Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Propozycja usunięcia błędu 5-7 (?)


Eziekk

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nazwa propozycji :  Propozycja usunięcia błędu

2. Opis Propozycji : Usunąć Five-Seven z /guns.

3. Co według Ciebie Wniesie Ten Plugin? : Ten plugin XD wniesie to, że five-sevena nie da się ukraść strażnikowi. Nie wiem czy to tak specjalnie jest, ale tego błędu używają osoby które są mega doświadczone w CT i pomaga to im aż za bardzo. Teraz jaki sens jest grania z innymi pistoletami kiedy 5-7 jest taki OP? Według mnie poprawi to rozgrywkę, już nie raz się denerwowałem, że "Strażnik nie posiada broni krótkiej, którą możesz ukraść"

4. Link do Mapy/Pluginu/Zabawy/Piosenki: 

 

 

Edit. @ Krul Jungli z tego co wiem to błędy wpływające na lagi serwera są cały czas naprawiane. Bug z 5-7 utrudnia gre nowym graczom, a ulatwia doświadczonym w CT (bo większość nowych nie wie, że mogą zapobiec buntu wybierając własnie 5-7 zamiast dgl)

Strzeżcie się Czyngis-Chana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ogarnia to wybierze 5-7 jak nie to deagla dobrze rowniez moge nie brac wgl pistola zamiast zajac sie bugami ktore utrudniaja gre i napisac propozycje ich naprawy to piszesz o jakis pistol bo nie mozesz sie zbuntowac? XDDDD polecam zajac sie innymi bugami ktore psuja rozgrywke i lagami na serwerze ktore nadal wystepuja i sie nie da czasami nic zrobic a nie jakims smiesznym pistolem

 

pozdro jd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie