Skocz do zawartości

Zablokowane Ban permamentny dla graczy z rosyjskim ip.


Rekomendowane odpowiedzi

Będąc sąsiadem Ukrainy bliskim przy obecnie nakładanych sankcjach sieć również powinna dać desaprobatę na działania Putlera wypowiadająć wojnę graczą z rosyjskim IP! Wnoszę o perm ban dla każdej pojawiającej się osoby o takowym na całej sieci! Powód bana w gestii administracji. Dołóżmy cegiełkę i pokażmy wsparcie Ukrainie i graczą  z Ukrainy, bo na M#1 przykładowo  jest kilku stałych którzy grają clear i są w porządku! Teraz nie grają bo nie mają na to możliwości! Nie stójta tylko róbta #ban Russia!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiści? Mylisz pojęcia ruscy nazywają nas rusofobami i słusznie skoro oni mają większe uprzedzenia do nas chyb a czy za mało Ci jeszcze Mechu? Ilu tu gra z Rosji pokarz ich // nwm no większość to rozbawiło ale serio piszę, większość to rozbawiło bo ich nie dotyczy w zasadzie na ten moment jak zacznie to wtedy będa pisać litanie do matki boski XD Mi np takie zapieranie Mechu nogami i rękami od tego co trzeba to zalatuje komunizmemi i jeszcze że jest to lajkowane to już wgl. Napiszę o to do Włodarza ;)

 

To w takim razie zróbmy coś. Nie chcecie ich banować to zróbmy zrzute tak jak napisał Darvinek jak to jest odklejone, odklejone jest to, że steam ani valve nie podwzięło względem rusków kroków Fifa umiała i  inne organizacje jakbyś grał w piłkę też byś tak napisał?  Tak jakbyś cały sportowy świat odklejeńcami nazywał Darvineq

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci rusek z kopa wyjebie drzwi sama się zjebiesz pod siebie naura


Tak jak wysyłani przez Rosję żołnierze też nic nie wiedzą Alkoholik


Jestem za banicją rosjan grających na serwerach csowicze, perm ban winny czy nie winny, e sport się odcina od tego bo na tym kasa jest i tyle. Tu Csowicze też powinno odciąć się od tego, biznes idzie zrobić na wiele innych sposobów z ruskimi nie musimy!

Przez Gość,

Ostrzeżenie za punktów (2)

Publikacja dwóch postów pod rząd przed upływem 24h.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odklejony od rzeczywistości pomysł. Gracze (czyt. zwykli szarzy ludzie) nie są winni tych niehumanitarnych i morderczych działań ze strony Putina. Jeśli naprawdę chcielibyśmy pomóc Ukrainie, to nie poprzez banowanie graczy, tylko poprzez wspieranie istniejących zbiórek, uczestniczenie w akcjach charytatywnych lub w innych formach pomocy.

Edytowane przez Darvinek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tayquil

Co tu się to nie mam pytań xD.

 

Pobanujmy też graczy którzy mają ip z krajów które prowadzą działania zbrojne. 

 

Pomysł durny. Wnoszę o bloka dla osób które nie znają chociażby podstaw ortografii. 

 

W ogóle co to za pomysł, że csowicze robią biznes na graczach ruskich xDD. Zdarzy się rusek/Ukrainiec raz na jakiś czas i tyle. 98% ludzi tutaj to Polacy.

 

Może zamiast takich durnych pomysłów na,, pomoc i solidarność " z Ukrainą nie wiem, faktycznie im pomóż zakłady marnować czas na takie posty. Zbiórki, transporty albo cokolwiek, a nie piszesz bezsensowną propozycję. 

 

Ediiit:

Putin usłyszał o tym pomyśle i już są plotki że chce się z Ukrainy wycofać bo na csowiczach bany rozdają dla jego podwładnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za banem dla ruskich graczy. Osobiście byłem świadkiem jak byli odpaleniu na tym serwerze. Nie widziałem jeszcze czysto grającego. Pomysł jak najbardziej na TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ich wina, że mają takiego popierdo***ca za prezydenta, tam u nich jest jeszcze gorsza propaganda niz u nas :kappa: i tak już dostają po du**e ostro od calej Europy, pojedynczy gracz to tam na to leje cieplym moczem. Valve jak zablokuje steama dla Rosjan to wtedy da jakiś skutek, który i tak będzie znikomo odczuwalny dla Was. Sie zesraliście ostro juz, wyłączcie TV włączcie myślenie :kekw: 

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno wielkie XD. Ban dla graczy z ruskim ip nic nie wniesie oprócz tego, że może mniej osób będzie grało. Oni nie mają nic do gadania jeśli chodzi o wojnę. Jedyne źródła prawdziwych informacji o wojnie są blokowane w Rosji i jest tam gigantyczna propaganda oraz ban na sieci w csi'e mało co pomoże. Pomóc można finansowo i materialnie wspierając zbiórki na rzecz Ukrainy, bądź szerzyć prawdziwe informacje na Rosyjskich stronach czy też pisać na googlu oceny restauracji z treścią o wojnie. A konto Rosjan mają podobno być zamrożone więc zostawmy to Valve. Jestem na NIE.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej ZA. W ogóle oni powinni być oddzieleni na MM'ach od wszystkich, bo to jest jakiś stan umysłu. Z tego co słyszałem na innych serwerach banują ruskich i nie mają z tym problemu. Sam wielokrotnie grałem na serwerze i jak wszedł ruski z awatarem "Z" albo gadał, że putin zajmie Ukraine itd. przeważnie dzieciaki, ale no.. :) Sport, E-sport, firmy różne się odcinają też.

Edytowane przez savio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja_odrzucona_csowicze2021.png

Nie będziemy karać zwykłych obywateli rosji za to jakiego mają zjebanego prezydenta. Pozwoliłem maksymalnie na perm mute dla nich. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie