Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Propozycja i drobne uwagi.


Śpiochu.

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje przywrócić wyrabiane godziny przez adminów, tak jak kiedyś to było do 10h.

Od dłuższego czasu można zauważyć na serwerze brak administracji nie licząc @ZoFB3RB.png waRRRRRR i @ scofiield. Inni admini wchodzą o jednych godzinach, żeby pograć sobie z 'innymi adminami' co na moje jest lekkim nie porozumieniem bo serwer stoi pełny od godzin rannych do godzin nocnych. Rozumiem, że każdy pracuje, ale na miejsce jednego admina który nie wyrobi godzin znajdzie się 2 innych, którzy będą grali aktywnie.

 

Druga sprawa @ Opiekun Serwera CS 1.6 [ONLY DD2] to nie jest czasem tak, że opiekunowie powinni być równie aktywni jak administracja, przeglądać pracę adminów z serwera. ( nie z forum). 

na każdym jednym serwerze gdzie byłem, opiekunem była osoba najbardziej aktywna, która pomagała administracji i właścicielom. Jednakże tutaj po za wkładem finansowym zainteresowanie leży.

 

Co do screenów mógłbym wziąć z 30 dni, ale gt wygląda jeszcze gorzej. 

 

Reasumując, jeśli chcecie usprawniać serwer administracja i opiekunowie muszą być bardziej aktywni. Serwer idzie w dobrą stronę, jednak przez 3/4 dnia nie ma aktywnej administracji. budzą się dopiero na wieczór. 

 

 

pobrane.png

pobrane (1).png

1231231.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na tak, 10h to i tak bardzo mało, na kazdym serwerze zawsze było przynajmniej 25h co daje mniej niz godzine dziennie, jednak misiek kiedys mowil ze nie ma zamiaru naciskac na adminow i kazdy jak znajdzie chwile to wejdzie i pomoze w ogarnieciu serwera, jednakże jak wspominałem pomysł mi sie podoba i jest rozsądny jezeli chcemy utrzymać serwer na wysokim poziomie, opiekunowie rzecz jasna nie powinni sie tez zajmować jedynie rekrutacja no ale co poradzic :kekw:

SieXn3L.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie problem tkwi w tym, że jest zawsze na początku sporo chętnych przy pomocy na serwerze na stanowisku administratora. Nie miną dwa tygodnie i już prawie każdy przyjęty admin olewa serwer lub gra sporadycznie. Może to wynika z przerostu formy nad treścią niekiedy? Na temat aktywności nie powinienem wiele pisać, jednak staram się dbać o serwer i orientować się co się na nim dzieje. Sam @ zrezygnowałeś z posady, więc na przestrzeni czasu możesz dojść do konstruktywnego wniosku, że niektórzy nie potrafią zrezygnować i na siłę trzymają się na randze. Jednak Twoja rezygnacja była jak najbardziej niepotrzebna. Ilu dobrych kandydatów przyjęliśmy w niedalekiej przeszłości? W moim odczuciu dość sporo i niestety są osoby, które mnie zawiodły. Mamy też osoby w administracji, które już są starsze i nie powierzają swojego życia na granie na serwerze. Kiedyś 10 lat wstecz jakąkolwiek funkcję na serwerze pełniły osoby w przedziale wiekowym 14-20 lat i wtedy aktywność była bardzo wysoka. Dziś o adminów w takim wieku ciężko, żeby byli oni na poziomie i dostarczali dobre imię serwera, nie obrażając oczywiście młodszych. Są wyjątki. Reasumując teraz o aktywnych adminów jest bardzo ciężko, gdyż CS 1.6, nie oszukujmy się, swoje lata przydatności ma już za sobą. Teraz bez wspomnianego wkładu finansowego nie rozkręcisz serwera na dobrym poziomie, gdzie kilka lat temu było to jeszcze normą przy takim serwerze jakim jest Only DD2.

 

Chciałbym, żeby admin był zawsze, kiedy jest potrzebny, ale jest to niemożliwe. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Śpiochu. napisał:

Proponuje przywrócić wyrabiane godziny przez adminów, tak jak kiedyś to było do 10h.

Jestem kategorycznie przeciw.  Gra to ma byc przyjemnosc nie obowiazek. Sam wiem po sobie ze czasami po prostu mi sie znudzi i nie mam ochoty wchodzić. Wejde, zbanuje i tyle mnie widzieli. 

 

6 godzin temu, Śpiochu. napisał:

Inni admini wchodzą o jednych godzinach, żeby pograć sobie z 'innymi adminami'

y? A nie przyszło Ci do głowy, że może po prostu mają podobne godziny pracy? 

 

6 godzin temu, Śpiochu. napisał:

le na miejsce jednego admina który nie wyrobi godzin znajdzie się 2 innych, którzy będą grali aktywnie.

Znajdz mi takich adminów. Miejsca są nieograniczone a mimo to jakoś wielkich chęci ludzie nie mają. Tak jak Ci napisalem na czacie. Wychodzę z założenia, że wole mieć pewnego człowieka który wejdzie, zbanuje i wyjdzie niz rozpieszczonych gimbow ktorzy nie potrafia zachować kultury osobistej. 

 

Generalnie zirytowałeś mnie na czacie porównując mnie do mentka :japierd: myślałem, że znamy się na tyle długo, ze zdążyłeś zauważyć, iż nie przeliczam ludzi na pieniądze -.- Kto ma możliwość to się dorzuca, kto jej nie ma to po prostu tego nie robi ale zawsze jest traktowany tak samo. Staram się doceniać ludzi, bo każdy ma wkład w rozwój tego serwera, Ty też.

 

Zamiast czepiać się tych mało aktywnych to po prostu złóżcie podania i problem się rozwiąże? Piszę w liczbie mnogiej bo nie jesteś pierwszy który mi o tym piszę ale niestety problem leży gdzie indziej. Co mi z tego ze zdegraduję część ekipy, skoro i tak nie bedzie nikogo na ich miejsce?  A tutaj przynajmniej mam gwarancje, że jak napisze z prośbą na grupie czy ktoś może wejść praktycznie zawsze ktoś wchodzi i to sami ludzie piszą do nas prywatnie chwaląc sobie za to serwer jak i jego administrację.  Przenalizuje jeszcze dokładnie tą sprawę, ponieważ wiem, ze jest to troche nie fer w stosunku do tych którzy są najbardziej aktywni. 

6 godzin temu, Śpiochu. napisał:

. Jednakże tutaj po za wkładem finansowym zainteresowanie leży.

 

 To też nie wiem skąd sobie wziąłeś nie będąc u nas od środka. Miałeś flagi na serwerze, ale tylko to. Jak sam wiele razy podkreślałeś byłeś ubt a nie adminem. Nie jestes w stanie stwierdzić jak to wygląda więc wyjaśniam. 

 

Radek - Ma wszystkie dostępy, jest odpowiedzialny za wszystkie moje obowiązki w momencie kiedy mnie nie ma. 

 

Natalia - Głos rozsądku. Pomaga zarówno nam jak i administracji. Pilnuje adminów i pomaga w podejmowaniu decyzji, ma różne pomysły i studzi nasze emocje żebyśmy nie zrobili czegoś głupiego. Jednak aktualnie po prostu jest usprawiedliwiona z powodów prywatnych. 

 

Wkład finansowy wygląda tak jak opisałem wyżej, kto ile może tyle się dorzuci. My tego nie wymagamy to jest po prostu dobra wola. 

 

Mam nadzieję, że wyjaśniłem. Temat zostawiam otwarty do dyskusji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to z wyrabianiem godzin wygląda, nigdy nie doświadczyłem więc nie mogę się obiektywnie wypowiedzieć.

 

Co do aktywności adminów to szczerze uważam, że większość z nas jest tyle ile może.

Problem, w mojej ocenie, jest tylko i wyłącznie po stronie braku adminów - tak jak napisali @ misiek223 i @ snuffy - ciężko o dobrego, sumiennego, niedziecinnego. Są gracze na serwie, którzy śmiało mogliby pilnować porządku ale według mnie większości się po prostu nie chce. To jednak wiąże się z jakimiś obowiązkami, z tym, że jak wejdziesz na serwa to nie przegrasz całego czasu tylko część spędzisz na spect. Przy takim obłożeniu serwa każde oczy na wagę złota. 

Może jakimś rozwiązaniem byłaby możliwość admina dla gracza NS. Tych sprawdzonych, co są z nami długi czas, są ogarnięci itp. To już luźny pomysł, pozostawiam do Waszej oceny @ misiek223 @ snuffy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podsumowując temat rekrutacji na adminia serwera nie będzie ona zamykana. Osoby, które na randze nie wywiązują się ze swoich obowiązków będą po prostu degradowane. Przede wszystkim jest to konsekwentnie sprawdzane i weryfikowane z samym adminem. Wiadomo, że jak ktoś zgłosi urlop to jest uprzywilejowany i, że poniekąd zależy mu na posadzie. Opiekuni są przede wszystkim od dbania o wizerunek serwera i dobry kontakt z graczami i administracją. Wychodzenie z własną inicjatywą jakichś konkursów i różnych pomysłów, które mogą usprawnić rozgrywkę na serwerze też należy do ich działań. 

 

propozycja_odrzucona_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie