Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane #13 Co Wybierasz?


Klusia

Co wybierasz? #13  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co wybierasz?

    • Zginąć w pożarze.
    • Zginąć przez strzał w brzuch.
  2. 2. Co wybierasz?

    • Mieć dodatkową rękę.
    • Mieć dodatkową nogę.
  3. 3. Co wybierasz?

    • Stracić wszystkich znajomych.
    • Stracić 10 tysięcy.


Rekomendowane odpowiedzi

v2.png.9e3b46304839f24349bb3a9712ccbf85.png

Zachęcam do uargumentowania swoich wyborów w komentarzu! :babelki:

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tayquil

1. Oczywiście strzał w brzuch. Dobrze trafiony może zapewnić szybką śmierć, no i wydaje mi się że wtedy ból jest punktowy. Natomiast zginąć w pożarze to jest agonia (w przypadku ognia). Czuć jak całe ciało się pali i topi i niesamowicie boli. Ugh. 

 

2. Dodatkowa noga przeszkadzała by tylko, natomiast trzecia ręka czasem by się przydała np. na raz wziąć wszystkie zakupy jak prawdziwy facet. 

 

3. Skoro nie mam 10 tys to ich nie stracę więc wybór oczywisty że wolę stracić nieistniejące 10 tys 

 

 

think-about-it-use-your-brain.gif

Edytowane przez Tayquil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#1

Wydaje mi się, że strzał w brzuch byłby mniej bolesny. Sam proces wykrwawiania się na pewno nie należałbym do najprzyjemniejszych, wiadomo, ale w porównaniu z męczarniami w ogniu to wybór jest prosty.

Poza tym przy skraju śmierci miałbym możliwość porozmawiania z kimś, a podczas pożaru niekoniecznie.

 

#2

Wybieram dodatkową rękę. To oczywiste. Trzeba by było się przyzwyczaić do niej, jak i do reakcji innych ludzi, gdy mnie widzą, ale overall.. trzecia ręka daje tyle możliwości. Ułatwia prace manualne. Podczas jazdy samochodem mógłbym prowadzić i jednocześnie wygodnie, bez przejmowania się jeść lub pić. Na rynku pracy też byłbym mile widziany z dodatkową ręką :P

 

#3

Stracone 10 tysięcy można szybko odrobić, a straconych przyjaciół niestety nie. Wspólne chwile wczorajsze, teraźniejsze czy jutrzejsze są bezcenne.

Edytowane przez Knight

Knight.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klusia zablokował i usunął z polecanych ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie