Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Steam!


Shakespeare

Rekomendowane odpowiedzi

Też byłbym za gdyby nie to, że serwer musi się utrzymać z czegoś, a weź pod uwagę, że 3/4 serwera to NON-STEAM, niestety Admin ma obowiązki, i nikt nie namawia do składania podań, jestem na nie, chyba, że serwer bardziej się rozkręci.

 

Doceńcie tą wypowiedź, bo pisałem ją sporo czasu - Szekspir wie czemu

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co Salvatore. Na serwerze jak gram to tylko ja mam Steam.

Lepiej może lepiej go rozkręcic, żeby więcej Steam'ów wbijało.

Pozdrawiam SSG

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem w pelni wasze obawy de facto z drugiej strony mysle ze wiecej steamow by gralo gdyby nie to ilosc cheaterow co wchodze na serwer to 10 minut musze na spectcie spedzac bo od razu dostaje spam w zwiazku z cheaterami...najgorsze jest to ze wiele z tych "skarg" ma swoje podstawy i rzeczywiscie moze to zniechecac graczy ze steam do gry na tym serwerze:) poza tym czesto gracze posiadajacy steam sa po prostu lepsi od randomowych ludzi co rowniez podnioslo by poziom gry na serwerze:) jest to na pewno spory dylemat pozostawiam juz rozwazania nad tym administracji:)

Pozdrawiam,

Seba B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to teraz sie jakoś tak porobiło wczesniej sie grało i 3/4 było  Steam teraz  same Nsy graja ja wciagu chyba 15min dałem 5 banow.. ale tak jak wyzej pisane z czegos musi serwer sie Utrzymywać a Admin jest od Tego zeby Pilnować niestety jak sie Nie Podoba to zrezygnuj z Admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zrobić jakąś rekrutacje na adminów aby było ich więcej.. Bo gdy gram jest np tylko Salvatore lub Siczu.. A najczęściej nie ma żadnego admina..

Co do tej propozycji to raczej na nie, większość gra ns'ów i serwer za dużo by stracił. :x

''Czasem chciałbym cofnąć czas. Nie po to żeby coś naprawić, tylko przeżyć to jeszcze raz.. ''


 


Dawid. mixowo. ;3 - Dawideq# - Dawid. yol. ;o


 


 


motocross3-01__19218.1409373130.800.800.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Only De_Dust2 - 80.72.37.12:27021Propozycje zmian"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie