Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane <span class="ipsBadge ipsBadge_red">Odrzucone</span> Ssg I Jego Jm


Tekashi

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak, nadeszła kolejna próba w której piszę podanie o "Junior Moderatora".
Zapraszam do Czytania, drodzy "Użytkownicy".
 
1. Imię: Kacper
2. Wiek: 17
3. Kontakt: 
  • GG -> 45790654
  • Email --> hakkiro12@wp.pl
  • Telefon ---> Podam administracji jeżeli będzie taka potrzeba.
  • PW
  • TS
4. Lokalizacja: Warszawa ---> Nowy Dwór Mazowiecki..!
5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): 3-4 Godziny dziennie.
6. Posty (min.250 sensownych): Jest.
7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Przede wszystkim chciałbym ogarnąć na forum spam (krótko mówiąc "syfisko"). Najważniejszą rzeczą dla mnie jest to aby ogarnąć działy odpowiednie od danej mi za niedługo rangi, ponieważ inni użytkownicy wypowiadają się gdzie popadnie, do nie których to się nie dotyczy lecz powinno, niektórzy piszą podania o admina czekają na 3 (trzy) wypowiedzi pod tematem, robią multi konto i piszą sobie pozytywne wypowiedzi za co powinien być warn tzn (ostrzeżenie).
Jak widać "botek" + "easy Skill" zostali zdegradowani z danej im rangi, lecz myślę, że przyda się w tym momencie pomoc "Administracji" z mojej strony, ponieważ "Chesterfield" jak i "Play" zostali po prosu "Zdegradowani". Chciałbym pomóc szczególnie naszym "UŻYTKWONIKOM", którzy się rejestrują co sekundę o UB, czy tam Pomoc ze sklepikiem. Ważnymi cechami którymi chciałbym zaświecić na forum są m.in :
 1. Chciałbym wprowadzić "Kulturę osobistą" na (forum) + do użytkowników.
 2. Upominać co niektórych o przestrzeganiu zasad.
 3. Kierować ich w odpowiednie działy w którym poszukują pomocy.
 4. Pomaganie administracji we wszystkim, jeżeli będę potrafił jak i umiał im pomóc w tym o co mnie poproszą.?
8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Posiadam, jeżeli macie jakieś wątpliwości do tego to proszę pisać, a na pewno to postaram się załatwić   :) jak i nadrobić   :)
9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Posiadam..
10. Coś o sobie: Nazywam się Kacper. Mam lat 17. Mieszkam w Warszawie ---> Nowy Dwór Mazowiecki. Gram w cs'a od 8 roku życia.
11. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?):
Doświadczenie posiadam, nie mam żadnych problemów z IPB, ponieważ miałem nie raz Moderatora na forum ;)
12. Obowiązkowe mikro: Posiadam.
13. Linki do reklam:
 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Wymagania :

 

 

 

 

 

 

 
- 250 sensownych postów, +
- min. 4 miesięczny staż na forum, (jest ponad 2 miesiące, prawię 3, ale mam nadzieję, że przymkniecie na to oko) +/-
- wiek min.16 lat, +
- ortografia na poziomie min. bardzo dobrym, +
- brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie, +
- dobra opinia wśród administracji, +
- znajomość regulaminu forum na poziomie 'bardzo dobrym', +
- obowiązkowy mikrofon, +
- 25 reklam sieci. +
 
( W poprzednim temacie mojego autorstwa "RumcajsJumper" napisał  (cyt. "Popraw składanie zdań"), wziąłem to do serca i poprawiłem to w taki sposób jaki potrafiłem, mam nadzieję, że spodoba się to wam jak i "Rumcajsowi".
 
                                                                                            Pozdrawiam: Smoke Story Group

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SSG Botku xD

 

Masz moje Tak

 

 

Wiek

Reklamy

Ogarnięty

Spoko ziomek :)

27874316207274248420.png

Kontakt:

GG: 45472313

Team Speak 3

Steam: ✪ zEneK ✪ <3

Prywatna Wiadomość ( Pw )

 

---------------------------------------------------------------------------------

 

 

1.Moderator nie nabija postów - moderator ma wiele do przekazania

2. Moderator nie myli się - moderator ma inne zdanie

3. Moderator nie obija się - moderator czuwa

4. Moderator nie rozmywa tematu - moderator przypomina o innych ważnych sprawach

5. Moderator nie obraża innych - moderator dobitnie zwraca uwage

6. Moderator nie flooduje - moderator ekspresywnie wyraża swoje myśli

7. Moderator nie wykłóca się - moderator szkoli forumowiczów

8. Moderator nie zakłada głupich tematów - moderator sprawdza czujność forumiaków

 

---------------------------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     Znam Cię z TS`a, jesteś osobą rzetelną i opanowaną, nie ma z Tobą problemów, swoje obowiązki wykonujesz dobrze, jesteś bardzo aktywny, udzielasz pomocy, można z Tobą porozmawiać czy pożartować.

    Powinieneś dostać Junior Moderatora na okres próbny, gdyż teraz z tego co widzę nie mamy żadnego moderatora na forum (dwóch straciło posadę, a główny moderator jest na urlopie). Przyda się ktoś kto pomoże w utrzymaniu porządku na forum, akurat do powrotu Global Moderatora będziesz miał szansę się wykazać.
    Jedyną Twoją wadą jest upierdliwość, którą posiadał @botek 
ijeśli wziąłeś sobie do serca, te 2 zdania, które we wcześniejszym podaniu napisał @RumcajsJumper to jestem skłonny dać Ci głos na Tak, oczywiście na okres próbny.

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. więc zacznijmy..

 

Jestem za tym abyś dostał Junior Moderatora na okres próbny np. dwa tygodnie. Znam Cię i mogę napisać jak userzy wyżej:

Jestem na TAK:

Wiek,

Ogar,

Doświadczenie,

Pomocny i tym podobny, ale ranga o którą się starasz jest dość odpowiedzialną, ponieważ reprezentujesz sieć/serwery/forum jak członek administracji z tak zwanej "wyższej półki". To nie jest tylko kolor ani nowe funkcje na forum. Trzeba się odpowiednia zachowywać, być kulturalnym w najbardziej chamskiej sytuacji. Nie zapominajmy, że masz również rangę UBMastera , którą mam nadzieję nie zaniedbasz otrzymując rangę wyższą. Jeden user już otrzymał ów rangę i w parę dni ją stracił, ponieważ nie umiał godnie jej "używać". Myślę, że na jego błędzie będziesz się uczył. Moim zdaniem zasługujesz na dwa tygodnie okresu próbnego.

To wszystko z mojej strony.

 

 

Pozdrawiam

marVW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak

+ Mimo, że długo nie znam, wydaje się być ogarnięty

+ Wymaganie wszystkie są spełnione

+ Wziął się za sb z tym składaniem zdań (już prawie idealnie jest)

+ Są reklamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak.


- bardzo aktywny.


- reklamy.


- zaangażowanie w życie forum.


- pomocny.


- bardzo ogarnięty.


- wiekowo pasuje.


                                                                                   Kontakt
 

                     GG;  53337041 


                        PW; Profil


       

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie