Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie [zapka]


zapka

Rekomendowane odpowiedzi

<<<WZÓR >>>>

 

Nick: zapka, kum kum
Imię: Paulina

Coś o sobie: Nazywam się Paulina, mam 20, interesuję się gotowaniem, grą na pianinie oraz psychologią, z którą to też wiążę Swoją przyszłość. Jestem chwilę po ukończeniu szkoły średniej, skończyłam technikum z kierunkiem Teleinformatyk. Wciąż nie potrafię uświadomić sobie dlaczego akurat teleinformatyka, która tak bardzo mija się z moim 'powołaniem'. Na ogół jestem otwartą osobą do ludzi, uważam się za osobę sympatyczną, mimo iż czasem potrafię być niemiła :c. (Przekopiowane z podania o strażnika, lecz nic w tym przypadku się nie zmieniło).
Wiek: 20
Doświadczenie: B
yłam kilkukrotnie adminką na serwerach takich jak JailBreak, COD MOD, DD2, BF2, only AWP. Posiadałam również opiekuna przez pół roku na JB.

Dlaczego Ty chcesz zostać adminem:? Chciałabym wspomóc serwer dodatkową pomocą, a przecież pomocy nigdy za wiele.

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/zapka%2C kum kum/51.83.215.2:27015/ (na obecną chwilę niezbyt atrakcyjne, ale do poprawienia;> )

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze tygodniowo?:  15-20 godzin, czasem więcej/mniej, w zależności od obowiązków.

Znajomość regulaminu [0/10]: 9

Znajomość moda JailBreak [0/10]: 8

Składka (TAK/NIE): Tak

Znajomość AMXX [0/10]: 7

Steam ID? :   STEAM_0:0:205010697  

Posiadasz mikrofon?:  Tak


Kontakt: Steam, forum, gg, dc.

 

 

<<<WYMAGANIA >>>>

 

 

- Wiek min. 16 lat

- Posiadanie TeamSpeak3

- Sprawny mikrofon

- Steam

- Minimum 1000 minut przegrane na serwerze lub zapraszam do Strażnik

-Minimum 14 dni jako Strażnik

- Minimum 25 dni stażu na serwerze.

- Składka 10 zł miesięcznie (pierwsze 5 dni darmowy Svip)
- Minimalna znajomość AMXX [6/10]

- Minimum 5 postów na forum csowicze.pl

- Znajomość regulaminu

- Podanie w przypadku odrzucenia można składać raz na dwa tygodnie!

 

 

!!! Oświadczam !!! Zapoznałem się z tematem [Skala] AMXX od 1 do 10 i Regulamin Jailbreak

!!! Oświadczam !!! Treść tematu [PORADNIK] Prowadzącego (CT) jest mi dobrze znana

 

 

<<<< PROSZĘ SKOPIOWAC CAŁĄ ZAWARTOŚĆ DO PODANIA >>>>

 

Prosze o nie marnowanie czasu administracji. Jeśli nie potrafisz dostosować się do polecenia w/w nie nadajesz się, oraz twoje podanie zostanie ODRZUCONE.

 

 

Administracja zastrzega sobie prawo do rozpatrzenia podania w ciągu tygodnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do niedawna obrażałaś i prowokowałaś, a kilka dni przed podaniem dziwnie przesadnie "milusia" i nagle każdego lubisz i nic do nikogo nie masz. Skoro masz takie słabe GT to zamiast pisać, że do poprawy to uważam, że pierw powinnaś poprawić to GT, a dopiero potem pisać podanie. Mogłabyś częściej wbijać do CT bo też prawie wcale Cię w nim nie widuje przez co zbytnio nie wiem czy ogarniasz zasady JB i sposób prowadzenia. Dla mnie na chwilę obecną na NIE

 

@ Wtykson a to ciekawe bo sam na PW pisałeś mi, ze mnie zapka obraza wiec się zdecyduj 

Edytowane przez Paulinka.

original (1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnego slonecznego dnia za gorami i lasami.... byla sobie zapka ktora:

 

-wyzywala

-obrazala

-prowokowala

 

Ale nagle z niebios spadl pylek od wrozki i zapka zmienila sie w krolewne.... i stala sie cudowna i mila ksiezniczka ktorej wszyscy sie klaniali

 

Jestem na nie

-gt

-ct

-kultura

-zachowanie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerzę jestem pół na pół

plusy są takie

+ byłaś już adminką na tym serwerze 

+ wiek

+ gt

+ amx

lecz są też dwa minusy od mojej strony

- większość piszę w twoim podaniu że obrażałaś i wyzywałaś lecz ja tego nie widziałem nigdzie prawdopodobnie nie było mnie na serwerze w tym czasie 

a, w twoich ostatnich banach widzę że jest tylko jeden czyli za prowokację od szybkiegogrześka jeśli nie znajdą się żadne dowody to będę za szansą próbną 

- ct

takie jest moje zdanie  p; 

bloggif_657a54eeb1db7.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak

+wiek

+amx

+składka

+byłaś juz adminem here

+gt

+jak jestes na serwie to grasz w ct w miare mozliwosci wiec tez plus

Odnosnie jakichs wyzwisk w czyjas strone, bez dowodow nie opieralbym sie na takich opiniach, reasumując, jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich doświadczeń gdy widzę zapke na serwerze  nie mam co do niej żadnych zastrzeżeń jestem na tak

+wiek

+staż

+była adminem

+Gt

+składka

 

Nie miałem jakieś super aktywności w ostatnim czasie

tak jak mówiłem z moich doświadczeń jeszcze za czasów jak miała admina nie mam do niej żadnych zastrzeżeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wtykson napisał:

Jestem na tak

+wiek

+amx

+składka

+byłaś juz adminem here

+gt

+jak jestes na serwie to grasz w ct w miare mozliwosci wiec tez plus

Odnosnie jakichs wyzwisk w czyjas strone, bez dowodow nie opieralbym sie na takich opiniach, reasumując, jestem na tak.

zapomniałeś dodać że twoje zdanie ch**a kogo obchodzi pozdrawiam

co do podania to jestem neutralny  bo ani nie gram na serwerze aktualnie zbyt dużo ani nie wiem co było wcześniej. Ale jak tyle osób ma coś do zarzucenia to coś jest na rzeczy.

Edytowane przez boyo
Przez polkes,

Post nie wnoszący nic do tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zdążyłem się poznać na @ zapka z tej negatywnej strony, choć uważałem ja za osobę bezkonfliktową, zabawną i chętną do rozmowy na wszelkie tematy. Okazała się jednak dwulicową panienką szukającą rozgłosu. Wcześniej składała podanie na admina DD2, licząc chyba, że przyjmę jej podanie na piękne oczka. GT nie jest zadowalające i to samo było w przypadku, o którym wspomniałem wcześniej. 

 

Pełniłaś ową funkcję tutaj na serwerze i nie była to zbyt spektakularna wizyta na randze. 

 

Jednak mimo wszystko nie będę na nie, a bardziej neutralny. Jeżeli przebywasz z kimś na komunikatorze głosowym, to przynajmniej zastanów się co chcesz powiedzieć, a przede wszystkim patrz komu ufasz. Myślę, że Ty i @ Wtykson dobraliście się idealnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+wiek 

+amx 

+składka 

 

Ostatnio rzadko cię widziałem online na serwerze , w ct także choć nie mówię że wogole , zdarzały się niekiedy chamskie odzywki, lecz posiadasz duże doświadczenie, z regulaminu pytania i tak nie ominą więc tego nie mi jest oceniać , Poza tym raczej nie mam ci nic do zarzucenia . Moje skromne zdanie jest mieszane +/- . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA dobry żart! WIELKIE NIE

 

Wyzywasz każdą dziewczynę na serwerze, z myślą ze zarywają do jedynki (teraz bedzie tak z wtyksonem)

nie jesteś opanowana psychicznie

mówiłaś ze jak złożysz podanie to pierwsza polecę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ciebie mam  zastrzeżenia ale masz i plusy:

Ostatnimi czasy  twój sposób "bycia" na serwerze spadł bardzo.

Byłaś adminką jakoś się sprawowałaś, ale teraz jak widzę jakie teksty walisz to totalna załamka

Tak jak moi przedmówcy piszą jesteś czasem osobą strasznie egoistyczną i arogancką a admin musi pokazać jak najlepszy poziom kultury.

Moim skromnym zdaniem jestem na nie i  jakoś na razie nie widzę cię jako tutejszego administratora.

Edytowane przez Spaa

Baśka Mostowiak życiem/./

20220320183452_1.jpg.3738f86a0af71a9872756d2db1c32d0c.jpg.ef22f7ce481f647f563e02282410d0a1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak, jak cie poznalem zapka bylas bardzo mila i smieszna. Polubiłem cię. Jednak ostatnimi czasy widzę, że z tej sympatycznej dziewczyny zrobiłaś się trochę arogancka z tego co piszą moi poprzednicy w komentarzu.

 

Ja z tobą kontakt miałem od tamtej pory (w negatywnym sensie) tylko raz. Kiedy oskarżałaś każdego admina, że nie wykonuje swoich obowiązków albo wykonuje je źle. Nawet nie dałaś się wykazać, bo zaczęłaś zwracać uwagę, że admini nic nie robią zanim była potrzeba interwencji. Mówię o sytuacji w której jakiś gracz pomylił się i nie zabił mnie pomimo złego koloru. Nie minęły 3 sekundy i usłyszałem, że pozwalamy na coś takiego i wielkie pretensje. Tamta sytuacja się już wyjaśniła z opiekunem Mefisto, ale mimo tego nie powinnaś reagować kiedy nie było takiej potrzeby (chciałem zobaczyć co dalej zrobi, i tak dostałby ode mnie upomnienie, a ja użyłbym slay na siebie). 

 

Na ten moment jestem na nie z powodu gt. Jest już wystarczająco adminów, jak wchodzę na serwer to prawie zawsze spotykam chociaż jednego kolegę. Żebyś wbijała sobie 3 razy w tygodniu na 3 godzinki to nie widzę najmniejszego sensu. Najpierw pokazuje się, że się gra, a potem dopiero pisze podanie.

 

Nie miałem z tobą kontaktu za czasów kiedy byłaś adminem, dlatego w tej kwestii się nie wypowiem.

 

 

 

Strzeżcie się Czyngis-Chana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie