Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie o admina


adrianeekxd

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: AdrianeekXDD
Imię: Adrian

Coś o sobie: Znacie mnie już nie od dziś, ale przedstawię się ponownie :)  Mam na imię Adrian , Moim zainteresowaniem jest wszystkiego po trochu, ździebko motoryzacji, w piłkę coś pokopie, muzyki też lubię posłuchać i pograć na naszym serwerze JB :v Tak ogólnie z życia to praca , dom .
Wiek: 24 Lata
Doświadczenie: Mam strażnika na serwerze,  już z około 1 miesiąc/ na serwerze gram już coś ponad rok :D 

Dlaczego Ty chcesz zostać adminem:? Adminem chciał bym zostać by tak jak do tej pory zerkać okiem na złych graczy, pilnować dzielnie porządku i posiadać trochę więcej uprawnień ułatwiając grę graczom.

Link do gt: https://www.gametracker.com/player/AdrianeekXDD/51.83.215.2:27015/

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze tygodniowo?: Różnie od 10-30 h niekiedy nawet wiecej :D

Znajomość regulaminu [0/10]: 8

Znajomość moda JailBreak [0/10]:10

Składka (TAK/NIE):TAK

Znajomość AMXX [0/10]: 7/10

Steam ID? :  76561199214972271

Posiadasz mikrofon?:  TAK


Kontakt: 

Edytowane przez adrianeekxd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.gametracker.com/player/AdrianeekXDD/51.83.215.2:27015/ masz @ adrianeekxd skopiuj se i zedytuj posta 

 

Ja jestem na tak 

+GT 

+Amx

+Super się z nim gra 

+Ct ze mną 

 

 

 

bloggif_657a54eeb1db7.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Twoje podanie na strażnika zostało przyjęte 10 lutego więc to na pewno nie są 2-3 miesiące, ale to tak przy okazji tylko.
Ogólnie to jesteś często na serwerze, nie wdajesz się w żadne niepotrzebne dyskusję, kulturę też posiadasz, zawsze służysz pomocą i często Cię widzę w CT więc jestem na TAK

original (1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie no Twoje podanie na strażnika zostało przyjęte 10 lutego więc to na pewno nie są 2-3 miesiące

Też właśnie się dziwiłem, że co ten czas tak zapitala i nie ma szans, że już tyle minęło XD

 

Na tak, nie mam żadnych zastrzeżeń.

+gt

+pomocny

+opanowany

+bezkonfliktowy

Strzeżcie się Czyngis-Chana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie