

26 minut temu, Eziekk napisał:

le chciałem dać Ci FD na następnej mapie, parę razy mówiłem, że dam ci FD za tego fk. Ty powiedziałeś, że spoko, ale koniec końców wyszedłeś z serwera po freedayu. 

Wywaliło mi neta ale jeżeli dla ciebie freeday to jest dobra rekompensata wzamian za stracenie życzenia to chyba zaczne cię celowo freekillować i dawać freedaya w next rundzie ^^

 

27 minut temu, Eziekk napisał:

Jeśli jednak chcesz się tak bawić

no powiem ci szampańsko się bawie będąc freekillowany czy dyskryminowany 

 

 

Szkoda też że nie odwołałeś się do tego że kampiłeś specjalnie przy kogucie na zabawie tylko po to zeby nikt go nie odmroził :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ boyo za tytuł tej skargi zostajesz zablokowany na serwerze na okres 3 dni.

Zostałeś ostrzeżony w poprzedniej skardze napisanej na admina @ Eziekk, że dalsze prowokacje z twojej strony będą surowiej karane.

 

Skarga zostaje przyjęta po przeanalizowaniu nagrania.

Admin @ Eziekk zapraszam na rozmowę dyscyplinującą na TS3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie